Author Topic: Politika transfera i sto ocekivati?  (Read 52539 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
Odg: Politika transfera i sto ocekivati?
« Reply #50 on: Veljača 15, 2012, 05:10:13 am »
Ja sam licno protiv bilo kakvih oznaka drugih klubova ili slika igraca dok nepredju u inter, jebes i njega kad je u juventusu tako da od mene marcizio ima  :žuti karton: :)

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #51 on: Veljača 15, 2012, 07:57:11 am »
Tako je ako neigra u interu jebi ga,ukoliko neznas koga stavit najbolje stavi zanettia nemos falit. Pozdrav!

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #52 on: Veljača 15, 2012, 08:09:55 am »
Evo naci kako se vratit na stare staze: uzet od I'L CAPITANA litru krvi I svima po malo dat l.da se makar bore!!!!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Veljača 15, 2012, 19:35:34 pm »
Mi dok nezamijenimo igracki kadar bit ce nam ovako. Sve dok cambiaso milito lucio samuel chivu stankovic zanetti,forlan budu morali igrat normalno da nema mjesta za nove igrace(bolje i mladje zvijezde od njih)...

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Veljača 15, 2012, 21:59:21 pm »
Mi dok nezamijenimo igracki kadar bit ce nam ovako. Sve dok cambiaso milito lucio samuel chivu stankovic zanetti,forlan budu morali igrat normalno da nema mjesta za nove igrace(bolje i mladje zvijezde od njih)...
cambiasso, milito, lucio i zanetti i dalje imaju mjesto u ekipi... ostalima se lagano zahvaliti...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Veljača 15, 2012, 22:08:59 pm »
nemam 11 godina i aj mi reci samo kao si skuzio jer to po sliku ili?? ako stavim sad sliku od Mesija to bi znacilo da navijam za Barcu jel tako?

Meni marchizio vec zelja od 2008, jbg al je igrac strasan, bolje od ovih sada kojeg imamo... inace ako mislis da navijam za gubentusa sta da ti kazem, dodjeli ban sta oces, nece me nista sprecit da dolazim na ovom forumu ili sajtu da citam komentare

idem na forum gubentusa i se pretstavim da navijam za inter sve ono... oni mene oterase u 3 lepe pizde materine, ako cete me terati zbog jednu sliku o juventusov igrac ondak ste bas isti kao i oni tamo...

zato sto spominjes da bi doveo Lippi-a a vec je trenirao inter cijelu polusezonu.. takodjer konst. pises komentare o juventusovim igracima kao da su bogovi.. nevalja nijedan igrac koji je tamo igrao a od njih sviju najgori je padavicar Nedved  :bang:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Veljača 15, 2012, 22:54:32 pm »
cambiasso, milito, lucio i zanetti i dalje imaju mjesto u ekipi... ostalima se lagano zahvaliti...

Lucio.  :wallsmack: Tebi je očito promaklo da nam je Lucio najlošiji igrač ove sezone...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Veljača 16, 2012, 12:02:09 pm »
Lucio.  :wallsmack: Tebi je očito promaklo da nam je Lucio najlošiji igrač ove sezone...

Lucia obilaze igraci kako stignu,godine cine svoje, a cambiaso i milito ako ostanu u prvoj postavi sledece sezone opet ce nam se ovako nesto desit. Doslo je jednostavno vrijeme da se mijenjaju igraci koji su osvojili tripletu. To je nas ukopalo i ove dvije sezone nesmije se kupit ovaj ili onaj za milita ima mjesta za lucia za  samuela...citava nasa ekipa je istrosena i bez obzira koliko mi volili ove igrace vrijeme je da odu...

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Veljača 16, 2012, 12:22:33 pm »
Lucia obilaze igraci kako stignu,godine cine svoje, a cambiaso i milito ako ostanu u prvoj postavi sledece sezone opet ce nam se ovako nesto desit. Doslo je jednostavno vrijeme da se mijenjaju igraci koji su osvojili tripletu. To je nas ukopalo i ove dvije sezone nesmije se kupit ovaj ili onaj za milita ima mjesta za lucia za  samuela...citava nasa ekipa je istrosena i bez obzira koliko mi volili ove igrace vrijeme je da odu...
cudno kako onda mladahni arsenal nije dobio milanske starce... ili kako prastari united nema 30 bodova minusa za mladjahnim cityjem... to su pizdarije da oprostis, igra onaj ko valja i ko moze... star-mlad price su sranja... ako moze di natale, miccoli, di vaio, nesta itd mogu i neki nasi...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Veljača 16, 2012, 17:30:41 pm »
ja i dalje ne kuzim sta 60% foruma ima protiv Milita  :awerjjfe:

"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Veljača 16, 2012, 18:04:45 pm »
nije zabio dvije utakmice za redom...šta ti je :)

Offline zamorano_interista

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #61 on: Veljača 16, 2012, 18:32:34 pm »
ja i dalje ne kuzim sta 60% foruma ima protiv Milita  :awerjjfe:

I ja ne kuzim  :suprised:

Ako neko zna da daje golove to je Milito, Pazza nije njegova klasa.. Zarate da ne pricam... patuljak nesposobni!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #62 on: Veljača 16, 2012, 22:41:32 pm »
Augument druze ja vise ne kudim naseg heroja ..on je zvjer al dr su losi mi nikako dva dobra sastavit ev sta nas dragi presidente rekao idem copy paste sa nekog talijanskog foruma ..."Yes, selling Eto’o and Motta and replacing them with two injured players counts as a mistake. Not refreshing the squad after the Champions League win was a mistake. And four coaches in less than two complete seasons is a mistake also."ja zelim da on ostane al bitno je da zna sta se desava FORZA INTER ...uvjek sam volio patit se kroz zivot pa zato i volim inter .. ;D ;D :novija zastava: :novija zastava:

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #63 on: Veljača 16, 2012, 23:11:54 pm »
cudno kako onda mladahni arsenal nije dobio milanske starce... ili kako prastari united nema 30 bodova minusa za mladjahnim cityjem... to su pizdarije da oprostis, igra onaj ko valja i ko moze... star-mlad price su sranja... ako moze di natale, miccoli, di vaio, nesta itd mogu i neki nasi...

razlika je sto milan ima t.silvu u najboljim godinama, ima mladog abatea, antoninia  u najboljim godinama, relativno mladog boatenga, nista starijeg nocerina il emanulesona, robinho i zlatan u najboljim godinama, ....da ne govorim u ligi kako forisraju el shaarawya koji cesto igra lose al ga forsiraju i napravit ce od njega igraca, itd.! manchester ima isto ovako i jos vise mladih igraca u sastavu redovno, znaci svi ih imaju! niko ne govori da treba igrat sa 11 mladica vec treba ubacit 3-4 mlada igraca preko kojih ce se gradit novi inter, promjena generacije! a mi smo mrtvi i jadni a nas trener radije ce stavit cordobu nego ranocchiu il juana, al on se izvlaci na to da ekipa igra lose i da bi to utjecalo na nase mlade talente :S
....potpuno trijezan umirem....

Offline zamorano_interista

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #64 on: Veljača 17, 2012, 02:12:01 am »
Brate, sve igrace koje si ih nabrojao u svojim godinama su extra zasad, Abatea moze nekako proci mada nije nesto... a ako Antoninija smetas za igracem ondak.. :awerjjfe: sta da kazem, covjek trci ko konj al nema pojma....

jednostavno zna igrati fudbal ali ne go biva :-\

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Veljača 17, 2012, 09:41:23 am »
Milan je se oporavio nakon pet godina domminacije intera oni su uradili pomak i vidi se promjene ovaj Milan je brzi i jaci .nas inter treba da isto uradi rjesi se neki penzionera i ubaci trkacki spremniji igraca ...Kad vidim vezni red intera s Cambiasom Stankovicem Zanetijem ..ne znam sta da pomislim .Zaneti treba na beka Stankovicu penzija ili neki dr klub ..a Cambiasu treba pomocnik u vezi tipa Mascherano da grizu sredu jednostavno mi nemamo brzine pokretljivosti sve je to sporo .Pa vidi se da je Etoo bio 70 posto intera kako je otisao .Ocekujem velike promjene u interu ..amin boze na ljeto ..do tad akobogda izborit trece mjesto ..za LP ..

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #66 on: Veljača 17, 2012, 13:05:55 pm »
Brate, sve igrace koje si ih nabrojao u svojim godinama su extra zasad, Abatea moze nekako proci mada nije nesto... a ako Antoninija smetas za igracem ondak.. :awerjjfe: sta da kazem, covjek trci ko konj al nema pojma....

jednostavno zna igrati fudbal ali ne go biva :-\

Neka je panja Abatea još dugo u bilanu  :pijani:,bar će se Milito kraj njega nadavat golova  :interflag:

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Veljača 17, 2012, 13:07:39 pm »
razlika je sto milan ima t.silvu u najboljim godinama, ima mladog abatea, antoninia  u najboljim godinama, relativno mladog boatenga, nista starijeg nocerina il emanulesona, robinho i zlatan u najboljim godinama, ....da ne govorim u ligi kako forisraju el shaarawya koji cesto igra lose al ga forsiraju i napravit ce od njega igraca, itd.! manchester ima isto ovako i jos vise mladih igraca u sastavu redovno, znaci svi ih imaju! niko ne govori da treba igrat sa 11 mladica vec treba ubacit 3-4 mlada igraca preko kojih ce se gradit novi inter, promjena generacije! a mi smo mrtvi i jadni a nas trener radije ce stavit cordobu nego ranocchiu il juana, al on se izvlaci na to da ekipa igra lose i da bi to utjecalo na nase mlade talente :S
procitaj moj post prije toga pa ces shvatiti sto je autor htio reci. 25 novih igraca u sljedecem prijelaznom roku nije rjesenje...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Veljača 17, 2012, 16:26:47 pm »
procitaj moj post prije toga pa ces shvatiti sto je autor htio reci. 25 novih igraca u sljedecem prijelaznom roku nije rjesenje...

nije rjesenje ni ovo sto sad imamo

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Veljača 17, 2012, 17:06:35 pm »
Pogledajte chelsea s odlicnim trenerom isto u problemima a imaju relativno mladu ekipu i igrace koji su zeljni trofeja... tako da nama nije kompletno rjesenje promjena trenera makar se nadam da ce doc ili blanc ili villas-boas ako dobije otkaz...

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #70 on: Veljača 17, 2012, 17:25:06 pm »
ma da i promjenimo trenera stanje će ostati isto ...
In Strama we Trust!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #71 on: Veljača 17, 2012, 18:33:52 pm »
izgleda niko nece da shvati da mi treba da promijenimo igrace a ne trenera.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #72 on: Veljača 17, 2012, 18:47:57 pm »
izgleda niko nece da shvati da mi treba da promijenimo igrace a ne trenera.
Benitez Leonardo Gasperni Ranieri pa dokle vise inter treba dat odrjesene ruke Ranku a ove starkelje protjerat i rasporedit po upravi i pogonima intera .nije do trenera ..Ni jedan trener ne moze nasim ubrizgat mladost i snagu ..

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #73 on: Veljača 17, 2012, 19:18:22 pm »
nije rjesenje ni ovo sto sad imamo
od svih mladih igraca nijedan nista pokazao... iskreno, prvo bi iz intera delozirao alvareza prvim avionom natrag u argentinu... osim par odlicnih utakmica vecinom je prelos. a ti ili ne zelis ili ne mozes shvatiti, ne mozes sve trpati u isti kos... chivu, stankovic, cordoba i jos par slicnih definitivno nisu za inter, al bome cambiasso, zanetti i millito imaju mjesta u ekipi... danas sam procitao na kraju krajeva da je inter u zadnjih 20 mjeseca doveo 20 igraca, moram priznati od nekih se puno ocekivalo pa nisu bas pokazali da su za inter... s 3-4 prava pojacanja na pravim pozicijama, inter bi bio puno bolji...

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #74 on: Veljača 17, 2012, 19:39:04 pm »

pa i ja sam rekao da nije promjena svih igraca rijesenje i mislim da to uopce nikom niti ne pada na pamet! al neki igraci vise nisu za inter a bome je postalo sasvim svejedno jeli gube mladi il stariji utakmice, cak stovise, mladi bi bar nesto mogli naucit iz poraza! mi moramo ubacit par mladih u prvi tim i na njima radit tako da oni budu oslonci ekipe pa njima s vremenom dodavat nove mladje igrace! u ovoj plejadi mladih igraca inter ima tek njih par koji bi mogli bit oslonci u buducnosti (coutinho, alvarez, poli, ranocchia), eventualno (faraoni, castaignos, juan)!
al recimo ovu prvu cetvoricu treba gurnut u vatru zajedno s ovim iskusnim (cesar, maicon, samuel, cambiasso, zanetti, milito, sneijder i mozda pazzini) i  na njima inzistirat, jer ovo sto mi radimo trenutno nas vodi samo dublje, rezlutate nemamo a ovi stariji igraci ce kad tad da odu, godine ce ih stisnut! vrijeme je da neki igraci dobiju otkaz, mislim cak da bi i ti vise volio da utakmicu gubi poli il coutinho nego kad vidis ovako da je gubi neki palombo, stankovic, cordoba, lucio, itd.
inter je trenutno ekipa bez plana, dovode se treneri ne planski kao kratkorocna rijesenja i namecu im se transferi protiv njihove volje. posudbe nekih igraca kao kharja, palombo, nagatomo, zarate,..... nema nikakvog smisla jer ama bas nikakav rezlutat nedaju, jeli bolje da se za to vrijeme kalio neki mladji igrac, rezlutat je vjeruj mi samo mogao bit bolji, losije od ovoga nemoze.
....potpuno trijezan umirem....