Author Topic: Politika transfera i sto ocekivati?  (Read 56603 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
Odg: Politika transfera i sto ocekivati?
« Reply #600 on: Kolovoz 19, 2015, 17:46:14 pm »
Pa kako mozes kupiti decka za 10 miliona i reci mu cesta na pripremama.. kao da je dosao na probu. gdje to ima.. momentalno otkaz bih mu dao.. ne zbog montoye nego zbog gubitka novca
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #601 on: Kolovoz 19, 2015, 18:07:39 pm »
očito da je mancini psihički obolio. ja jednostavno nemam drugo objašnjenje...

naletilić dobro objasnio za kovu:

"Ovo je sjajan potez jer Kovačić je u Interu imao jako tešku situaciju. Nisu znali na koje ga mjesto staviti, nisu znali što on igra, i to je ona situacija kad si negdje 'u kanalu' i jednostavno trebaš promjenu. Od ovoga što je on doživio zapravo nema goreg. Nema goreg jer više nije imao pravi motiv, nije imao optimizam, nije imao samopouzdanje. I zato mislim da je napravio vrhunsku stvar, bez obzira što je otišao u jednu ekipu u kojoj se objektivno teže nametnuti. On sad kreće od početka, a u Interu je bio u minusu. Više nije imao opcija, gubio je podršku i općenito, momčad Intera je jedan specifičan skup igrača koji se još uvijek nije našao. Nemaju kostur momčadi, nemaju bazu igrača i kad pogledamo zadnjih nekoliko godina - teško se sjetiti koji je to igrač tamo proigrao. Nije ni Mateo proigrao, ali je za razliku od svih njih napravio ogroman transfer i potvrdio da se u njega i dalje vjeruje. To sugerira i matematika - on u Real odlazi za puno veću odštetu nego što je došao iz Dinama. Ja mislim, u skladu s njegovim potencijalom".
La Capolista Vola  !

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #602 on: Kolovoz 19, 2015, 23:25:52 pm »
očito da je mancini psihički obolio. ja jednostavno nemam drugo objašnjenje...

Slazem se

Offline richie79

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #603 on: Kolovoz 20, 2015, 09:52:19 am »
Ovako iskreno on je zadnji koji je trebao otići iz Intera na njemu Icardiju i Kondogbiji smo trebali graditi budućnost, jedna stvar meni nije jasna nikako šta nisu prije prodali ove panjeve koje sada prodaju,zato su i prodali Kovačića jer ovi nisu htjeli otići, skupili bi bili još najmanje 30 miljuna od prodaje ostalih...  Ne znam koja ja iskreno politika ovog kluba i koji cilj ima Thohir, ako čovjek sa svojim kompanijama po svijetu vrti 13 miljardi dolara kao šta je on izjavio u talijanskim novinama, njemu 35 miljuna koje je dobio za Kovačića ne predstavlja ništa, to je sitna lova za njega...

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #604 on: Kolovoz 20, 2015, 11:17:56 am »
Kako nas sve Thohir laže i mulja. Kao radi ffp-a prodan. A ne igramo europu, automatski ne podlijezemo pravilima tog istog ffp-a. Plus sto nam je Uefina inspekcija bila ove godine i nece dolaziti u razdoblju od iduce tri. Roma je u istoj situaciji sto se toga tice pa ljudi samo dovode. Mi potrosili na Kondogbiu pa se rijesili dvojice mladih igraca, buducih superstarova. Ma gadi mi se sve. Nikada sa manje entuzijazma nisam cekao pocetak sezone

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #605 on: Kolovoz 21, 2015, 08:25:05 am »
jel ti jos uvjek drago sto je Moratti napustio klub  ;)

evo ti odgovora, pa sam procijeni  ;D :

http://interclubfedeli.com/prodaja-je-bila-pametan-potez/

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #606 on: Siječanj 15, 2016, 15:24:20 pm »
http://www.calciomercato.com/news/dybala-a-cm-inter-non-mi-sfuggi-384781

Prisjetili se talijani intervjua s Dybalom dok je igrao u drugoj argentinskoj ligi. Već je bio jednom nogom u Interu, ne znam gdje je zapelo. Par mjeseci kasnije potpisao je za Palermo, čini mi se za nekih 10-12 mil. eura.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #607 on: Siječanj 15, 2016, 17:03:51 pm »
Mnogi igraci su bili kako bi se reklo jednom nogom u interu samo nikako da se ono realizuje Inter je poznat po tome nista nova jos jedan dokaz kako su u upravi ljudi debili ...

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #608 on: Siječanj 15, 2016, 21:27:28 pm »
Vazno je da je Latino veza tu,oni mogu raditi sta zele, Melo moze uprostiti utakmicu, unistiti duh u timu i na kraju Jovetic, je glanvi krivac. Pljunem u svakog ko nije muskarac bez karaktera, takav ne treba biti ni roditelj, ni muz ni trener, ni bilo sto....
Neka se Melo i Icardi postave za politiku trasfera, vec su kreirali jedan! Fuj! Ko se pita u ovom timu!? Ljajic ce ubrzo stopama jovetica, u to sam siguran! Neka se presele svi optaci iz J.Amerike u veznom redu, tako je najbolje. Ovo nema smisla sa realnoscu!

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #610 on: Svibanj 12, 2016, 13:42:35 pm »
ma ne znam više koliko su sva ta imena pojačanja i ne znam koliko smo postali pametniji jer radimo isto što i uvijek. pojačanja iz turske i nizozemske lige s igračima koji se nigdje nisu potvrdili kao igrači koji bi bili dostojni interovog dresa.
La Capolista Vola  !

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #611 on: Svibanj 12, 2016, 15:54:24 pm »
Da, ali su besplatni, do sad smo plaćali milijune na takve. Samo zato mislim da smo pametniji.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #612 on: Svibanj 12, 2016, 17:23:03 pm »
Viljena ima 21 godinu, igra po levoj strani u veznom redu, a može da pokrije i poziciju levog krila

imas perisica na toj poziciji na desnoj nemas nikog i opet dovodis igraca za klupu koji ce kostati 1.5m godisnje.. smijesno, osim ako ne misle prodati ivana, jedini igrac koji vrijedi u Interu
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #613 on: Svibanj 12, 2016, 23:15:25 pm »
inter je u svakom pogledu propao al jedino dobro sto Gusepe kaze vise nedaju milione ;D
Jadan klub je inter postao jer nema se novaca ni plana u klubu zadnjih godina ..

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #614 on: Svibanj 15, 2016, 11:22:01 am »
Pa dobro ko je ovdje više lud !!!!!! Za Handanovića tražimo 15 milijuna !!!!!!!!!!! Može li manje !!!!!!!

http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/psg-su-handanovic-l-inter-chiede-15-milioni-perin-in-pole-poi-sirigu-e-ter-stegen-gia-domani-qualche-schiarita-215918

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #615 on: Svibanj 16, 2016, 13:39:08 pm »
Inter one godine kad je prodao Snjdera Galatasarayu cjena 7 milioona onda doveli Kovacica za 15 s bonusima ja sam vidio da u interu sjede neki debili za prodaju igraca Tako da sta god urade ubuduce budimo hladni kao spricer  :D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #616 on: Svibanj 25, 2016, 06:31:31 am »
Članak iz Sportskih novosti od prije par dana:

OVAJ ČOVJEK JE STVORIO SEVILLU 'U našoj bazi imamo 20 igrača za svaku poziciju'

Monchi

Imamo 16 skauta, svakog za pojedinu ligu, i oni su svaki mjesec dužni sastaviti svojih ‘najboljih 11’. Potom se radi selekcija, a od 1. svibnja se sastavlja konačni popis želja

U čemu je tajna uspjeha Seville koja je u posljednjih deset godina osvojila devet kupova, pet
europskih liga, dva Kupa kralja, po jedan španjolski i Uefin superkup, a ove je nedjelje čeka finale Kupa kralja protiv Barcelone, u kolovozu ponovno europski superkup, dakle riznica se puni svim trofejima, osim dva najveća, za španjolskog i europskog prvaka? U sportskom direktoru!

Sportski direktor kao netko tko se brine za sportski sektor kluba uobičajen je u Njemačkoj ili Hrvatskoj, ali nije u Engleskoj ni na Otoku općenito, gdje tu ulogu objedinjava trener prve momčadi koji stoga i nosi naziv menadžer, pa je priča o Sevillinu ključnom čovjeku postala najčitanija u Daily Mailu nakon Liverpoolova poraza od Andalužana u finalu Europske lige u Baselu (1-3).

Branio El Diegu i Šukeru

Ramón Rodríguez Verdejo, poznatiji kao Monchi, od 1990. do 1999. bio je uglavnom pričuvni vratar Seville, s brojnih treninga pamti, među inim, udarce i pogotke Maradone i Šukera. Kad je Sevilla 2000. drugi put u tri sezone ispala iz Primere, postavljen je za šefa omladinske škole i izviđačke službe sa zadatkom da klub podigne s dna, vrati među elitu i da mu se više nikad ne dogodi pad. Na položaj sportskog direktora uzdigao ga je José María del Nido, predsjednik kluba od 2002. do 2013. godine. I pod Monchijem je Sevilla ne samo osvojila spomenutih devet trofeja, nego i profitirala s 200 milijuna eura od prodaje pomno izabranih igrača, među kojima i našeg Ivana Rakitića.

Monchija prati glas da “nikad ne spava”, a godišnji odmor bira kad se u popularnim turističkim destinacijama održavaju pripremni prijateljski turniri.

- Bio sam na Siciliji sa suprugom i dvoje djece baš kad su igrale Italija i Bugarska u Palermu
- priznao je novinaru Daily Maila sa sjajem u očima i objasnio svoju nogometnu filozofiju koja će se posebno svidjeti navijačima Arsenala, ali i našeg Hajduka.

- Nitko na stadione ne dolazi s transparentom ‘Kakav sjajan ekonomski rezultat!’ Svi natpisi tiču se pobjeda na terenu i slavljenja naslova - priča dok pušeći cigaretu bjašnjava kako je malo-pomalo postigao da Sevilla bude korak ispred konkurencije:

- Prvih pet mjeseci sezone gledamo strahovito mnogo utakmica bez određenih kriterija. Imamo 16 skauta, svakog za pojedinu ligu, i svaki mjesec oni su dužni sastaviti svojih ‘najboljih 11’. U prosincu, sa svim prikupljenim informacijama, počinjemo gledati igrače koji su bili u ‘najboljih 11’ svaki mjesec.

Skupi ih se, kaže, oko 700.

- Tada se više ne dijelimo po ligama, nego se usredotočimo na pojedine igrače. Gledamo ih pet-šest puta u različitim tipovima utakmica: doma, u gostima, eurokupovi, ogledi reprezentacija... I potom od 1. svibnja napravimo ‘idealnih 11’ sa po 20-ak igrača za svaki položaj - otkriva Monchi.

Logičnim se nameće pitanje zašto se ne koncentriraju samo na položaje na kojima se prva momčad Seville treba pojačati.

- Zato što Sevillin model funkcioniranja znači da nikad nismo sigurni na kojoj ćemo se poziciji morati pojačati jer ne znamo unaprijed koga ćemo prodati.

Lekcija s Ramosom

Učili su, kaže, iz vlastitih pogrešaka i daje primjer:

- Real Madrid nam je kupio Sergia Ramosa posljednjeg dana prijelaznog roka 2005. i bili smo potpuno izgubljeni jer nismo bili na to spremni.

Dakako, najveća žrtva takve politike da su svi na prodaju ako dođe prava cijena je trener. Svjesni smo toga jer čak i kad odmah imamo pravu zamjenu, treba joj vrijeme za prilagodbu. Zato Sevilla obično loše počinje sezonu.

Međutim, dobra je stvar što u posljednjih deset godina treneri znaju da je klub spreman za iznenadni transfer:

- Ako poželi centarfora koji je visok, jak i može igrati leđima prema vratima, mi mu kažemo: OK, evo koga imamo na listi...

Sevilli je taj posao olakšan i stoga jer se rijetko događa da je traženi igrač odbije. Zasluge za tu toplinu također pripisuju Monchiju.

- Spustivši se u svlačionicu nakon uzvrata polufinala Rami me zagrlio i rekao: ‘Ne znam što je s ovim klubom, ali nikad nisam igrao finale, a sad ću u jednoj sezoni igrati tri’. I ne preostaje vam drugo nego da pomislite ‘vau, radimo dobru stvar’- zaključio je Monchi.

P.S.

Ljudi rade studiozno i točka.A mi uzmemo u ožujku 2013. Valentina Angelonija tada šefa skaut službe Udinese-a ,i šta se desi,čovjek pobježe glavom bez obzira 3 mjeseca kasnije.Mislio je Massimo valjda ,ovaj će nam dovest' 10 igrača u par mjeseci.Monchi je postavljen od Nida i 13 godina je vedrio i oblačio pod njim  ,a isto radi i pod novim predsjednikom.Mi da i Monchija dovedemo ništa ne bi napravio,nema rješenja od danas do sutra , ali glavni problem je što se u Interu ne može čekati  :awerjjfe:...
« Last Edit: Svibanj 25, 2016, 06:35:13 am by EL CUCHU 19 »

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #617 on: Svibanj 25, 2016, 13:52:07 pm »
Sevilla je rijetko kad među prvih 3,4 kluba i dogodit će joj se to jednom do dvaput u 10 godina. Oni bez problema mogu 3 sezone zaredom biti šesti i nitko im neće riječ reći. Inter to ne može sebi priuštiti jednu sezonu, a kamoli 3. Najgore je što upravu nakon jedne takve sezone uhvati panika, pa više ne znaju što rade i onda nam se dogodi 5 takvih sezona. Isto tako da sevilla kupuje npr. kondogbiu, platit će ga 5-10 milijuna manje i dat će mu manju plaću jer nisu Inter. Jebiga ako imaš ime, to nosi svoje dobre i loše stvari.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #618 on: Lipanj 01, 2016, 17:52:51 pm »
GDS: SCG KUPUJE INTER ZA 700-750 MILIONA EURA?

Posljednje vijesti indiciraju da ce SCG postati vecinski vlasnik u Interu i dolaze jos neke glasine o buducnosti Ericka Thohira i Massima Morattija. Gazzetta dello Sport pise da Thohir prodaje klub po mnogo vecoj cijeni nego sto ga je platio (oko 250 miliona eura u 2013.). Thohir ce prodati za 500 miliona ali glasine govore da ce ih Inter ukupno kostati oko 700-750 miliona eura. Massimo Moratti je vazna figura u ovom trenutku sa 29,5% udjela, a to bi se moglo rijesiti na dva nacina. Ili ce se dionice prodati direktno kineskoj grupi ili preko Thohira sto bi moglo donijeti vise novca. Ocekuje se da nakon sto Thohir proda 70% udjela da on ostane predsjednik. Razlog prodaje je Thohirova nemogucnost da vrati Inter na staze stare slave i pretvori ih u mnogo profitabilniju "tvrtku", i sama nemogucnost plasiranja u Ligu Prvaka je smanjila sanse da Inter postane profitabilan.

izvor inter  balkan ..

jos jedna suplja prica iz interovog tabora Nekoliko dana prije kao Tohir Zaneti imaju planove vjeruju u inter kao liga evrope je pocetak itd itd Dakle poenta je Da se nesto samo pise da bi se pisalo ..
« Last Edit: Lipanj 01, 2016, 17:57:08 pm by Adnan »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #619 on: Lipanj 05, 2016, 23:33:09 pm »
http://rs.n1info.com/a165609/Sport-Klub/Fudbal/Tohir-prodao-Inter-Kinezima.html
Tohir prodao Inter Kinezima

:banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock: :banannarock:

Ako nista makar necu gledat skrtca Tohira ovi makar imaju para i nece stedit sretno ...
Ovako je dobro kad vec ludi kinezi trose neka su uzeli inter bolje ulagat u inter nego u kineski fudbal tj njihovu ligu  ;D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #620 on: Srpanj 14, 2016, 14:10:27 pm »
Samir Handanović
Dodô
Geoffrey Kondogbia
Rodrigo Palacio
Mauro Icardi (captain)
Stevan Jovetić
Jonathan Biabiany
Daniel Bessa
Andrea Ranocchia
Cristian Ansaldi
Gary Medel
Caner Erkin
Davide Santon
Éder

Jeison Murillo
Miranda (vice-captain)
Assane Demoya Gnoukouri
Juan Pablo Carrizo
Danilo D'Ambrosio
Ivan Perišić
Tommaso Berni
Yuto Nagatomo
Marcelo Brozović
Felipe Melo
Yao
Ionuț Rad
Marco Andreolli
Éver Banega

Juventus
Gianluigi Buffon (captain)
Giorgio Chiellini (vice-captain)
Medhi Benatia ((on loan from Bayern Munchen)
Miralem Pjanić
Sami Khedira
Simone Zaza
Claudio Marchisio (3rd captain)
Paul Pogba
Hernanes
Alex Sandro
Andrea Barzagli
Mario Mandžukić
Mario Lemina
Leonardo Bonucci
Paulo Dybala
Kwadwo Asamoah
Dani Alves
Daniele Rugani
Neto
Stephan Lichtsteiner
Stefano Sturaro
Patrice Evra
Roberto Pereyra
Emil Audero

Roma
 Bogdan Lobonț
Antonio Rüdiger
Juan Jesus
Radja Nainggolan
Kevin Strootman
Juan Manuel Iturbe
Diego Perotti
Edin Džeko
Francesco Totti (captain)
Mohamed Salah
Iago Falque
Daniele De Rossi (vice-captain)
Ezequiel Ponce
Alisson
William Vainqueur
Mário Rui (on loan from Empoli)
Norbert Gyömbér
Alessandro Florenzi (third-captain)
Gerson
Leandro Paredes
Emerson Palmieri (on loan from Santos)
Vasilis Torosidis
Kostas Manolas
Ervin Zukanović
Stephan El Shaarawy
Umar Sadiq
Adem Ljajić
Antonio Sanabria

Dakle nisam ubacio Milan jer je u istim govnima ko inter iako gledajuci igrackji kadar po imenima Milan ima jaci tim sigruno al to je manje vise bitno gdje je tu Napoli koji igra dobro i plus Lazio Fiorentina koji zadnji godina redovno buse intera i uzmu im oko 10 bodova najmanje  :D dakle ovaj igracki kadar je neko 7'8 mjesto s obzirom da ove tetke u interu umore se brzo igrajuci na dva fronta A Vrhunac svega je kad Mancini stavi u vezu Mela Kongdobiu Brozovica  ;D ne zna se koji je nespsobniji prema naprjed i on sto znaju ljudi ih ustopaju  jer to nisu neki ni talenti  :awerjjfe: ....Ostaje mi samo da gledam klub koji je nekad bio veliki postaje nazalost mal bez postovanja i veliki igraca koji nose srcem dres ....
« Last Edit: Srpanj 14, 2016, 14:13:56 pm by Adnan »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #621 on: Srpanj 24, 2016, 19:41:33 pm »
http://www.klix.ba/sport/nogomet/inter-dobio-novu-upravu-sljedece-sezone-jurisa-na-scudetto-i-evropsku-ligu/160628101
Inter dobio novu upravu, sljedeće sezone juriša na scudetto i Evropsku ligu

Mislim da je ovo najveci vic 21 stoljeca . :3x9: ;D

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #622 on: Srpanj 26, 2016, 10:10:27 am »
Italijanski klubovi su poznati po tome da najveca pojacanja dovode pred kraj prelaznog roka. dovest ce inter 5-6 igraca uvjeren sam. juventus za sada dovodi poluigrace tipa pjanic, benatia, higuain i sl. raspast ce se kao sovjetski savez ^^

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #623 on: Srpanj 28, 2016, 18:51:47 pm »
Postujem te Druze iskreno al ovo poluigraci si malo iz ljubomore napisao oni ce s tim poluigracima drzat primat u seriji A 5 godina dok ce inter propadati   kako da ih onda nazovem ako su ovi poluigraci  ;D
JBg za sad bolje rade posao i treba postovat nije nama niko kriv sto inter ima losu organizaciju u svemu al doci ce i nama boilji dani samo da dozivimo do tad sto manje sikiracije Bit ce sta je sudjeno ...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #624 on: Srpanj 29, 2016, 17:52:40 pm »
drze zbog Buffoa, barzaljija, chielinija i bonuccia gdje su stvorili neprobojnih zid. prosle sezone barem 10 utakmica je juventus zavrsio bez suta na njihov go! lako je onda igrati.. i Inter dok nije primao golove izgledao je kao top ekipa evrope.. poslije kad su poceli primati golove vidjeli smo koliko su losi pojedini igraci poput icardija, ljajica, nagatoma, tellesa, mela, palacia i sl.