Author Topic: Lille : Inter  (Read 6038 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: Lille : Inter
« Reply #50 on: Listopad 18, 2011, 22:41:24 pm »
Evo da se našalim  ;D  ,u našoj grupi B ili PANJ  grupi ,mi vodimo sa 6 bodova,2 pobjede u gostima  :interflag: i poraz od Turaka doma :-\   :interflag: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Sneijder10

• Administrator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • InasHost
« Reply #51 on: Listopad 18, 2011, 22:43:39 pm »
Hvala ti Boze !!!

Nikad vise nisam cekao kraj tekme, nikad duza tekma !

JULIO CESAR, bravo majstore !
Sta reci za nase, nema tu sigurnosti, kada je lopta kod nas brzo je gubimo, neka brza rijesenja, nema sigurnosti nikako ://
Kod gola akcija za 10, to svaka cast.

Krivo mi je bilo kada je Ranieri povukao Sneijdera pa Zaratea, dva nasa kreativca i svakako treba ih zajedno od prve minute i u prvenstvu, umjesto Motte moze Alvarez da udje i bice nesto od nas :)

Kako god, 3 boda su tu, daj Boze da nas sad krene i u prvenstvu!!

:novija zastava: :novija zastava:
FORZA INTER!!

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Listopad 18, 2011, 22:48:41 pm »
Cesara se rijesit sto prije......imamo mi buducnost intera Viviana.....
Sneijdera takodje prodat......sta ce nam imamo alvareza na njegovom mjestu....Maicon isto steta sto ne ode u real sada bi se tu faraoni dokazivao.........
Motta los skroz neka ricky igra tu na njegovom mjestu iako je njegova prirodna pozicija lijevo krilo( to je igrao u bivsem klubu) ili poluspica.....

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Listopad 18, 2011, 22:51:10 pm »
 :male85:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Listopad 18, 2011, 22:52:31 pm »
Ma glavno da smo upisali pobjedu!  Ovo je jako bitna pobjeda,kud je u gostima,kud je kod tako neugodnog protivnika. Tko će biti strijelac nego Pazzo,koja rutina,čovječe...  :D U drugom poluvremenu smo čuvali rezultat,hvala Bogu uspješno! Možda smo se previše zatvorili,ali to je sada manje važno,Inter putuje za Milano sa ubilježena 3 boda!

Chivu = Bog obrane. <3  :novija zastava:

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #55 on: Listopad 18, 2011, 22:52:59 pm »
decko jel to tebi zima u glavu udarila
VECERAS SE VIDJELO STA JE SNAJDER INTERU !!!!!!!!!
CESAR NAS JE AKO NISI UPRATIO SLUCAJNO IZVUKAO PA BAR 10 PUTA

malo analiziraj tekmu pogledaj sazetke pa onda daj komentar .
snajder nam je komadant veze srce i dusa
malo je skripilo kod nagatoma i chivua al zadovoljan sam zalaganjem
forrrrrrzzzaaaaaaaaaaaa

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #56 on: Listopad 18, 2011, 22:53:22 pm »
GIAMPAOLO PAZZINI !!  :kralj: :kralj: dokazuje kolka je klasa iznad svi nasi napadaca u interu al samo cojk treba lopti to je i dokazao Zaratte kao i Snjder svjezina posebno Zaratte  al morali smo mi to u nasem stilu zatvorit, u cijelom 2. pol smo 1 presli centar, steta da i to nismo iskoristili. Sve u svemu zadovoljan sam, rutinska pobjeda tako to veliki rade ide mi samo na zivce sto je trener poceo rano da zatvara tekmu al eto sve se dobro zavrsilo ..Definitivno kad su zdravi prvi pik intera je Snjder Zaratte Pazzini
Sale inter Viviano je od Genoe
Snjder je igrac koji voli inter to je dokazao zasto ga prodat 10 ka koju smo cekali od doba Klinsmana Mateusa itd  ??? SNJDER JE MOZAK INTERA nas vodja dat mu sve ovlasti u klubu ...
Alvarez moze igrat u interu rotirat Mottu i njega ugllavnom bitna pobjeda raste moral u ekipi dobro je ...sad je na red Chievo sretno pozz FORZA INTER
« Last Edit: Listopad 18, 2011, 22:57:22 pm by Adnan »

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #57 on: Listopad 18, 2011, 22:54:29 pm »
Sneijdera takodje prodat......sta ce nam imamo alvareza na njegovom mjestu....Maicon isto steta sto ne ode u real sada bi se tu faraoni dokazivao.........
Motta los skroz neka ricky igra tu na njegovom mjestu iako je njegova prirodna pozicija lijevo krilo( to je igrao u bivsem klubu) ili poluspica.....

decko sta ti je ?????????:bang:
 :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76: :novi76:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Listopad 18, 2011, 22:57:18 pm »

ima Adnan da te razlozi na proste faktore kad ovo vidi  :pušac:  :P 8) :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Listopad 18, 2011, 22:59:55 pm »
sta vam je ljudi niste shvatili na sta sam mislio..........hahahahahahahah  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:
 :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Listopad 18, 2011, 23:03:52 pm »
julio danas odličan,pazzo odlično zabio.milito treba biti na klupi a zarate u igri.zarate je pokretniji,veče su šanse da zabije,može odigrati,proči nekoga... :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #61 on: Listopad 18, 2011, 23:05:06 pm »
sta vam je ljudi niste shvatili na sta sam mislio..........hahahahahahahah  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:
 :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava

ne moj se brate zajebavat na takav nacin  :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da: :yess da:
 :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Listopad 18, 2011, 23:06:27 pm »
ima Adnan da te razlozi na proste faktore kad ovo vidi  :pušac:  :P 8) :D
;D ;D Nikada ne bi vrjedao dr clanove cojk je samo rekao sta misli zato se i zove forum ima pravo na misljanje ja sam mu ev vec napisao Viviano nije nas on je Genoinom vlasnistvu a i ima opasnu ozljedu uglavnom inter ga mozda opet nekad kupi ...Ponavljam zasto Snjdera prodat kad cojk vidi se postuje inter klub koji mu je sve dao a zasto ga prodat nasa najveca zvjezda on je mozak intera ...Sto se tice Alvareza momak moze igrat uz rame s Snjderom samo to treba sve uklopit polako rjesit se igraca tipa Stankovic Militto Samuel Cordoba Lucio Muntari itd ...ovi ostali mogu jos jednu godinu postujmo saletovo misljnje imajmo na umu da je mozda cojk malo popio heheh pozz

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #63 on: Listopad 18, 2011, 23:06:40 pm »
Ispadoh ja srecne ruke  :uživ:
Lille nas je **** u drugo, nismo centar prelazili, ali dobro je 3 boda su tu.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #64 on: Listopad 18, 2011, 23:11:40 pm »
uzivaj legendo da nam budes sto aktivnij ljepo kad inter pobjedi odma bum svi smo tu  :interflag: :interflag: al eto Emire sretan si bas ljepo pozz svima laku noc FORZA INTER idem da gledam sazetke :D :D :D :D :interflag: :interflag:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Listopad 18, 2011, 23:13:34 pm »
samo da mi pobjeđujemo,nije mi bitno na koji način.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #66 on: Listopad 18, 2011, 23:15:14 pm »
Koja grupa e ajde makar smo prvi  :yess da:
In Strama we Trust!

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Listopad 18, 2011, 23:22:42 pm »
bojim se da je grupa imalo jača,da nebi prošli.dobro je da je ovako,prvi smo,idemo dalje

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #68 on: Listopad 18, 2011, 23:26:56 pm »
bojim se da je grupa imalo jača,da nebi prošli.dobro je da je ovako,prvi smo,idemo dalje

Baš.

ps Jesi li preuzeo materijale? Onaj treći komplet je za Rafu.

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Listopad 18, 2011, 23:27:44 pm »
uzivaj legendo da nam budes sto aktivnij ljepo kad inter pobjedi odma bum svi smo tu 
bez brige ja sam uvjek uz Inter.......... :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #70 on: Listopad 18, 2011, 23:28:52 pm »
jesam,pokupio sam poklone.pokupio i idem kući i sretnem rafu.tako da sam odma njemu dao

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #71 on: Listopad 18, 2011, 23:31:08 pm »
http://www.goal.com/en-us/match/65923/lille-vs-inter/report
Lille 0-1 Inter: Pazzini thunderbolt helps Ranieri's side to impressive away win :novija zastava: :novija zastava:
« Last Edit: Listopad 18, 2011, 23:32:12 pm by Adnan »

Offline walter25

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #72 on: Listopad 18, 2011, 23:46:12 pm »
dobro je bilo, sa zdravim sneijderom mozemo se nadati borbi za vrh (prva cetiri mjesta).....ma Julio Cesar otac sve djece, kakav crni Viviano, dokle god ovako Julio brani ne treba razmisljati o drugim golmanima.....konacno pobjeda, lijep osjecaj...

:novija zastava: :novija zastava:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #73 on: Listopad 19, 2011, 08:24:18 am »
E Saleee, odmah sam skuzio tvoj sarkazam. Ja sam par puta spomenuo kako treba razmisljati o zamjeni za Julia Cesara. No, ako bude ovako branio, jos ne treba, no isto tako, ne treba odmah sve zaboravit nakon jedne dobre utakmice.

Sto se tice ostalih, vidi se koliko nam znaci Sneijder, a iskreno se nadam da je Ranieri vidio sto nam znaci Zarate, koliko je korisniji igrac od Milita. Malo su nam bokovi skripali prema naprijed, no uzmite u obzir da je Lilleova najveca snaga u krilima, pa su vjerojatno bili oprezni.  Inace, opet, ne svidja mi se povlacenje nakon vodstva, no tri boda su u dzepu. Takodjer, treba imati na umu da je Lille jedna snazna momcad kod koje ce malo tko uzeti tri boda. Prvi smo u grupi s 2 gostovanja, sada treba samo pametno da se ostane do kraja prvi u grupi.....i osvojiti ligu prvaka tako da je igramo i nagodinu. :D

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #74 on: Listopad 19, 2011, 11:40:17 am »
E Saleee, odmah sam skuzio tvoj sarkazam. Ja sam par puta spomenuo kako treba razmisljati o zamjeni za Julia Cesara. No, ako bude ovako branio, jos ne treba, no isto tako, ne treba odmah sve zaboravit nakon jedne dobre utakmice.

Sto se tice ostalih, vidi se koliko nam znaci Sneijder, a iskreno se nadam da je Ranieri vidio sto nam znaci Zarate, koliko je korisniji igrac od Milita. Malo su nam bokovi skripali prema naprijed, no uzmite u obzir da je Lilleova najveca snaga u krilima, pa su vjerojatno bili oprezni.  Inace, opet, ne svidja mi se povlacenje nakon vodstva, no tri boda su u dzepu. Takodjer, treba imati na umu da je Lille jedna snazna momcad kod koje ce malo tko uzeti tri boda. Prvi smo u grupi s 2 gostovanja, sada treba samo pametno da se ostane do kraja prvi u grupi.....i osvojiti ligu prvaka tako da je igramo i nagodinu. :D
naravo da ne treba zaboraviti......mora se pomladiti ekipa i sve to ali Cesar ove sezone je bio kriv za max 1 go i to od miccolia.....
kakvo je to razmisljanje zasto nismo prodali Sneijdera manchesteru(kakvi bi tek bili bez njega sigurno ne bolji)....Alvarez je dobar igrac,Coutinho takodje ali alo jedini Sneijdera moze Pastore zamijeniti.....ekipa se mora pomladiti ali ostaviti kljucne igrace poput Cesara,Cambiassa,Zanettia,Maicona,Sneijdera.........trenutno je glavno za iducu sezonu rijesit se Cordobe,Muntaria,Militta,Lucia ili Samuela,Dekia(nazalost jer ima strasan sut)