Author Topic: Milan - Inter (15.01.2012. 20:45h)  (Read 9124 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
Odg: Milan - Inter (15.01.2012. 20:45h)
« Reply #125 on: Siječanj 16, 2012, 10:47:28 am »
In Strama we Trust!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #126 on: Siječanj 16, 2012, 11:11:30 am »
Ovdje se vidi...postigli smo regularan gol  u prvom poluvrjemenu! motta nije bio u offsajdu!
http://www.cricketprofile.com/serie-a/ac-milan-0-1-inter-milan-15012012-full-match-highlights-hd-video_a9993ac54.html
Raisport je to sinoc fino prikazai  inter je dao iz pasivnog ofsajda koji se ne treba svirati ali sudija nije mogao ni da vidi sta je i kako je iz prostog akta sto je odma digao zastavicu ne gledavsi uopste gdje se Motta nalazio vec gdje su bili drugi akteri koji jesu bili i kako kazu lopta je isla na njih al Motta se prikrao kao LAV i slozio je u mrezu na zalost na svih nije priznat al pravda je zadovoljena i inter je pobjedio da smo osteceni jesmo al eto bitno je da smo ih srusili ..idemo tekma za tekmom ... :novija zastava:

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #127 on: Siječanj 16, 2012, 11:13:19 am »
ado care, meni ovaj link neće otvoriti...tebi?

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #128 on: Siječanj 16, 2012, 11:29:45 am »
dupla koreografija curve nord, fantastično je izgledalo...

Principe dobio još jednog obožavatelja

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #129 on: Siječanj 16, 2012, 11:31:27 am »
a na sjevernoj tribini glas je zajedno sa curvom nord trošio i legendarni

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #130 on: Siječanj 16, 2012, 12:12:30 pm »
http://www.facebook.com/photo.php?v=10150540172172138

sažetak tekme sa scarpinijem u glavnoj ulozi. može se pogledati i bez facebook accounta. uživanje :)))

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #131 on: Siječanj 16, 2012, 13:23:10 pm »
Militu spomenik ispred NOVOG stadiona, a Zanettiju spomenik + stadion da se zove po njemu!  :interflag:
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #133 on: Siječanj 16, 2012, 15:18:42 pm »
Ovo je velika pobjeda i baš je to trebalo Interu. Pobjeda protiv velikog suparnika nam vraća vjeru, ali nas baca i u borbu za naslov prvaka. Moje zadovoljstvo je dvostruko jer sam zabio pogodak, a Inter je pobijedio - rekao je argentinski napadač nakon ogleda i dodao:

- Odigrali smo vrlo dobru utakmicu protiv jakog suparnika koji je igrao dobro. Za mene je, pak, ovo velika satisfakcija jer sam ove sezone imao dubokih kriznih trenutaka. Svoj gol posvećujem navijačima, ali i svima onima koji su ostali blizu mene dok sam se tražio tijekom sezone. Osjećam se opet sjajno, i ja, a i cijela momčad.

izvor:24sata http://www.24sata.hr/nogomet/junak-milito-interu-je-ovakva-pobjeda-trebala-vise-od-icega-249975
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #134 on: Siječanj 16, 2012, 15:42:50 pm »
Članak iz Nogometnog magazina:

Allegri: Inter se vratio u utrku za naslov; Ranieri: Vrlo važna pobjeda

Veliki nedjeljni milanski nogometni derbi, popularni "derbi della Madonnina" u 18. kolu Serie A pripao je Interu koji je slavio s minimalnih 1-0 golom Diega Milita...

Bila je to šesta uzastopna Interova pobjeda kojom je stigao svega na šest bodova zaostatka za liderom Juventusom i pet od aktualnog prvaka Milana.

- Napravili smo veliki napredak i pobjeda nad Milanom bila je vrlo važna. Naše utakmice protiv velikih momčadi poslužile su nam kao lekcija. Postepeno pronalazimo energiju i stvari počinju ići kako treba - komentirao je Interov trener Claudio Ranieri, koji nije mogao izbjeći novinarsko pitanje o povratku u utrku za "scudetto".

- Radije ne bih o tome. Nastavit ćemo našim putem. Pobijedili smo Milan i iskoristili što se Juventus pokliznuo. Prije nam je bilo važno dohvatiti mjesta koja vode u Europa ligu, a sada pucamo na Ligu prvaka. Idemo korak po korak
- dodao je strateg "nerazzurra".

- Ovo je bilo kolo u kojem su tri vodeće momčadi osvojile tek jedan bod. Nema drame, jedino što se dogodilo je da smo izgubili derbi dok se Inter vratio u utrku za "scudetto". Imali smo igru i bili smo bolji, posebno u prvom dijelu. Oni su nas čekali u kontranapadu i jednu takvu priliku su iskoristili, svoju prvu u utakmici. Bio je ovo tjedan u kojem nam je puno toga odvlačilo pozornost, a Inter je pokazao svoju vrijednost. Bez obzira na sve probleme borit ćemo se do kraja za "scudetto" - komentirao je trener Milana Massimiliano Allegri.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #135 on: Siječanj 16, 2012, 16:27:31 pm »
Članak iz Nogometnog magazina:

. Oni su nas čekali u kontranapadu i jednu takvu priliku su iskoristili, svoju prvu u utakmici. - komentirao je trener Milana Massimiliano Allegri.

oho sad si poceo i lagati :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #136 on: Siječanj 16, 2012, 16:34:42 pm »
Ja moram pohvaliti Ranierija, postavio je covjek odlicnu taktiku, a i pravovremeno je napravio izmjenu chivu-alvarez, nakon koje su chivu i nagatomu zajedno potpuno zatvorili nasu lijevu stranu a nagatomo je bio opasan i u kontrama... Sve u svemu kako je sezona krenula sad je i vise nego dobra situacija. Ne treba se opterecavati titulom, idemo osigurat lp a ako se pruzi prilika za titulu naravno iskoristit je  ;D Pohvale svi igracima defanziva odlicna, alvarez je bio malo slabiji od ostalih al solidno je bilo, uz povrtaka sneijdera i eventualno neko pojacanje moglo bi svasta bit do kraja... nek nam je sa srecom  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #137 on: Siječanj 16, 2012, 17:27:47 pm »
nedje sam rekao da mi sa militom e ekipi ne mozemo izgubit derbi. da smo igrali sa juniorima + milito dobili bi.  ;D
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #138 on: Siječanj 16, 2012, 21:21:07 pm »
neka seru oni što hoće  :winner:
In Strama we Trust!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #139 on: Siječanj 16, 2012, 22:20:15 pm »
Dugo nisam bio špija  ;D ;D ;D na raznim forumima,pa eto mišljenja raznih individua iz redova raznih djubretarskih pacovskih legla,prvo
bilanista ,pa onda djubrentina:

bilanisti:

ovo je drugi derbi koji je sjebo abate.....

Bez ideje u napadu, sa rupama u odbrani...

Emanuelson je pokazao da zna igrat beka, al koji ce on djavo u sredini protiv Intera? Bez ideje smo bili Sad uzasni.
Al nek je Allegriju produzen ugovor, to nam treba. Novi Carletto
Ma neda mi se sad komentarisat sta je valjalo a sta nije, s drustvom sam, al ako bude trebalo napisat cu. Nadam se da ste svi vidjeli kakvi smo Sad

Nazalost...opet radimo gluposti...umjesto da odmaknemo Juvenutsu i izbacimo Inter iz utrke...sada se sve zakuhalo...od derbija u prvom dijelu prvnestva dobili smo samo Romu...
Inter je bio vrlo dobro postavljen takticki je Ranieri dobio utakmicu...Nista nije gotovo ima jos 20 utakmica do kraja...samo mi je krivo da radimo gluposti slicne prosle god i onda zavisimo iskljucivo od kiksa suparnika...Mislim realno kolko dugo Inter moze drzati Milito???...zato je veceras bila vazna tekma, da to konacno rjesimo i ostanemo u borbi sa Juventusom i Udineseom...
Imali smo posjed lopte vise kornera,ali pravi dobri sansi vrlo malo...i to se ponavlja iz utakmice u utakmicu...nije neka igra i sve rutinski odradjujemo...a rutina je opasna, sto se veceras vidilo kad dodje ekipa u formi i mnogo nabrijana...
Najgore od svega sto nebi dali go da Abate nije onako pogrjesio i stvarno u mozda godinu i po ovo mu je prva ovako kobna greska...

Ne znam ja licno vise nisam siguran u osvajanje Scudetta jednostavno kad izgubite od Napolia Intera i Juventusa, ne dobijete kuci Lazia i Udinesea...
Osim par dobri tekmi u nov, nije iskreno neka igra bila...vecina tekmi se dobila rutinski protiv manji ekipa...
S druge strane Juve nema bas puno kikseva ovaj danas je trebalo iskoristiti, Inter se def vratio i sad je u zaletu i samo je pitanje kolko ce dugo ovo sve trajati...
Udinese dobro gura ali isto pitanje dokle...Napoli i Lazio su takodjer tu negdje ali posto igraju u Evropi tesko da mogu zaprjetiti...

Emanuelsen u sredini tj iza napadaca ni meni nije jasna opcija, ali jbg idemo dalje, na malim utakmicama se uzima prvenstvo iako zvuči zabrinjavajuce da smo mi sve derbije izgubili i od Napolia, Juvea i Intera, sto nije dobro jbt

loše smo igrali i šta sad...dobro je opet, minus 1 za junetom....znači mi kad popravimo igru, otcjepićemo se na vrhu--jer i s ovako lošom igrom, mi smo 2plasirani, sa bodom zaostatka....

Ma bravo pojedincima koji se ne sekiraju, tako treba. Da, izgubili smo ali nije propast svijeta. I dalje smo 5bod ispred Intera i Juventus je kiksao i dalje ovisimo sami o sebi.

Mislim da smo odigrali bolje od njih ali nismo bili konkretni u napadu, bili smo slampavi skroz. Ibra je bio predobro cuvan da bi nesto napravio, ali Pato koji je imao prostora je uprskao 80% lopti koje je dobio. Al stvarno ljudi, on ne zasluzuje igrati od prve minute. Imam feeling da je veceras igrao samo zato jer je neki dan potvrdio vjernost klubu i jer kako on kaze ginut ce za ovaj dres. Al sta to vrijedi kad on ne zna igrat napadaca, on uopce nema mozga. Sutevi mi idu na tribine, onda u 21min kad je Ibra primio loptu i dao mu i onda otvorio prostor gdje je Pato samo trebao gurnut loptu, a on ode u desno i izgubi loptu. Ma bezze, glup je totalno, uopce nema smisla za igru. Ustopa svaku trecu loptu kak spada, ma komedija, ne znam zasto uopce trosim rijeci na njega. Moze se on truditi koliko god al djaba je kad nema koristi. I Antonini je se trudio pa svejedno, niko ga ne voli vidjet kako igra. Heh.

I jos jedna stvar, ne mogu vjerovat da nitko nije komentirao Abateovo ponasanje nakon pogreske. Tko god pogleda usporenu snimku vidjet ce da je Abate stigao Milita i bio mu dovoljno blizu da uklize i sprijeci sut, ili bi bio blok ili bi Milito napravio laznjak, al to znaci da gol vjerovatno ne bi primili. Pa mene sad cisto zanima zasto? Pa imao ga je, sprintao je da ispravi svoj kiks i on onako mrtvo hladno pogledom isprati Milita i ovaj zabi gol. E to mi je najvise zao. Daj uklizi i odnesi tu loptu a ne samo gledat i nadat se da Abbiati obrani.

Seedorfa ne vrijedi uvodit kao rezervu, nema smisla. Samo nam kontre pravi. Ostali zadovoljavajuce. Ali meni se Emanuelson svidio, gubio je loptu ali je pokazao da zna s njom, cak nam je igru vodio i lijepo odigravao, zato smatram da je Allegri kriv sto mu nije vise sansi davao jer dobar je to igrac. Samo je potrebno da igra i onda kad se psihicki oslobodi onda je to prava stvar.

I jos uvijek sam uvjeren da osvajamo prvenstvo. .

kakav smak svijeta.....mogli smo intera sahraniti ali jbg....da je usla bommelova bomba....
bolje smo stajali na terenu prije gola nego poslije gola....i to me raduje...imali smo neku igru....oni su cekali i docekali kontru...
nista...idemo dalje...ovisimo o sebi....doma igramo protiv juvea i rome i onda inter....

djubrentini:

i inter se vratio u utrku za prvaka.

inter ima bolje igrace od nas. Sreca pa nemamo LS ove godine.

Dobro, remi je bio idealan za nas, ali i ovo je dobro. Najvažnije je da bilan nije dobio. Ranko će se ionako poskliznuti možda već iduće kolo. Mi ni krivi ni dužni usamljeni na prvom mjestu. :)

jebeni inter uveze 6 pobjeda a mi ove sezone jedva 3   :wallsmack: :wallsmack:

inter 6 uzastopnih pobjeda, moze pricat ko sta hoce, al doveo ih Ranieri u red. Takticki sjajno postavio..

P.S.

Drugovi,evo pa uživajte  :interflag:

Ovo mi je najbolje:

a rutina je opasna, sto se veceras vidilo kad dodje ekipa u formi i mnogo nabrijana...  :bowdown: :bowdown: :bowdown:
« Last Edit: Siječanj 16, 2012, 22:21:55 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #140 on: Siječanj 17, 2012, 00:58:57 am »
radi guza k'o meduza  :pušac: :uživ:  :novi20-70:

samo da nasi sad ne polete u nebesa poslije pobjede.. konacno mi se svidja fizicka spremnost igraca.. do prije mjesec dana je bilo Boze sacuvaj...

ko zeli da skine utakmicu evo link: HD slika.

http://rapid4all.org/forums/tv-show/3585859-serie-2012-01-15-ac-milan-vs-inter-milan-720p-hdtv-x264-fairplay.html

« Last Edit: Siječanj 17, 2012, 02:32:57 am by Augment »
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #141 on: Siječanj 17, 2012, 14:16:25 pm »
Ima neko link za snimak navijanja nasih? (NE KOREOGRAFIJE)

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #142 on: Siječanj 17, 2012, 17:58:02 pm »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #143 on: Siječanj 18, 2012, 20:53:15 pm »

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #144 on: Siječanj 19, 2012, 02:08:09 am »
auuu tek sad vidim da nije ofsajd bio.........kada sam gledao na tv-u odma sam rekao da je ofsajd ali kako smo pobijedili nisam previse ni obbracao paznju na to......

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #145 on: Siječanj 19, 2012, 14:57:37 pm »
vjerujem da je sudija podigao zastavicu prije nego sto je lopta i dosla do motte.. no to je sad najmanje bitno. milan - novara 2:1 na produzetke.. ocito smo ih dobro uzdrmali sa porazom u derbiju  :yess da: