Author Topic: Bologna - Inter (24 Sep 2011)  (Read 6353 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lemi27

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
Odg: Bologna - Inter (24 Sep 2011)
« Reply #75 on: Rujan 24, 2011, 21:52:50 pm »
1.svi komentiraju Coutinha ( meni osobno drag igrac ) ali momak je danas malo previse tezio exibiciji i puno dobio po nogama....... u globalu dobar.....
2. danas najbolji igrac SAMURAJ Nagatomo.... pravi lav, borac, za njega nema izgubljene lopte....
3. mozda je trener umjesto Muntaria trebao uvest Alvareza koji bi mogao odigrat koji pas i slozit koju sansu..
4.na kraju odlican rezultat za rast morala...

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #76 on: Rujan 24, 2011, 22:52:57 pm »
ste vidili sprint J Zanetija u 85 minuti s Khrinom na ledjima  :rrooffllmmaaoo: a prije toga imao dosta propusta cudan je nas capitano ...Ja ne mogu da verujem da toliko moze da se razlikuje igra i sam pristup utakmici nakon odlaska onog smrada,ali to se danas videlo.Sad je to sve nekako poslozeno kako Bog zapoveda,jos da nas i sreca posluzi,eto nas u borbi za skudeto.  :novija zastava:Poslje ove pobjede osjećao sam se ko malo djete kad dobije bombon majke mi da je tekmu vodio onaj debil ko zna kako bi zavrsili Sto se tice Coutinha ne mogu reci jer sam povrsiniski sagledo utakmicu ..nadam se da ce dobit jos sansi..sretno

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #77 on: Rujan 24, 2011, 23:08:16 pm »
ste vidili sprint J Zanetija u 85 minuti s Khrinom na ledjima  :rrooffllmmaaoo: a prije toga imao dosta propusta cudan je nas capitano ...Ja ne mogu da verujem da toliko moze da se razlikuje igra i sam pristup utakmici nakon odlaska onog smrada,ali to se danas videlo.Sad je to sve nekako poslozeno kako Bog zapoveda,jos da nas i sreca posluzi,eto nas u borbi za skudeto.  :novija zastava:Poslje ove pobjede osjećao sam se ko malo djete kad dobije bombon majke mi da je tekmu vodio onaj debil ko zna kako bi zavrsili Sto se tice Coutinha ne mogu reci jer sam povrsiniski sagledo utakmicu ..nadam se da ce dobit jos sansi..sretno

i jos su neki govorili da nije do trenera pa tako i mene uvjerili ali onda je slijedila ona izmjena muntari-forlan i tada sam tek shvatio koliko je taj lik glup......on i njegova 3 odbrandbena

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #78 on: Rujan 24, 2011, 23:22:06 pm »

neke se stvari ne mogu kupiti novcem za sve ostalo tu je J. Zanetti ili ti ga pupi ili il capitano ili tractor kako god hocete :)

zna li neko sta nam je sa wesom snajderom

:baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #79 on: Rujan 24, 2011, 23:28:17 pm »
Wesa nece biti protiv CSKA ni protiv Napolija...
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #80 on: Rujan 25, 2011, 01:01:13 am »
Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu i stvarno mi je zao. Ali me raduje svi ovi pozitivni komentari, ovakva atmosfera na forumu, dugo je nismo imali. Svaka cast nasim momcima i Ranieriu, nadam se da je ovo pocetak nove ere Intera.  :interflag:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #81 on: Rujan 25, 2011, 03:48:31 am »
Wesa nece biti protiv CSKA ni protiv Napolija...
znaci dobicemo sve te tekme.. pa ta pizda sere kao i maicon prosle godine jer nije otisao u real(citaj manchester)
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #82 on: Rujan 25, 2011, 08:06:51 am »
Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu i stvarno mi je zao. Ali me raduje svi ovi pozitivni komentari, ovakva atmosfera na forumu, dugo je nismo imali. Svaka cast nasim momcima i Ranieriu, nadam se da je ovo pocetak nove ere Intera.  :interflag:

Da je ostao onaj P A N J , sad bi mi razglabali njegove izjave izjave u stilu: "Dobro smo igrali ,ali 100 km dalje padala je tuča,pa nas je to ujebalo",ili ..."mi smo bili jako dobri,al igrali se na umjetnoj travi, a mi smo tu  :banannarock:  banana" ili .... "ja igram 3 4 3, vi ste to znali kad ste me dovodili , i tko mi šta može  :awerjjfe: "

Offline ?udoredna velesila

• Super clan
    • View Profile
« Reply #83 on: Rujan 25, 2011, 10:24:20 am »
U globalu, vrlo dobra partija Intera, osim jedno 20-ak minuta drugog poluvremena. Ranieri je napravio logičnu izmjenu formacije, Pazzini odigrao jako dobro, Coutinho potvrdio potencijal, ali mora smanjiti egzibiciju, Obi po meni dosta dobar opet. Malo problematičniji su nam obrambeni igrači koji rade gomilu nepotrebnih prekršaja(Chivu i Samuel), ali Cesar opet odličan tako da je neke propuste uglavnom ispravljao. Samo dalje nastaviti ovaj pristup i to će se sigurno vidjeti i na rezultatu u idućim utakmicama.
Bolje crna nego crveno-crna(ili još gore bijelo crna).

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #84 on: Rujan 25, 2011, 10:31:02 am »
Ma nist sneijder mjesec dana out,ozlijedio se obi nece ici u moskvu,dabogda da se oporave stankovic i  maicon,tako da za ligu prvaka u veznom redu cemo imati zanetti,cambiasso i alvarez.Ako je tako nek igra 4-2-1-3

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #86 on: Rujan 25, 2011, 20:15:38 pm »
mislim sad realno da smo veliku gresku napravili sto snajdera nismo prodali mogli smo 35-40 mil Eura uzet ..... ne vjerujem da ce nam se vise ovakva prilika ukazat za njega,,,, al mislim da smo u cothinu puno dobili kao i u obiju a tu je i alvarez ... dajmo sad malo priliku mladima... :interflag:
 :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #87 on: Rujan 25, 2011, 20:45:11 pm »
pitanje...da li se vidi video kod vas...
vidi se, sve ok...

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #88 on: Rujan 25, 2011, 20:48:55 pm »
vidi se, sve ok...

hvala, meni na iphonu se ne vidi pa sam mislio da ga se i tu blokiralo kao i na youtubu...

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #89 on: Rujan 25, 2011, 20:56:36 pm »

Billy što neda youtube više upload ?
In Strama we Trust!

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #90 on: Rujan 25, 2011, 21:04:39 pm »
Billy što neda youtube više upload ?

prava prema lega seria a, oni polažu pravo i blokiraju sve što ima veze sa seriom a
ali ajde barem ne daju kartone, uefa odmah prijeti sa baniranjem...

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #91 on: Rujan 25, 2011, 23:22:18 pm »

vidi se ;)
....potpuno trijezan umirem....

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #92 on: Rujan 26, 2011, 09:48:39 am »
opet ima oni koji kazu da je chivu los bio nezz sta su gledali ali svaka cast za ovo...............
 :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:
chivu u prvom poluvremenu los, u 10 minuti kod 0-0 ne izlazi kod offside zamke i di vaio sam ide na Cesara, Bog zna kako bi se stvari odvijale da smo ga tad primili, plus je lik pravio nepotrebne prekrsaje oko 16 ... u drugom mnogo bolji, al i dalje mislim da bi Nagatomo bio bolje rjesenje za lijevi bek, desno jonathan il maicon kad se oporavi ... Zanettiju svaka cast al iskreno mislim da bi bolje igrali sa nekim drugim u sredini, mada ako nastave pobjedjivat nema se sta onda ni zamjerat Ranijeriju  :thumbup: ... Ostali dobro odigrali  :novija zastava:

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #93 on: Rujan 26, 2011, 15:52:42 pm »
nemoze on pravit zaledje kad je u nas lopta, u par sekundi se desilo da nagatomo izgubi cistu loptu a u tom trenutku lucio takodjer skroz negdje zjeva, bas zaboravio na di vaioa
....potpuno trijezan umirem....

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #94 on: Rujan 28, 2011, 10:51:31 am »
nemoze on pravit zaledje kad je u nas lopta, u par sekundi se desilo da nagatomo izgubi cistu loptu a u tom trenutku lucio takodjer skroz negdje zjeva, bas zaboravio na di vaioa

jbg kako ostali mogu, svi izadjose samo on osta i zamalo da nas ukopa ...