Author Topic: Lille : Inter  (Read 6021 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
Odg: Lille : Inter
« Reply #75 on: Listopad 19, 2011, 13:11:09 pm »
Nisam gledao utakmicu, ali jesam sažetke. Sviđa mi se način na koji Pazzini rješava ovakve situacije, podsjeća me na Vieria. Ipak prema onom što sam uspio vidit, Julio Cesar je igrač utakmice. Nadam se da je ovo početak serije dobrih rezultata.

:novija zastava:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Lille : Inter
« Reply #76 on: Listopad 19, 2011, 15:25:01 pm »
http://www.passioneinter.com/2011/10/19/moratti-ieri-bella-serata-grande-trio-sneijder-pazzini-zarate/
neka se Militto Forlan zabrinu jer ocigledno i Moratti uvidio ko je bolje ne sumnjam da ce ovakav tim otprilike ak budu zdravi igrat protiv Chieva ,,mislim trio Sneijder Zaratte Pazzini ...

Moratti: Prvi asist Zaratea, dakle, biti će nagrađen
Jutros je, pri ulasku u kancelarije Sarasa, predsjednik Massimo Moratti prokomentirao sinoćnju pobjedu protiv Lillea u Champions League.

Predsjedniče, možemo reći da je ovaj uspjeh popravio raspoloženje?
"Da, naravno. Bilo je bitno pobjediti sinoć jer se radilo o Ligi Prvaka i jer je ekipa trebala povratiti samopouzdanje."

Možemo li smatrati Wesleya Sneijdera lijekom za Interove bolesti?
"Lijek leži u činjenici da su svi igrači povratili sigurnost, a Sneijder je tip igrača, sa specifičnim nastupom, koji omogućuje i ostalim igračima da pridonesu krajnjem uspjehu."

Sinoć je stigao i prvi asist Maura Zaratea.
"Da, prvi ovosezonski asist, dakle, biti će nagrađen... (smijeh, op.a.). Ali čini mi se da je čitavu utakmicu odigrao dobro, bio je konstantna opasnost za njihovu obranu. Pokazao je upravo ono što smo od njega i očekivali."

Znači, treba ovako nastaviti i u prvenstvu?
"Naravno. Pokušati ćemo igrati dobro i u prvenstvu gdje malo zaostajemo. Ali razmišljajmo utakmicu po utakmicu."
« Last Edit: Listopad 19, 2011, 15:41:02 pm by Adnan »