Author Topic: Politika transfera i sto ocekivati?  (Read 52335 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
Odg: Politika transfera i sto ocekivati?
« Reply #25 on: Veljača 13, 2012, 20:18:47 pm »
Pogledaj sta je Inter uradio zadnjih godina i prestani da pises gluposti o Moratiju

TI IMAS SVOJE MISLJENJE JA SVOJE, Moratti jest bio dobar prije i hvala mu za to al sad sto radi treba ga znaci pustit da ovko sere po interu, daj molim te

p.s. mislim da cu pisat o moratiju sta god mislim

Offline zamorano_interista

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #26 on: Veljača 13, 2012, 20:37:24 pm »
Neka Moratti ostane jes da nije bio on, mi ne bismo dovde stigli :bowdown:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #27 on: Veljača 13, 2012, 21:13:43 pm »
Inter u najgorem razdoblju u zadnjih 65 godina

Prije dvije godine Inter je pod zapovjedništvom Josea Mourinha bio na krovu Europe. Danas proživljava najgore trenutke posljednjih desetljeća…

U nedjelju su ''nerazzurri'' na svome San Siru izgubili od ''fenjeraša'' Novare (1-0). Bio im je to već deveti poraz u 23 odigrana kola što im se nije dogodilo već 65 godina! Od uvođenja sustava s tri boda za pobjedu, Inter nije bilo lošiji poslije 23 odigrane utakmice u prvenstvu.

Nakon užasnog ulaska u sezonu i ekspresne smjene Giana Piera Gasperinija, činilo se da je Claudio Ranieri doveo stvari u red, ali tri poraza i remi u prvenstvu, te ispadanje iz Talijanskog kupa, ponovno su bacili milanski klub na leđa. Petoplasirani Inter za vodećim gradskim rivalom Milanom zaostaje velikih 11 bodova i sada je i plasman u Ligu prvaka pod velikim upitnikom.

Poslije odlaska Mourinha u Real Madrid, na klupi ''nerazzurra'' su sjedila četvorica trenera (Benitez, Leonardo, Gasperini, Ranieri), Samuel Eto'o je prodan u ruski Anži, Wesley Sneijder nije ni sjena igrača koji je klub predvodio do trostruke krune, a nizozemsku reprezentaciju do finala Svjetskog prvenstva… Jednostavno, u Interu ništa ne funkcionira kako treba.

''Noćna mora'', naslov je u Gazzetti dello Sport koji najbolje opisuje stanje u crno-plavom klubu sa San Sira. Živce su nakon poraza od Novare izgubili i navijači koji su vrijeđali igrače, a talijanski mediji pišu da je i Ranieriju prijeti otkaz. No, može li samo stalnim promjenama trenera pronaći izlazak iz krize?

Moramo reći još jedan negativan podatak za Inter. U dvije prvenstvene utakmice zaredom im se dogodilo da su primili četiri pogotka (Palermo i Roma). Takvo što im se, inače, nije dogodilo nikada u povijesti.

curva Nord se probudila i zeli Morattijev odlazak nesto se kuha al neko ce biti kriv Neka gori bas mi je drago Volim Moratija i sve al mora uradit drasticne smjene u interu pocevsi prvo ciscenje intera i oslobadjanje igraca Pa ovo je zalosno ..

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Veljača 13, 2012, 21:19:13 pm »
Ma ni čut' riječi o Morattijevom odlasku. Da on ode ja ne znam da li bi nastavio pratiti Inter. Ozbiljno. U redu,naravno,klub je veći od svega,od uprave,igrača,pa čak i od čovjeka koji je život postavetio klubu i koji živi za klub!  :bowdown:  Ali da on ode... Ne znam stvarno...

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #29 on: Veljača 13, 2012, 21:23:39 pm »
Ma ni čut' riječi o Morattijevom odlasku. Da on ode ja ne znam da li bi nastavio pratiti Inter. Ozbiljno. U redu,naravno,klub je veći od svega,od uprave,igrača,pa čak i od čovjeka koji je život postavetio klubu i koji živi za klub!  :bowdown:  Ali da on ode... Ne znam stvarno...
Nisam ni ja da on ode ne bi volio al mora uradit neke poteze ..i to pod hitno ..ako ne sada onda na ljeto veliko ciscenje djdeova i umisljeni zenica ...koji ne trce a zaradjuju lovu .. ;)

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Veljača 13, 2012, 21:26:47 pm »
ja mislim da je lavezzi već zakaparen, i da je moratti sve već riješio što se njega tiče. također, bile su priče za onog dečka lucasa iz brazila da su bili pregovori...s coutinhom kad se vrati s posudbe i još jednim- dva pojačanja, prije svega mislim na obranu i sa novim, dokazanim trenerom će sve doći na svoje mjesto

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Veljača 13, 2012, 21:27:34 pm »
Nisam ni ja da on ode ne bi volio al mora uradit neke poteze ..i to pod hitno ..ako ne sada onda na ljeto veliko ciscenje djdeova i umisljeni zenica ...koji ne trce a zaradjuju lovu .. ;)

Vjerujem da ćemo na ljeto vidjeti hvale vrijedne poteze od strane našeg predsjednika.  :thumbup: Shvatio je i on da ovako dalje ne može. Da hoće Bog dati da prva odluka u nizu bude otpuštanje Brance  :vritnjak u:  i vraćanje Oriallija.   :welcome:

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Veljača 13, 2012, 21:31:23 pm »
ali treba uhvatiti i ligu prvaka, bez toga neće biti nekih prevelikih ulaganja, a i pitanje je ko bi htio doć igrat kup uefa

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Veljača 13, 2012, 21:38:08 pm »
ali treba uhvatiti i ligu prvaka, bez toga neće biti nekih prevelikih ulaganja, a i pitanje je ko bi htio doć igrat kup uefa

A ono... Prošlo ljeto smo bili sigurni u LP. Pa tko je došao od velikih imena... Svi treneri su nas redom odbili. Ono ljeto nakon osvajanja LP. Isto nitko nije došao. Ok,tad nismo niti pokušavali dovest nekoga. Ali poanta je da svatko ima svoju cijenu,u današnje vrijeme pogotovo,sve vrvi od plaćenika. Treba samo posegnuti za lovom.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Veljača 13, 2012, 21:42:50 pm »
a slušaj, za milijun - dva manje radije će netko otić u englesku ili španjolsku igrat...budi uvjeren u to, jesu plaćenici ali nitko nije ni glup baš, a taj milijun dva se lako vrati kroz marketing i ostale gluposti. slaba serie a više nikome nije magnet, redom odlaze buduće zvijezde tipa pastore, sanchez a dolasci su rijetki. nije to samo interov problem, to je problem talijanskog nogometa

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #35 on: Veljača 14, 2012, 12:56:43 pm »
Po meni sdasnje stanje sa transferima je katastrofa, na lito u rekonstrukciju.
Lista za odstrel: zarate,stankovic,chivu,lucio ili samuel, cordoba,pazzo,snijder,forlan,milito.
O dolascima: ja bi volio cappela, robbena, lucasa,lavezzia,hulk,podolski, cavania, fegulia iz valencije. Imamo guarina I juana . Evo ekipe
J cesar
maicon juan ranchia nagatomo
Lavezzi,guarin,lucas,robbeen
Podolski.  cavani(hulk)
Mnogi ce reci da je ovo neozbiljno I glupo ali po meni nelose I imamo mladu ekipu.
Od ovih otpisanih uvatit malo love I nadodat za ove.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Veljača 14, 2012, 13:21:11 pm »
Lista za odstrel: zarate,stankovic,chivu,lucio ili samuel, cordoba,pazzo,snijder,forlan,milito.

Anžiju sve prodat !!  :rrooffllmmaaoo:
In Strama we Trust!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Veljača 14, 2012, 14:26:50 pm »
Skoro sam napiso da treba prodat 90% igraca, al mislim da sam pogrijesio treba prodat 99% igraca,ostavit samo polija, coutinha i ranociu a ono sve poklonit ako nece niko kupit :banannarock:

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #38 on: Veljača 14, 2012, 16:13:22 pm »
Sve ste igrace napisali a zaboravili Ranka !

Ajmo Marcelo Lippi je bez klub ja mislim...

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #39 on: Veljača 14, 2012, 17:03:03 pm »

Ja sam reka cappela odma dok je slobodan platit ga koli
ko god triba

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Veljača 14, 2012, 17:52:45 pm »
malo sam razmisljao zadnjih dana tako o interu, i nakon prve pomisli da sve to treba raz..bat u rodno mjesto malo sam promjenio misljenje... po nekom moje skromnom misljenju, interu bi zapravo bila dovoljna 3-4 igraca da se vrati u borbu za scudetto. kljuc svega je brzina, mi smo bolesno spora momcad, nemamo nijednog brzog igraca u napadu, u vezi obija (bolje da ga nema) i u obrani maicon i nagatomo. trebao bi nam pravi stoper cija je glavna snaga brzina, u vezi jedan zadnji vezni i jedan bocni igrac i u napadu krilna spica... sad kako nemamo novaca pretjerano (bar tako izgleda), trebalo bi malo pregledati brazil za nekim stoperom - vjerujem da se za 10 milijuna moze naci vrhunski brz igrac(tipa silva iz milana), napad eventualno lavezzi (radije bi teveza, al je preskup). i sad veza - robbenu istice ugovor za godinu i po plus ovi napisi u medijima, jedini problem su ozljede... iskreno, meni se svidio onaj nigerijac( cini mi se) iz cska - oliseh il kako vec kad smo igrali protiv njih mozda o njemu razmisliti... lucasa ne znam kakav je, vidjet cemo ako dode sta ce biti. po meni nas prvi pick bi morao biti giovinco - meni osobno odlican igrac prakticki izbacen iz juventusa. bilo bi mi iznimno drago da ga uzmemo parmi i pruzimo mu mogucnost da eksplodira kod nas... tako se to meni cini kad usporedujem ovu momcad s mourinhovom - brza spica je bio etoo (prodan), brzi stoper lucio (al godine cine svoje), a veznjak nismo ni onda imali i sjecam se da smo se u tome svi slagali da nam fali neko tipa iniesta, al tripleta je sve nedostatke prikrila... sad me zanimaju komentari (imam osobne favorite ko ce me popljuvat)  ;D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Veljača 14, 2012, 18:09:33 pm »
Ma nama sve fali, mislim da ni 4 igraca nebi bila dovoljna iz jednog razloga sto bi opet vecina ovih degena igrala, a za govinca se i ja slazem trebalo bi ga dovest,ima talent ima poprilicno iskustvo i nema puno godina...al sumnjam da ce ovi nasi iz uprave to da urade

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #42 on: Veljača 14, 2012, 18:15:51 pm »
Isteramo sve igrace, jedino mozemo mi od foruma spasiti Inter... tako da mi cemo igrati, svima platu 5 miliona i Moratti moze bit sretan :D :D :D

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #43 on: Veljača 14, 2012, 18:25:09 pm »
inace se nemojte bonuti zbog moja slika,da na kraju nepopijem ban, stavio njega jer mi je najveca zelja da on dodje u inter :interflag: :interflag: :interflag:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Veljača 14, 2012, 18:55:25 pm »
onda pokreni photoshop i ofarbaj bijelu u plavo  :clap: :)

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #45 on: Veljača 14, 2012, 19:16:15 pm »
evo snasao se :D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Veljača 14, 2012, 19:27:02 pm »
 :yess da: :)

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Veljača 14, 2012, 22:49:24 pm »
malo sam razmisljao zadnjih dana tako o interu, i nakon prve pomisli da sve to treba raz..bat u rodno mjesto malo sam promjenio misljenje... po nekom moje skromnom misljenju, interu bi zapravo bila dovoljna 3-4 igraca da se vrati u borbu za scudetto. kljuc svega je brzina, mi smo bolesno spora momcad, nemamo nijednog brzog igraca u napadu, u vezi obija (bolje da ga nema) i u obrani maicon i nagatomo. trebao bi nam pravi stoper cija je glavna snaga brzina, u vezi jedan zadnji vezni i jedan bocni igrac i u napadu krilna spica... sad kako nemamo novaca pretjerano (bar tako izgleda), trebalo bi malo pregledati brazil za nekim stoperom - vjerujem da se za 10 milijuna moze naci vrhunski brz igrac(tipa silva iz milana), napad eventualno lavezzi (radije bi teveza, al je preskup). i sad veza - robbenu istice ugovor za godinu i po plus ovi napisi u medijima, jedini problem su ozljede... iskreno, meni se svidio onaj nigerijac( cini mi se) iz cska - oliseh il kako vec kad smo igrali protiv njih mozda o njemu razmisliti... lucasa ne znam kakav je, vidjet cemo ako dode sta ce biti. po meni nas prvi pick bi morao biti giovinco - meni osobno odlican igrac prakticki izbacen iz juventusa. bilo bi mi iznimno drago da ga uzmemo parmi i pruzimo mu mogucnost da eksplodira kod nas... tako se to meni cini kad usporedujem ovu momcad s mourinhovom - brza spica je bio etoo (prodan), brzi stoper lucio (al godine cine svoje), a veznjak nismo ni onda imali i sjecam se da smo se u tome svi slagali da nam fali neko tipa iniesta, al tripleta je sve nedostatke prikrila... sad me zanimaju komentari (imam osobne favorite ko ce me popljuvat)  ;D

Fin post.  :thumbup: Slažem se sa svime što si rekao... Naš glavni problem je - sporost. Dugo već nisam gledao sporiju ekipu na terenu od ovogodišnjeg Intera. Prilikom dovođenja igrača treba tražiti isključivo brzance. Što se tiče pozicije stopera,kažeš da treba pročešljati Brazil,ali upravo smo doveli Juana iz Brazila,mislimda bi momku trebalo dati priliku. Ranieri je prošlu utakmicu izveo stoperski par Lucio-Cordoba,ne znam da li je mogao gore odlučiti,jedino da je stavio Milita na stopera ili tako nešto... Definitivno treba forsirati Ranocchiju i dati priliku Juanu,ako su drugi imali tu privilegiju da griješe,neka i on griješi na terenu,čovjek je doveden u Inter da nas pojača,a ne da grije klupu.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Veljača 15, 2012, 01:08:09 am »

skuzili smo da si navijac juventusa a ako nisi, onda imas 11 godina pa se nicega ne sjecas :think:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #49 on: Veljača 15, 2012, 04:58:30 am »
skuzili smo da si navijac juventusa a ako nisi, onda imas 11 godina pa se nicega ne sjecas :think:

nemam 11 godina i aj mi reci samo kao si skuzio jer to po sliku ili?? ako stavim sad sliku od Mesija to bi znacilo da navijam za Barcu jel tako?

Meni marchizio vec zelja od 2008, jbg al je igrac strasan, bolje od ovih sada kojeg imamo... inace ako mislis da navijam za gubentusa sta da ti kazem, dodjeli ban sta oces, nece me nista sprecit da dolazim na ovom forumu ili sajtu da citam komentare

idem na forum gubentusa i se pretstavim da navijam za inter sve ono... oni mene oterase u 3 lepe pizde materine, ako cete me terati zbog jednu sliku o juventusov igrac ondak ste bas isti kao i oni tamo...
« Last Edit: Veljača 15, 2012, 05:02:47 am by zamorano_interista »