Author Topic: Palermo-Inter  (Read 9293 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hate

• Super clan
    • View Profile
Odg: Palermo-Inter
« Reply #25 on: Rujan 10, 2011, 17:15:45 pm »
sto je najgore igraci ce sami od sebe razvaliti palerma jer su jaci troduplo pa ce ispasti da je frajer ubo formaciju :D :D :D
  :D :D :D :D :D

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Rujan 11, 2011, 04:18:13 am »
Da, i ja sam vidio ovaj sastav i ne mogu doć sebi da Sneijder nije u početnoj. To da bude krilni napadač i nije loše, mislim da će se on tu, uz dozu slobode kretanja prema sredini (dakle na svoju prirodnu poziciju), jako dobro snaći. Ja se nadam da će ipak istrčati u prvih 11.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Rujan 11, 2011, 10:26:19 am »
sto je najgore igraci ce sami od sebe razvaliti palerma jer su jaci troduplo pa ce ispasti da je frajer ubo formaciju :D :D :D
hah toga se i ja bojim najvise!!

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #28 on: Rujan 11, 2011, 18:15:05 pm »
Nakon više od 3 mjeseca stanke vrijeme je da krene i Serie A, doduše, tjedan kasnije od najavljivanog, zbog svima poznatog štrajka. Kolo je rašireno na 3 dana, a Palermu i Interu pripao je onaj posljednji termin, nedjelja u 20:45h.Uz najzvučnija pojačanja, Zaratea i Forlana, u Milano su kroz ljeto stigli Alvarez, Jonathan, Poli, Viviano i Castaignos. Zanimljivo, mnogi nogometni stručnjaci, uz sva ova imena, kao najbolji potez mercata navode ostanak Wesleya Sneijdera.Obje momčadi već 4 utakmice, što prijateljske što službene, nisu upisale pobjedu. Inter je poražen od strane Manchester City-a, Milana i Chieva, dok je Palermo izgubio od Napolija i Fenerbahce-a.Utakmicu sudi Christian Brighi.

Pozvani igrači:

Vratari: 1 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 70 Paolo Tornaghi

Braniči: 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 37 Davide Faraoni, 42 Jonathan, 44 Matteo Bianchetti, 55 Yuto Nagatomo

Veznjaci: 5 Dejan Stankovic, 10 Wesley Sneijder, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Coutinho

Napadači: 7 Giampaolo Pazzini, 9 Diego Forlan, 22 Diego Milito, 28 Mauro Zarate, 30 Luc Castaignos

pa on ce da nas unisti Snjder na klupi cuva ga za LP ej boze ..

PO MOM NEKOM MIŠLJENJU DOBIT ĆEMO 2-3 ILI 2-4 BIT ĆE GOLOVA AL MI SE NE SVIĐA OVAJ IZBOR IGRAČA ZA OTVARANJE SERIE A ... JEST DA IGRAMO LP  AL IGRAMO SA UZ SVO POSŠTOVANJE PROSJEČNOM EKIPOM IZ TURSKOG PRVENSTVA ...

Nadam se da na poluvremnu neće da bude 2 ili 3 izmeene .... i nije mi drago što snajder ili Couthino nisu u sastavu .... Nemamo po ovoj formaciji i postavi igrača u veznom redu koji jednim potezom riješava utakmicu,,,,
a mislim da je i pticama na grani jasno da Deki ne može više da odigra na vrhunskom nivou ...
 :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #29 on: Rujan 11, 2011, 18:22:37 pm »

Offline silenT

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Rujan 11, 2011, 18:28:23 pm »

samo Sneijder IN - Stanković OUT dobro bi to bilo.... ovako je već za'ebano  :-\

očekujem pobjedu, ali ne neku bijednu i na guzove....očekujem da napokon i Gasperini dokaže navijačima da 3-4-3 INTER može igrati...... dosad u nijednoj utakmici ta 3-4-3 nije valjala ni 1 %...
Forlan i Milito x2 za 1-3 bi bilo taman  ;D...  :pehar:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Rujan 11, 2011, 19:15:16 pm »
Osobno, ne znam sto ste toliko zapeli za formaciju, nije ovo Football Manager pa da se to tako poslozi. Naime, ako je Zanetti u zadnjem redu (kao na ovoj grafici) igrat ce desno, a Nagatomo u vezi lijevo....ako se sjecate Mourinhovog komentara za Gaspa. E, to je to, ovaj sastav je fleksibilan da boli glava. Ajmo se sjetit sto smo napravili Milanu u prvom poluvremenu gdje smo igrali 3-4-2-1, pa pojeli smo ih. Ovaj sastav je fleksibilan, ako ne bude islo kako je zamisljeno, zacas se to promjeni. I nije bitno imamo li 3 iza ili 2 iza, bitno je kako se veznjaci postavljaju u obrani i pokrivaju i kako rade support za napad. Da li se to zove na papiru 3-4-3, 4-3-3 ili 3-5-1-1, nije uopce bitno.

Ono sto sam vidio u pripremama, igramo ljepsi nogomet...i koliko god sam skeptican oko ove evolucije, imam neki osjecaj da ce Gasperini uspjeti. I nemojte odmah pljuvacinu, pa nije ni pocelo....sacekajmo par kola pa da vidimo jel se primilo.....

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Rujan 11, 2011, 19:46:16 pm »
evo sluzbeno
Inter: 1 Julio Cesar; 6 Lucio, 25 Samuel, 4 Zanetti; 42 Jonathan, 5 Stankovic, 19 Cambiasso, 55 Nagatomo; 28 Zarate, 22 Milito, 7 Forlan

Palermo: 33 Tzorvas; 31 Pisano, 3 Silvestre, 8 Migliaccio, 42 Balzaretti; 90 Alvarez, 5 Barreto, 7 Della Rocca, 72 Ilicic; 9 Hernandez, 10 Miccoli

nisam oduševljen ali nista necu govorit dok ne vidim  :novija zastava: :baklja for in:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Rujan 11, 2011, 19:54:25 pm »
ne mirise na dobro

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #34 on: Rujan 11, 2011, 20:04:28 pm »
Polako ljudi... šta ne miriše na dobro? Čovjek je rekao da će igrati tu formaciju kao A opciju ali, normalno, uigrava i druge opcije u ovisnosti od protivnika i situacije. Pa nije on trener od juče i da mu je to prvi posao. Sam Mou je rekao kad smo s njima igrali o-o kod kuće da je 5 puta mijenjao formaciju i da se uvijek odmah prilagodio i odgovorio.
Strpljenja samo treba.

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Rujan 11, 2011, 20:10:14 pm »
pa nije mi jasno oko sneijdera... gasperini je izjavio da nema veze ako je sneijder na klupi, da inter nije jedan igrac, i da ce ga koristiti kao krilo. to je po meni najveci problem, jer se upravo borilo da se zadrzi ovo ljeto najboljeg i najplacenijeg igraca da bi bio na klupi ili da bi igrao neko krilo sto nikad nije igrao umjesto pozicije razigravaca u cemu je jedan od najboljih na svijetu. po meni jako glup potez. i zanetti kao stoper, majko mila :doh.gif.smail:

Offline Davor

• Moderator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #36 on: Rujan 11, 2011, 20:16:04 pm »
Biti ce to sve dobro na kraju, samo trebamo vjerovati nasoj ekipi. Sta ima veze sto  Sneijder ne igra ima tu drugih dobrih igraca. Ma da sam konacno docekao i to pocetak nove sezone idemo po pobjedu nema se tu sta puno razmisljati Forza Inter  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :baklja for in: :baklja for in:

Offline ogi

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #37 on: Rujan 11, 2011, 20:17:33 pm »
Jel mi moze netko dat link za tekmu bio bi vrlo zahvalan

Offline felapton

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Last Edit: Rujan 11, 2011, 20:33:27 pm by felapton »

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Rujan 11, 2011, 21:24:28 pm »
 :baklja for in: :novija zastava: :baklja for in: :novija zastava: ajdeeeee ugurali smo ga nekako, zarate će mi ove sezone živce pojest 100%...

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Rujan 11, 2011, 21:33:59 pm »
Nismo igrali za oko, ali za sada su bodovi tu!!!!

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #41 on: Rujan 11, 2011, 21:36:47 pm »
nije trebao mjenjat zaratea ..... po mom mišljenju bolje da je Dekija izveo i to tek sad na poluvrmenu

al dobro je forza inter  :novija zastava: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #42 on: Rujan 11, 2011, 21:38:12 pm »
Tražimo se još ali treba biti strpljiv i rezultat je sad najvažniji jer je bitno dobro startati.

Offline hate

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Rujan 11, 2011, 21:40:21 pm »
Nismo baš nešto odigrali...još to treba uigrati i bit će bolje..bitno da za sada imamo 0-1 :novija zastava:

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Rujan 11, 2011, 22:35:11 pm »
divota... nek si uigravu mamu tako idiot jedan, nabijem njega i familiju 3-4-3 puta na *****!!!

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Rujan 11, 2011, 22:39:27 pm »
Ovaj bi mogao kraće trajati od Prasca.
Sramotno je da u 45 minuta primimo 4 komada, pa da je to i Barcelona, a o Palermu da i ne govorim.

Biti će nam veselo iduće subote, a ja se nadamo da neću doživjeti još jedan poraz u živo ( prošla godina= jako puno naših putovanja na poraze i poniženja )

:bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang: :bang:

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Rujan 11, 2011, 22:41:03 pm »
mislim da bi trebao probati sa 2 odbrandbena....jer imamo strasno brze u odbrani tako da je ovaj treci beskoristan.....mislio sam da ne moze gore od beniteza ali evo sad vidim da moze....kada je pocela utakmica zao sam odma da ce nas nabit...ako hjedan miccoli pobjegne odbrani onda stvarno.....

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Rujan 11, 2011, 22:42:56 pm »
4 komada primiti je sramotno...sta reci..nisam optimistican ni malo sta se tice sljedecih utakmica..

Offline goran_pandev

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #48 on: Rujan 11, 2011, 22:43:41 pm »
valjda je svatio gospodin pametan kako inter treba igrati.Igramo formacija ne se zna ko sta igra(ovo je novi sistem mi ga uvedemo)SRAMOTA

Offline hate

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Rujan 11, 2011, 22:44:03 pm »
Koji kolaps...strašno...nemam riječi