Author Topic: Novara - Inter  (Read 7392 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
Novara - Inter
« on: Rujan 20, 2011, 09:38:57 am »
Večeras u 20.45 igramo bit ili ne biti utakmicu u gostima kod pedesetak kilometara udaljene Novare. Utakmica se igra na umjetnoj travi.

APPIANO GENTILE - Gian Piero Gasperini has named 22 players in the match-day squad for Novara v Inter, the 2011/12 Serie A Week 4 fixture scheduled for tomorrow evening, Tuesday 20 September, at the Stadio Silvio Piola in Novara (at 20:45).

Goalkeepers: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

Defenders: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 42 Jonathan, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 10 Wesley Sneijder, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho, 77 Sulley Muntari;

Forwards: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Diego Forlan, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
Odg: Novara - Inter
« Reply #1 on: Rujan 20, 2011, 09:49:51 am »
Samo da napomenem, iskreno se nadam da ce igrati Coutinho. Nazalost, Suljo je opet medju pozvanima.

Gasperini, vidi ovo (3-3-3-1):

Julio Cesar; Samuel, Lucio, Ranocchia; Obi, Zanetti, Nagatomo; Zarate, Sneijder, Coutinho; Pazzini.

Offline del_

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Rujan 20, 2011, 13:55:10 pm »
bit ce teško protiv uvijek neugodne Novare, ako damo gol bit ce dobro.  :awerjjfe:
Nella gioia e nel dolore, per l'inter eterno amore.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Rujan 20, 2011, 14:05:20 pm »
drago mi je da se vratio chivu jer je i njemu kao i ranocchiji odlicno lezi sa trojicom pozadi, ranocchia inace nas najbolje ocjenjeni igra cu ovoj sezoni, ili najmanje los ;D lucio i samuel izgledaju u nekim trenucima kao maloca i buljat svojevremeno!
mene ce osobno unistit ako coutinho ne dobije sansu ovu utakmicu a dobivaju je svakakvi pokemoni..... bar 20-ak minuta je zasluzio da igra, a i na alvareza bi se moglo pripazit, nista nije losiji od vecina a perspektivniji sigurno jest!
mada gledam sad moguce sastave i coutinha opet nema ni na klupi, nadam se da to nije tocno..... evo kako su najavili :S
--------------------jc---------------------------
------lucio-----ranocchia---chivu-----------------
--nagatomo--zanetti--cambiasso--sneijder--obi----
-----------pazzini------forlan---------------------

moje misljenje o najjacem mogucem sastavu intera za ovu utakmicu je skroz suprotno :D
-------------------jc--------------------
--jonathan--lucio-----ranocchia--chivu---
---------zanetti----cambiasso-----------
--alvarez------sneijder--------coutinho--
-------------milito-----------------------

eventualno forlan umjesto alvareza pa da se zamjenu tijekom utakmice!
....potpuno trijezan umirem....

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Rujan 20, 2011, 14:24:15 pm »
Ovo sto radi Gasp je kriminal. 2 centralna vezna su nam kreativna kao *****. Daj bre jesu legende kluba ali ocemo rezultate a ne babe koje se vuku po terenu! Ovako bih ja poceo.. golmana bih promijenio jer se mnogo pe*erise.

---------castelazzi---------

---jonathan--lucio--ranochia--obi--

------alvarez---cambi---zanetti---

------zarate----snajder---

-----------forlan----------

Dat Coutinhu sansu od 60 minuta, umjesto Snajdera. Snajder neka se cuva za LS.
« Last Edit: Rujan 20, 2011, 14:49:07 pm by Emir Podgorica »
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #5 on: Rujan 20, 2011, 14:38:45 pm »
ma vala ako nam je novara neugodan protivnik onda nek sve ide u pm  :novi76:
ja bih poceo ovako tekmu :

jc
   lucio samuel ranoochia
              cambiaso
johnatan snajder alvarez obi
      zarate    pazzo

milita bi malo na klupi ostavio ....
a od 46 min obavezno bi dao couthinu sansu mozda alvareza izbacit
i od 70 min milita ubacit ili onog malog Castignosa dao bi mu bar 15 min
 :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Rujan 20, 2011, 14:56:00 pm »
ukoliko sljedece 3 utakmice u ligi ne dobijemo nema se onda sta pricati o scudettu....mada ja jos vjerujem da mozemo biti prvi   :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:  :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Rujan 20, 2011, 15:04:00 pm »
ukoliko sljedece 3 utakmice u ligi ne dobijemo nema se onda sta pricati o scudettu....mada ja jos vjerujem da mozemo biti prvi 

To se slazem, dva gostovanja i trece je Napoli kod kuce. Pobjeda u sve tri bi znacilo da smo Napoliju na 2 boda (u slucaju da Napoli dobije obje sljedece).

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #8 on: Rujan 20, 2011, 15:09:50 pm »
Ako ovo nedobijemo Gasperini treba da ode i točka. Pa nemože jedan INTER strahovati od je*ene Novare  :žuti karton:
"After I shake the hand of a juventino, I always count my fingers"

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #9 on: Rujan 20, 2011, 15:11:29 pm »
i ja verujem da cu dobit na bingu scudetto je daleko s ovim trenerom verujte al nadam se da grjesim al slabe sanse ..Treba napomenuti 05. 02. 1956 je odigrana zadnja utakmica ovih suparnika koja je prije tih 55 godina završila neodlučeno 2-2. Jedan kuriozitet je vezan baš za tu godinu. Naime, velikan Intera Giuseppe Meazza je bio trener Intera u to vrijeme, a svoju prvu godinu predsjedanja Interom odrađivao je veliki Angelo Moratti. nadamo konacnom nastupu Pazzinija od prve minute cao Coutinha i Alvareza u vezi s Snjderom ..i za kraj iskreno nadam se bodu  :D

Coutinho prema najavama opet nece biti ni na klupi. Uskoro se vraćaju Maicon, Stanković i Chivu tako da bi napokon mogli na teren počet izvodit najstariju momčad ikad.jmo vratit Cruza Figa Kily Gonzalesa  :D
Julio

Lucio - Samuel - Chivu

Maicon - Stanković - Cambiasso - Zanetti

Sneijder

Milito - Forlan

Tacno 32 godine u prosjeku.  :bowdown: ;D
Obi, Alvarez, Coutinho, Poli i Castaignos će dobit sezonske karte za Meazzu.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Rujan 20, 2011, 15:15:13 pm »
Ako ovo nedobijemo Gasperini treba da ode i točka. Pa nemože jedan INTER strahovati od je*ene Novare  :žuti karton:
trebalo bi da ode od onda kad je popusio od Chieva ja bi ga otjerao al ajd frendly match onda je dodo Milan psramotio nas pa onda  Palermo pa onda Trabzon od Rome smo uzeli bod zakljucak da si druze ti u pravu ko i vecicna ogorceni navijaca intera sirom svjeta Moratti to samo gleda sa strane i vjeruje ovoj bagri iz juventusa ako i uzmemo bod Novari on ostaje na klupi ..neka nam je bog na pomoci ..

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Rujan 20, 2011, 15:37:29 pm »
al ipak inter napreduje...  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Rujan 20, 2011, 15:42:18 pm »
nas vezni red cine Cambiaso i Zanetti ne zna se ko je sporiji oni su dobri 10 minuta kasnije samo idaraju posebno Cambiaso jer je pao mnogo ..ug;avnom tipujem na bod majke mi .. :D

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Rujan 20, 2011, 15:57:45 pm »
Vjerujem da ćemo ovo ipak dobit !

:novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #14 on: Rujan 20, 2011, 16:17:56 pm »
Novara još ide na pogon zanosa zbog nedavnog ulaska u Prvu ligu. No, objektivno, Inter je igrački toliko jači, toliko bolji i kvalitetniji da se, kad podvučemo crtu, sve osim pobjede gosta bilo bi prvoklasno iznenađenje, no ona se događaju. Pitajte Mourinha kada je pobijedio Levante, mi ćemo odgovoriti, još nije. Inter još ne zna za pobjedu ove sezone, prijeti im rušenje negativnih rekorda, a Gasperini u remiju bez pogodaka s Romom vidi korak naprijed. Na žalost po njega to vidi on sam. Nema tempa, vezni red je spor, lopte se nabijaju prema naprijed i sve se svodi na pojedinačne pokušaje. Hoće li se što promijeniti u 50 kilometara udaljenoj Novarri, nismo sigurno, ali da je Gasperiniju omča oko vrata, je. Samo se čeka novi pogrešan korak i mogao bi postati bivši.

PO MENI AKO VEČERAS DOĐE U PITANJE DA UZMEMO 3 BODA ILI AKO NAM NOVARA DA VIŠE OD JEDNOG GOLA MISLIM DA DEFINITVNO GASPERINJU BI SE TREBALO ZAHVALIT I OTJERAT  ĐUVENTUSOVSKO GOVNO U PM.
NIJE NI POČELO A VEĆ  :novi76:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Rujan 20, 2011, 18:24:33 pm »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Rujan 20, 2011, 19:21:51 pm »
ma ne zanima me nista.. ni ko igra niti u kakvoj formaciji i taktickoj postavci.. ako ne mogu dobiti jbnu Novaru treba kolektivno da se samoubiju!
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Rujan 20, 2011, 20:01:41 pm »
Inter: 1 Julio Cesar; 6 Lucio, 26 Chivu, 23 Ranocchia; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 10 Sneijder, 55 Nagatomo; 9 Forlan, 22 Milito, 30 Castaignos.
Panchina: 12 Castellazzi, 7 Pazzini, 20 Obi, 25 Samuel, 28 Zarate, 29 Coutinho, 42 Jonathan.

Novara: 1 Ujkani; 15 Dellafiore, 24 Paci, 4 Lisuzzo, 3 Gemiti; 17 Porcari, 23 Radovanovic,10 Rigoni; 21 Mazzarani; 11 Morimoto, 69 Meggiorini
Panchina: 31 Fontana, 2 Giorgi, 5 Ludi, 14 Morganella, 18 Marianini, 20 Granoche, 27 Jeda.

malo sam iznenađen ovom postavom al ajde valjda cemo ih uspjet dobit  :baklja for in: :novija zastava: :baklja for in: :novija zastava:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Rujan 20, 2011, 20:12:58 pm »
cudna postava skroz, izgleda da ce opet sneijdera zrtvovat na centralnom veznom  :awerjjfe:... i opet nema pazzinija i zaratea koji bi trebali igrat u prvoj...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Rujan 20, 2011, 20:19:38 pm »
nema pazze a igrao ga na kladionici.. a alvareza nema ni na klupi.. koje je to djubre od frajera..
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Rujan 20, 2011, 20:22:19 pm »
Molim boga da izgubimo amin boze rjer u najgorem slucaju on dobija otkaz nemogu da vjerujem sta cojk radi pa on se sam nudi da doije otkaz a nema obraza da da ostavku ..koji konj

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Rujan 20, 2011, 20:27:04 pm »
cudna postava skroz, izgleda da ce opet sneijdera zrtvovat na centralnom veznom  :awerjjfe:... i opet nema pazzinija i zaratea koji bi trebali igrat u prvoj...
zbog cega bi zarate trebao igrati u prvoj

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Rujan 20, 2011, 20:32:21 pm »
nema pazze a igrao ga na kladionici.. a alvareza nema ni na klupi.. koje je to djubre od frajera..
Mislim da je razlog ignorisanje Pazzinija to sto je Pazzini u svoje vrjeme nosio dres Sampdorije a on bio trener Genoe niakako mi ne ide u glavu cojk koji je nas najskuplji napadac na transfer market najbolji najmladji mislim od ovi stari panjeva sto imaju skupa 70 godina ko i lucio samuel  ;D ocigledno ima neki PIK na pazzininju ..al nije mi jasno zasto ALVAREZ pa bolji je od Cambiasa trenutno ne znam stvarno vise sta reci pa cojk zeli da inter izgubi ..

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Rujan 20, 2011, 20:33:15 pm »
pise se da alvarez ide na posudbu na zimu :thumbdown: :thumbdown:
a zarate zato sto jedini od svih nasih usporenih dedica moze proci 1na1 i jer jedini moze stvorit visak u napadu... kraj price...

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Rujan 20, 2011, 20:34:38 pm »
ako je ovo istina sve mi se mozemo odmah pripremit za borbu za opstanak straaašnoo :novi76: :novi107:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.