Author Topic: Politika transfera i sto ocekivati?  (Read 56616 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
Odg: Politika transfera i sto ocekivati?
« Reply #550 on: Srpanj 05, 2015, 22:45:06 pm »
Pa koje PM ce dolazit ako ce ic na posudbu ...
A po cemu mislis da Murilo i Montoya nece igrati  :D to ti javili iz uprave intera pa zasto su dolazili u inter i zasto imaju pripreme Pa oni nikakvi su bolji od ovih od prosle sezone  ;)

pa vise logike ima u tome da dodje i ode na posudbu u jacoj ligi i ako bude dobar vratit ga nego da dodje u inter tako mlad i grije klupu! i vec sam rekao da je to moje misljenje, nikakve dojave ja nemam od uprave, lupas majke mi!
....potpuno trijezan umirem....

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #551 on: Srpanj 05, 2015, 23:10:38 pm »
To si upravu a mozda ce nekog prodat mozda ce Brozovica vratit jer on je na pozajmici ,Mancini nesto kuha -kuva pa vidjet cemo sta ce ispeci ....Mario Suareza bi doveo odma posebno bit ce tesko jer Turan zeli otici ako on ode Suarez ostaje sigurno a Mella ne bi dzaba ...

kako misliš vratiti broza, gdje, u dinamo :) i zar turan nije prešao u barcelonu ?
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #552 on: Srpanj 06, 2015, 00:03:05 am »
Sto se tice Brozovica to sam nako rekao jer on je doso u inter na posudbu s tim inter da plati na ljeto 8 miliona ako zadovolji sad do intera  je ...Goca ja kazem samo zasto mu ne dat sansu u interu il znas il ne znas danas je tako 20 mu je godina ako je sazrio sazrio je pokazat ce sve svoje sposbnosti A ovo se salim s tobom nemoras sve ozbiljno shvatat  :D...
A sto se tice Arde Turana ubacio se valjda Chelsea u utrku zeli ga Mourinho a i on zeli tamo gdje je Costa sad vidjet cemo kraj sta ce da bude ....
http://tacno.net/sport/mourinho-je-ovo-cekao-zelim-preci-u-chelsea-zelim-da-me-jose-trenira/

http://bleacherreport.com/articles/2513748-chelsea-transfer-news-arda-turan-prefers-blues-despite-manchester-united-deal

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #553 on: Srpanj 06, 2015, 00:12:09 am »
posudba broza je na dvije godine, dakle na ljeto 2016. godine ide opcija kupnje. ne vjerujem da ga sad samo tako mogu poslat nazad, ne znam odakle se sad ta informacija pojavila, al mislim da je to potpuno krivo. uredno je prijavljen za ovu sezonu, dakle član intera.
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #554 on: Srpanj 06, 2015, 00:14:21 am »
u biti, došao je ove godine, tako da je on naš još ohoho (barem toliko, a dalje ćemo vidit) ;D

a ovo za turana, eto to sam pročitao u ovdašnjim medijima. jer mi je to usputno. sve vezano za inter čitam na provjerenim talijanskim stranicama. i još jednom se dokazalo koji su to kretenski portali, novine, i što sve ne.. treba ih netko tužiti za obmanjivanje.
« Last Edit: Srpanj 06, 2015, 00:23:18 am by Epid Aurus »
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #555 on: Srpanj 06, 2015, 00:24:56 am »
brozovic je dosao na posudbu s obaveznim otkupom jer inter nije mogao kupovat na zimu radi ffp-a!
sto se tice dude onog on tek ima 20 godina, tesko se moze nametnut u interu al bi se mogao nametnut ako odigrao dobru sezonu za sassuolu kao posudjen igrac! inter se mora okrenut razvijanju dva tri igraca i to je to, nemozemo ih sad 10 ubacit u prvih 11 mladih i onda ocekivat rezultat i da oni briljiraju...
inace vidit cemo jos ko dolazi al al ako ostane shaquiri 1992. uz kovacica 1994., icardia 1993. i kondogbiu 1993. plus recimo jovetic koji je moja osobna najveca zelja za ofanzivu pa inter bi imao jedan od najmladjih ekipa u europi a tako dobru, kad se uigra naravno!
po meni je izuzetno vazno da ostanu proslogodisnji prvotimci u rosteru jer samo tako mozemo imat jak inter, ako igraci s klupe su kvalitetni, naravno tu ne mislim na guarina jer je on prevelik egoist al hernanes ili palacio bi mogli bit kljucni igraci s klupe u pravljenju velikih rezultata pa i brozovic!

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #556 on: Srpanj 06, 2015, 00:29:39 am »
nevjerojatan je taj kondogbia, tako mlad, a igra tako zrelo. jer je dobio šansu, a manciniju i mazzariju je kovačić mlad i treba skuplajti iskustvo kroz doziranje minutaže.. bla bla.. koje šuplje priče. slažem se s adom, ili jesi ili nisi, nema tu filozofije. mada je opcija posudba uvijek dobrodošla. ne sazrijevaju svi jednako.. ali 20 godina već nije tako malo..
« Last Edit: Srpanj 06, 2015, 00:32:03 am by Epid Aurus »
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #557 on: Srpanj 06, 2015, 14:23:09 pm »
DAKLE, shaqirija ćemo poslati simeoneu kako bi olakšali dovođenje maria suareza. mislim da je nakon početne euforije jasno kakav ćemo inter gledati. nakrcan zadnjim veznima i negledljiv.
La Capolista Vola  !

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #558 on: Srpanj 06, 2015, 18:55:48 pm »
Nerazumijem zasto skupljamo te defenzivne vezne,zar ih nemamo dosta

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #559 on: Srpanj 06, 2015, 22:17:52 pm »
Nemamo ni jednog.kvalitetnog.....nasa vezna linija prosle.sezone je daleko najlosija tocka sto u defanzici sto u kontroli lopte....nama jos jedan vezni ispred obrane najpotrebniji igrac trenutno.....uz kondogbiu bi valjalo sto iskusniji.recimo t.motta al moze i suarez, slican igrac

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #560 on: Srpanj 06, 2015, 22:32:14 pm »
Valjda stvar gotova sa Turanom za 41 milion eura u Barceloni sad ako je istina Koliko je Simeone lud pustit jos jednog veoma dobrog igraca ....Treba nam iskusni vezista kao sto Goca kaze da djecu ovu smiri kad polete visoko neko da im komanduje ko ima iskustva jer svaka ekipa koja preferira trofeje ili mjesto koje vodi u LP mora imat jednog komandosa koji ce nekako uticat na ostale ....

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #561 on: Srpanj 06, 2015, 23:44:55 pm »
da, vođa na terenu je kronični interov problem postao. netko s karizmom, ne nužno vezista. čini mi se da je hernanes taj kapacitet, al liku je uništeno samopouzdanje. nisam za mottu, to sam odavno rekao. nikad se takvi povratci nisu pokazali efikasnima.
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #562 on: Srpanj 07, 2015, 01:05:24 am »
da, vođa na terenu je kronični interov problem postao. netko s karizmom, ne nužno vezista. čini mi se da je hernanes taj kapacitet, al liku je uništeno samopouzdanje. nisam za mottu, to sam odavno rekao. nikad se takvi povratci nisu pokazali efikasnima.

zato sto su vecinom povratci bili igraca koji su u predhodnom klubu prosli neslavno al motta u psg-u je glavni, pokretac, lik koji imam osjecaj onako dobro razvija verattia, al isto tako psg ima para i njima vise motta nece bit isplativ a interu bi mogao godinu ili dvi... a mario suarez nije bas ofanzivno perfekcionist kao motta al je odlican igrac, neka slabija verzija motte rekao bi, strasno mocno citanje igre u defanzivi, odlicna kontrola lopte i fino zapocinjanje napada a sve to radi rekao bi covjek bez nekog damara :D cak mislim da je igrao i uzvrat protiv real madrida ove sezone da nebi ispali u ligi prvaka jer mi je prvi mec bio najbolji njihov igrac al kartoni ga udaljise od uzvrata

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #563 on: Srpanj 07, 2015, 11:57:44 am »
zato sto su vecinom povratci bili igraca koji su u predhodnom klubu prosli neslavno al motta u psg-u je glavni, pokretac, lik koji imam osjecaj onako dobro razvija verattia, al isto tako psg ima para i njima vise motta nece bit isplativ a interu bi mogao godinu ili dvi... a mario suarez nije bas ofanzivno perfekcionist kao motta al je odlican igrac, neka slabija verzija motte rekao bi, strasno mocno citanje igre u defanzivi, odlicna kontrola lopte i fino zapocinjanje napada a sve to radi rekao bi covjek bez nekog damara :D cak mislim da je igrao i uzvrat protiv real madrida ove sezone da nebi ispali u ligi prvaka jer mi je prvi mec bio najbolji njihov igrac al kartoni ga udaljise od uzvrata

Što se Motte tiče svaka ti je na mjestu i bilo bi dobro da se vrati. Dobili bi puno na psihološkoj ravnoteži, a meni se čini da će s ovoliko novih igrača u rosteru upravo taj aspekt biti ključan. 
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #564 on: Srpanj 09, 2015, 17:55:00 pm »
Ne znam zasto su navalili na perisica, kad vec ima saciri, previse novih igraca nije dobro pogotovo sto vecina dolazi van italije! mozda bi saciri eksplodirao u narednoj sezoni i na prirodnoj poziciji, ali evo ajmo cekati perisica da se adaptira.. pola ovih igraca sad nece se snaci u to sam siguran, mora biti neki kostur sa hernanesom, icardijem, kovacicem i sacirijem.. ne moraju igrati svaku tekmu u prvih 11, ali mogu donijeti prevagu..
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #565 on: Srpanj 09, 2015, 19:26:30 pm »
Kakav Perisic Shaqiri je za njeg izmislio fudbal ,Slazem se Augmentom !  Nije los ni Ivan a zasto Mancini sere kad Shaqiriju nije ni dao sanse treba ga pustit jos jednu sezonu pa da vidimo na cemu je Ne ovako dovodit slicnog igraca i malo starijeg kojeg sigurno treba prilagodba i bla bla bla Tako da slucajni odlazak Shaqiria Mancini je krivac (Bitno je da on Palacia mrtvaca ostavi ).

;D ;D ;D
Dosli u inter ...
INTER
Dosli Arrivi: Murillo (d, Granada), Kondogbia (c, Monaco), Khrin (c, Cordoba), Taider (c, Sassuolo), Bardi (p, Chievo), Bessa (c, Bologna), Longo (a, Cagliari), Miranda (d, Atletico Madrid), Montoya (d, Barcellona).
Otisli Partenze: Bonazzoli (a, Sampdoria), Jonathan (d, svincolato), Campagnaro (d, svincolato), Podolski (a, Galatasaray), Felipe (d, svincolato), Kuzmanovic (c, Basilea), Obi (c, Torino).
Allenatore: Mancini (confermato).
« Last Edit: Srpanj 09, 2015, 19:34:26 pm by Adnan »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #566 on: Srpanj 09, 2015, 21:55:18 pm »
mislim da perisic nema veze sa saquirijem, gubimo lijevaka na krilu i toga nemamo, nije bitno tu uopce ko je bolji perisic ili shaquiri, istina je ako ocemo jak inter shaquirija bi smo morali zadrzat jer je igrac klasa! i sve sto augment je rekao je tocno, promjena lige je izuzetno teska, zbog drugacijeg nacina igranja, klime a i drugog jezika, malo koji igrac pokaze puni potencijal kad tek promjeni ligu, nije pravilo al to je cest slucaj da se igrac na pocetku tesko snalazi, posebno u italiji je to izrazeno!
a perisic kao igrac je klasa koji jos bolji moze bit ako ga podje jer ima nevjerovatan potencijal, jako slican igrac c.ronaldu, neka losija verzija :D razocaran sam ako prodamo xs-a....mislim da je puno bolji igrac od salaha

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #567 on: Srpanj 10, 2015, 06:22:09 am »
i ja se slažem da je periša bolji od salaha. ko je taj salah, wtf, odigrao jednu dobru polusenzou cijeloj karijeri. osim toga, imam averziju prema tim srednjoistočnim igračima.. tko je od njih ikad bio klasa ??
La Capolista Vola  !

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #568 on: Srpanj 10, 2015, 06:49:39 am »
http://www.transfermarkt.com/statistik/vertragslosespieler

Popis igrača koji su od 1.7. 2015. bez ugovora,mogli bi sad za male pare  :D  lagano kupit' nekog od bivših što  igrača, a i  panjeva :Osvalda, Beldofila , Silvestre-a, Pazzinija,Cassana,sulju Muntarija , Jonathana ,Cambiassa,Forlana....
« Last Edit: Srpanj 10, 2015, 07:08:41 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #569 on: Srpanj 10, 2015, 12:25:50 pm »
Vidim ima na toj listi i onaj Ibrahim Afelay kojeg je Barcelona platila astronomski PSV -u  sad je propao bas kao Grcka nece ga niko a jedno vrjeme i inter ga ja zelio i on ode u Barcelonu Zanimljivo da je Barca stavila 100 miliona evra za njega kao kad bi ga neko zelio uzeti  :D  Vidi sta ti je zivot sad ga nece niko ni dzaba a kao fol bio neki talenat  :D..

Sto se tice igraca vidim komentarisete Tko je bolji Salah ili Perisic to je tesko svako ima svoje nekom je bolji jedan nekom drugi ...Ako ce mo po vrjednosti Salah je bolji jer je skuplji od njega al to nije mjerilo naravno , Ovdje je problem sto Manciniju smeta Shaqiri ocigledno jer momak je doso u zimskom prelaznom roku i kao on nije zadovoljan sa njim Sreca Shaqiri nije toliko glup pa ne zeli da ide nigdje iz intera zeli ostat i borit se za mjesto ,a od njegove prodaje zavisi dolazak neki novi igraca bar tako pise na forza inter forum A i Mancini sere da se tako izrazim
Jel trazio Podolskog dobio ga je
Jel trazio Santona dobio ga je
Jel trazio Brozovica dobio ga je
Jel trazio Shaqiria dobio ga je
Dakle Podolski otisao ,Santon nije siguran ostanak ,Brozovica on i ne racuna u neke planove posebno sad kad je doso Kongo  bit ce podrska s klupe sigurno  i ostao je jos Shaqiri .Pa sta on radi nek se malo zapita kako luta nema ni pocetka ni cilja .Znaci sve igrace koje je doveo ne zadovoljan je sa njima .Pa nismo ih mi sa foruma dovodili on je trener  95 % ljudi na drugim forumima podrzavaju Shaqiria i nadaju se njegovom ostanku tako da nadam se da ce Manciniju gospa sapnut na uvo da Shaqiri ostane i pokaze svoje pravo stanje pa ako nije dobar onda ga prodaji naredne godine ....Iduce sezone Kongo ide na transfer listu jer Mancini je ne zadovoljan Ovako samo mozemo biti na gubitku  ....

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #570 on: Srpanj 10, 2015, 16:15:55 pm »
Ko je bolji Salah ili Perisic - Saciri.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #571 on: Srpanj 10, 2015, 20:47:53 pm »
Inter se uključio u utrku za Ibrahimovićem!
Zlatan Ibrahimović i Roberto Mancini su u dobrim odnosima i to je ključ mogućeg dolaska Zlatana Ibrahimovića u Inter. Bio bi to veliki udarac Milanu koji ga silno želi i u kojem je igrao dvije sezone. No nešto će se pitati i PSG
Opa majko mila kakvo bi to bilo pojacanje kamo srece  da se desi ...

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #572 on: Srpanj 11, 2015, 00:53:41 am »
onda mora otic icardi..... danasnji nogomet tesko trpi jednog igraca koji ne igra defanzivu a s dva takva inter bi svaki mec primao 4-5 komada! mada opcenito sumnjam da uopce zelimo ibru, vec nas se veze za sva imena a mi nista ne dovodimo sem nekih biabianya

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #573 on: Srpanj 12, 2015, 15:21:44 pm »
Icardi ostaje on je budcnost.

Derby za Ibrahimovica

Onako kako to samo on može, Zlatan Ibrahimović je spreman da još jednom uzdrma fudbalsku pijacu i scenu u Italiji!
 Kako kada je dolazio u Juventus. Kao kada je iz njega prešao most koji se ne prelazi i pojačao Inter posle Kalčopolija, a onda na vrhuncu moći naterao Nerazure da ga puste u Barselonu, da bi se posle godinu dana vratio u redove ljutog gradskog rivala Milana.
Ibrakadabra je jedan od retkih koji su igrali za tri najveća italijanska kluba. I što je još važnije, u tim klubovima je bio jedan od nosilaca igre. Kada je pre tri godine prihvatio basnoslovnu ponudu Pari Sen Žermena, izgledalo je da je stavio tačku na živopisnu karijeru i da će se skrasiti na Parku prinčeva kao oslonac ambicioznog arapskog projekta. Ali, Ibru mesto ne drži…
Hoće da napusti PSŽ, a kako prolaze dani u ovom prelaznom roku, tako je sve bliži odlasku. Milan ga željno iščekuje, Galijani mu je na rastanku pre tri godine obećao da će ga vratiti jednog dana na San Siro. Od tri italijanska velikana za koje je igrao, Ibrahimovićje najviše bio emotivno vezan za Rosonere i da nije bilo finansijske krize slavnog kluba, verovatno ne bi ni odlazio u PSŽ.
Milan ga sada vidi kao šlag na tortu u ovom prelaznom roku i Galijani će čekati kraj prelaznog roka da pokuša da ga vrati za male pare. Transfer bi mogao da ubrza najavljeni dolazak Di Marije, zbog kojeg bi PSŽ mogao da se liši Ibrahimovićeve velike plate. Di Mariji se nudi 16.000.000 evra godišnje, Ibrahimović ima dva miliona manje po sezoni, pa je jasno koliko bi budžet Svetaca bio opterećen s obojicom u timu.
Ali, Milanovi planovi bi mogli da dožive katstrofalan scenario jer se u priču sada umešao gradski rival Inter koji je već jednom zadao težak udarac Rosonerima u ovom prelaznom roku kada im je ispred nosa preoteo Kondogbiju. Roberto Manćini želi Ibru nazad u Interu. Uspešno su sarađivali dve godine, ali nisu se baš rastali u prijateljskim odnosima.Ibrahimović je posle dolaska Murinja otvoreno hvalio Portugalca i kritikovao Manćinija.
Do pomirenja je došlo prošle zime u Marakešu na prijateljskom meču PSŽ i Intera kada je Manćini prvi put i nagovestio Ibri da ga želi nazad. Sada je ta priča još aktuelnija. Makar što se tiče Interovog trenera. Napadač je neophodan Interu, a pogotovo ako jeIbrahimovićevog kalibra. Sa već ugovorenim transferom Jovetića, uz dolazakIbrahimovića, Inter bi završio impresivan prelazni rok.
Sve je na Ibri…
izvor nerazuri montenegro

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #574 on: Srpanj 12, 2015, 16:55:25 pm »
PARI SEN ŽERMEN ;D ;D ;D nikad se neću noći naviknuti da je ovakav pravopis istinit ;D
La Capolista Vola  !