Author Topic: Novara - Inter  (Read 7425 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Novara - Inter
« Reply #100 on: Rujan 21, 2011, 00:42:20 am »
kakab bolan moratti srjeda trebo si mu odma dat otkaz .. :novi93:
http://www.goal.com/en/news/3194/video/2011/09/20/2674079/video-inter-need-time-to-do-well-after-difficult-transfer-period-
inter need time ...treba te ubit jebo ti sve svoje ..bjezi iz intera
« Last Edit: Rujan 21, 2011, 00:43:52 am by Adnan »

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #101 on: Rujan 21, 2011, 00:49:39 am »
svi vide u cemu je problem mm odjebi tog gasperinija a i mogao bi ti prepustit sinu klub ako ti se ne vodi vise, ovo je stvarno sramota....

Offline walter25

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #102 on: Rujan 21, 2011, 00:57:51 am »
ko li će biti na klupi protiv bologone majko moja....valjda već imaju spremljeno riješenje, samo da nas poštede nagađanja i svakojakih imena u vezi novog trenera.....nikada nije dosadno kada si navijač INTERA!!!!!  ;D ;D

:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline ZAMORANO_1+8

• Mladi clan
  • **
  • IL MIO SOGNO? VINCERE UN DERBY CON UN GOL DI MANO!
    • View Profile
« Reply #103 on: Rujan 21, 2011, 01:19:08 am »
Sto reci? Jedna stvar je sigurna, Gasperini je bivsi! Problem nije tko ce sjesti na klupu nego hoce li se Moratti probuditi i uvidjeti kad je stroj poceo kasljucati.... LELE ORIALI se mora vratiti, Baresi MORA preuzeti klupu, zasluzio je. Spominje se Baggio??? Guardiole se ne radjaju svaki dan, a i jednog dana cemo vidjeti sto je Guardiola bez Barce!!! A sada , ajmo jos jace i jos glasnije bodriti naseg INTERA!!!!!! NON MOLLARE MAI!!!!!!!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #104 on: Rujan 21, 2011, 02:09:45 am »
Da se zna ja sam uz inter kao sto je Fanatico napisao vec ...neke stvari nemozemo promjeniti mozemo samo nadat da Moratti cita forum i da shvai gdje su greske da svjet ostaje na mladjim ljudima ..I onog dana 6 maya 2002  sudbonosna utakmica s Laziom je bila dno dna onoga dana, ali još uvijek smo tu!
Radije s tobom i do najgoreg dna nego s drugima do najvišeg vrha!!! FORZA INTER !!! nadam se boljim danima za inter ..al akobogda bit ce ...

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #105 on: Rujan 21, 2011, 03:10:22 am »
samo budala moze stavit pazza i militta u istu postavu mada i prvo poluvrijeme katastrofa.......morimotu svaka cast za penal cak sam i ja na prvu povjerovo
mislim da je najbolja opcija vratit beniteza

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #106 on: Rujan 21, 2011, 03:15:37 am »
ja bi ga pustio to sto kazes al samo da me ne jebe schalke trabzoni novare i ostala kompanija bolje da me jebe jedan nego cio svijet !!!!!!!
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: svaka cast matrix

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #107 on: Rujan 21, 2011, 08:23:27 am »
Aaaaaaaaaa!

Evo mislio sam da ce mi bit lakse kad prespavam, ali nije!

5 zvjezdica znaci ona prosta rijec na J, 5 tocki znaci vulgarni izraz zenskog spolnog organa.

***** im pas mater da im ***** pas mater. ***** im ja mater, ovim umisljenim veteranima koji misle da ce dobit bodove samo jer se zovu Inter. ..... im materina sugava bezobrazna.

A najvise ***** mater onom *****om idiotu od trenera koji ne da je corav, nego je glup, neinteligentan i tvrdoglav! ***** te Milito da te ***** Milito koji je svaku, ali bas SVAKU loptu krivo dodao. ***** ti mater sugavu kada ti tvoju fantasticnu three-man defence igraju veterani kao Lucio, propuh kao Chivu, i ispred njih igraju isluzeni veterani Cambiasso koji ne da je spor, nego ne ide, i zao mi je sto to moram reci, Zanetti. ***** ti mater sa tvojim inteligentnim izmjenama, prvo sto si mi upropastio prvo gledanje Intera uzivo uvodjenjem debila nad debilima Muntarija, a onda jucer kod straha i trepeta Novare on vadi Sneijdera a ostavlja kretena Milita. *****la te Genoa da te ***** Genoa. Sva sreca da nije Palacio dosao.

A Moratti, djubre jedno, otkad si ti postao stedljiv? ..... ti materina, odrijesi kesu i dovedi trenera koji ce znat lupit sakom o stol, koji ima petlju da udje u svlacionicu i potjera Lucia, Samuela, Cambiassa, Milita, Forlana, Chivua, Mottu, Stankovica da treniraju s rezervama i da stavi mlade!!!! Ovaj kreten Gasperini ne da nije dao pravu sansu Coutinhu, koji je najveci potencijal, nego ce upropastiti i ostale momke, Alvareza, Castaignosa.........

Gasperini, od**** u 3 ..... materine!

E tako, sada sam to izbacio iz sebe. Ajmo sada realno. Ovaj đubrentusovac me toliko nazivcirao, da sam poceo jako zaliti za Benitezom. Sto dalje gledam, to vidim da uopce nije on kriv, vec zvijezdice koje su nakon osvajanja svega i svacega mislile da one vode kolo, pa se kao fol ozljedjivali i sto ja znam. Rafa je bar davao sansu mladima. Kod Rafe smo davali puno golova. Kod Rafe smo cak i igrali lijepo za oko. Rafa, vrati se.

Kao sto rekoh, najprije vratiti Orialija, pa otjerati Gasperinija i onda ocistiti svlacionicu od veterana. Uzeti ovu sezonu za izgradnju ekipe i to je to.

Jos jedna stvar, koju primjecujem (ali je nikako ne smatram krivcem za ovaj kaos). Da li je netko primjetio sudacke pogreske u ova 3 kola? Da li se to Moggijev duh opet nadvio nad sudjenje? Prvo kolo, Palermo - nije nam sudjen cisti penal i crveni karton. Drugo kolo, penal na Sneijderu. Trece kolo, nepostojeci penal za Novaru i crveni karton Ranocchiji, te nakon sto se Novara izlezavala citavo drugo poluvrijeme - samo tri minute nadoknade, sto je totalno neobicno za Italiju? Nadam se da grijesim.

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #108 on: Rujan 21, 2011, 09:51:45 am »
Nisam zelio previse kritikovati Gasperinija, mislim da svako zasluzuje priliku, ali nakon onog sinoc, Gasperini dabogda ti za ljekova trebalo...
Igraci su totalno pogubljeni na terenu, ne zna se ko igra koju poziciju, Snajder sa pravom frustriran zao mi covjeka nema s kim igrat, Milito klupa i ima da sjede tamo suti i cumura dok ne zatreba, Zanetti (na stranu sto mi je najdrazi igrac) je igrac manje na terenu, ja se ne sjecam da je sinoc imao 3 cestita kontakta s loptom. Nema nikakve povezanosti izmedju odbrane, sredine i napada, kao da se nikad u zivotu nisu sreli, a ljudi svaki dan treniraju skupa. Sasa Matic bi dosad vidio da ne mozemo igrat ovu jebenu formaciju, sace neko rec nije do formacije, ma jeste sve je do formacije. Prosjecan (los) trener ima neku svoju omiljenu taktiku i namece je timu, vrhunski trener prvo uzme u obzir tim koji ima na raspolaganju, i onda u zavisnosti od njihovih karakteristika prilagodjava formaciju ekipi, a s obzirom da je Gasperini  :vritnjak u: bogalj jebali smo jeza ...

Offline del_

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #109 on: Rujan 21, 2011, 10:06:41 am »
ja ne pamtim lošijeg trenra, lošiju igru i lošiji start u prvenstvo.

Di je pedala, što se čeka ????
Nella gioia e nel dolore, per l'inter eterno amore.

Offline ?udoredna velesila

• Super clan
    • View Profile
« Reply #110 on: Rujan 21, 2011, 10:31:52 am »
Loše, veoma loše. I nije samo Gasperini tu kriv, iako mora letjeti nakon ove partije, tu su podjednaki krivci i igrači. Mislim da se treba tu provesti jedna velika čistka, ali pitanje je dal će Glavni Krivac(MM) imati hrabrosti to učiniti. Zahvaljujući Glavnom Krivcu mi već drugu sezonu tonemo sve dublje i dublje. Njegovi potezi su, nakon odlaska Mourinha, očajni i trenutno mi nema ništa mrže nego vidjeti onu njegovu blesavu facu sa izrazom lica ko da je progutao limun.
Mislim, ne pogađa mene ovo sad tako drastično kako se čini. Ja navijam za Inter od proljetnog dijela sezone 1999./2000. kada je Inter bio 12. na tablici pa je na kraju završio 5. Žao mi je samo što Inter kada je konačno zasjeo na vrh Europe, pao s njega brzinom svjetskog rekorda Usaina Bolta. Umjesto da smo to iskoristili za nadogradnju.
Ne smeta meni da se Inter ne bori za naslov ili da bude klub kojemu će vrh biti ulazak u Ligu Prvaka, pa ida potone u prosječnost, neću prestati navijati za Inter zbog toga(ni zbog čega). Smeta mi kad ne vidim žar u očima igrača, ne vidim potpunu predanost klubu i da će poginuti na terenu za svakom loptom i da će ostaviti srce za taj sveti dres koji nose.
Samo to želim vidjeti, a onda će i pobjede doći.
Bolje crna nego crveno-crna(ili još gore bijelo crna).

Offline Nerazzurro

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #111 on: Rujan 21, 2011, 10:48:15 am »
Kad sam mislio da ne može gore, Gasp me je brzo razuvjerio.
Jedina sreća je da nisam uspio pogledati niti jednu utakmicu ove sezone pa nisam puno živaca potrošio.

Sad samo čekam ko će biti novi trener pa da vidim ima li nade za nas.

Offline Lazicy

• Stalni clan
  • Forza Inter, forza ragazzi!
    • View Profile
    • NBA Serbia - where amazing happens!
« Reply #112 on: Rujan 21, 2011, 10:51:52 am »
Sramotno! Dotakli smo dno dna. Imam osećaj da Gaperini misli da trenira Genou, a ne jedan klub kao što je Inter. Hitno mu dati otkaz jer stvarno čovek nema ništa, ali NIŠTA pod kontrolom. Takođe i igrači su ti koji su sramotni. Niko se nije angažovao da kapitena za jedan onakav rekord nagradi pobedom. Nemam reči stvarno.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #113 on: Rujan 21, 2011, 11:15:41 am »
Dno,dna! Gasperini odlazi!

Offline interista-ck

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #114 on: Rujan 21, 2011, 12:13:29 pm »
ma ja bi toga Gasperinia otiral odma i jos bi ga tuzil za rusenje ugleda kluba i za nanosenje dusevnih boli. a sad posto je ova sezona prakticki prokockana trebalo bi otirati i sve ove "starceke" ( svi stariji od 30 ) i dati priliku mladim deckima. pa se nek uigravaju ove sezone. jedino mi je zal Zanettia ali i njega bi umirovil jer nebre niti on vjecno igrati. njemu bi morali ponuditi neku funkciju u klubu i to je to.

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #115 on: Rujan 21, 2011, 14:07:09 pm »

ode gasperini moj dragi kolga  :novi20-70: sad se potrudit i dovest nekog normalnog

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #116 on: Rujan 21, 2011, 14:16:50 pm »

hahahaahhahahaahahahahahahahahahahahahahah
de ba pomalo sto prokle covjeka beze nije on kriv sto ne zna hahaahahahah bit ce bolje od ponedeljka  :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #117 on: Rujan 21, 2011, 19:01:00 pm »
zaslužena pobjeda novare ali nekako mislim da je prestrogo dosuđen penal...

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #118 on: Rujan 21, 2011, 20:05:37 pm »
penal nije ni bio a posebno ne crveni karton, to su odmah i komentatori na sky sportu rekli  :-\ nije mi zao radi gasspa vec mi je zao radi ranocchie koji jedino od nasih stopera igra koliko toliko dobro, al nek odmori tekmu mozda mu i dobro dodje
....potpuno trijezan umirem....