Author Topic: Inter - Milan (Super Kup)  (Read 3189 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Inter - Milan (Super Kup)
« on: Kolovoz 05, 2011, 23:27:33 pm »

U subotu igramo prvu zvaničnu utakmicu ove sezone. Superkup smo prošle godine osvojili pobjedivši Romu. Ovaj Inter nije onaj od prošle godine, a da ne govorimo o onom prije dvije godine. Promjenila su se dva trenera od te utakmice, a sada nam je došao Gasperini sa svojom taktikom 3-4-3 od koje ne odustaje. Ipak, naš trener protiv Allegrija ima skor 3-2 u pobjedama, dok je Gasp bio trener Genoe. Treba dodatii da Inter u Kini ima ogromnu bazu navijaca, tako da sigurno neće biti bez podrške, što su pokazali i treninzi u Pekingu.Za kraj prisjetimo se prošle godine:

Pozvani igraci:
Golmani: Julio Cesar, Castellazzi, Orlandoni;
Odbrana: Cordoba, Caldirola, Ranocchia, Samuel, Chivu, Faraoni, Santon, Bianchetti, Zanetti, Natalino;
Sredina: Stankovic, Thiago Motta, Sneijder, Alvarez, Mariga, Obi, Crisetig, Muntari;
Napad: Pazzini, Eto'o, Pandev, Castaignos

Prenosi B92..I FTV federalna tv (nemogu da vjerujem )Sve u svemu nasim deckima sretno sutra utakmica pocinje u 14 00 h SRETNO FORZA INTER ...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter - Milan (Super Kup)
« Reply #1 on: Kolovoz 05, 2011, 23:51:27 pm »
Inter bez Stankovića u Talijanskom superkupu

Srpski veznjak milanskog Intera Dejan Stanković (32) vrlo će vjerojatno propustiti subotnji finale Talijanskog superkupa protiv AC Milana koji se igra na pekinškom stadionu Ptičje gnijezdo...
Razlog tomu je ozljeda koljena koju je Stanković zadobio tijekom tjedna. Talijanski mediji navode kako je propustio posljednji trening "nerazzurra" i kako trener Gian Piero Gasperini neće riskirati s pogoršanjem njegove ozljede.

Također, aktualni pobjednici Talijanskog kupa u finalu bi mogli biti oslabljeni i za neigranje kolumbijskog braniča Ivana Cordobe koji je uslijed problema s bedrenim mišićem također propustio posljednji trening.

Drago mi je zbog njegovog odsustva jer mnogo grjesi u zadnje vrjeme neka se odmori sacuva za seriju A iskreno nije to vise Dejan kao pod palicom Mourinha  brz oporavak ti zelim .

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Kolovoz 06, 2011, 02:32:13 am »
inace sam pesimista po pitanju Intera, ali danas sam bas pesimista.. ne vidim nacina na kojem bi Inter mogao da ovo dobije.. igrom sigurno ne, gledacemo zalost.. jedino da nas sreca posluzi, da im uvalimo koji go i sa cvrstom odbranom da to izguramo. nadati se najboljem. tegoba u 14.00h nam slijedi :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Kolovoz 06, 2011, 02:38:04 am »
imam isto los osjecaj vjeruj kad je bio Benitez iako sam bio za njegov odlazak nekako je opet bio bolji al ajde dajmo sansu i ovom panju iako nije bas neki neka se dokaze nemamo sta izgubit al sa nekim novim taktima ako bude pokusavao kao protiv Citya ne pise nam se dobro ,al jedno je prijateljska jedno je vazna tekma ostaje nam da vidimo neka nam je bog na pomoci FORZA INTER .EV malo detaljnije za sutrasnji prenos
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=08&dd=05&nav_id=530163
Milan - Inter (TVB92, 14h)

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #4 on: Kolovoz 06, 2011, 09:55:54 am »
inace sam pesimista po pitanju Intera, ali danas sam bas pesimista.. ne vidim nacina na kojem bi Inter mogao da ovo dobije.. igrom sigurno ne, gledacemo zalost.. jedino da nas sreca posluzi, da im uvalimo koji go i sa cvrstom odbranom da to izguramo. nadati se najboljem. tegoba u 14.00h nam slijedi :D
nisu ni oni nista bolji.bit ce to duel Ibra-etoo ko bude raspolozeniji donijet ce pobijedu svom timu

SEMPER FIDELIS

Offline Sneijder10

• Administrator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • InasHost
« Reply #5 on: Kolovoz 06, 2011, 10:31:33 am »
Uzimamo ovo ! Nisu oni nista posebno, Bayern ih je razbio i mi cemo !

:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:
FORZA INTER!!

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Kolovoz 06, 2011, 12:06:35 pm »
Eto bar neka korist od Max TV-a tj. od FTV..

In Strama we Trust!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Kolovoz 06, 2011, 13:03:05 pm »
nisu ni oni nista bolji.bit ce to duel Ibra-etoo ko bude raspolozeniji donijet ce pobijedu svom timu

Nisu bolji ali kazem da ce oni imati igru  a nasi ce se muciti kao uvijek. jos sat vremena.. sad secer u venu i aaajmo. :interflag:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #8 on: Kolovoz 06, 2011, 14:50:40 pm »
Odlično taktički postavljena igra Gasperinija.  :bowdown: Ostavio je samo Eto'oa u špicu i zgusnuo sredinu gdje je Milan najjači i totalno ukrao travnjak milanezima. Mlada krv (Obi i Alvarez) puno rade i pritišću.

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Kolovoz 06, 2011, 14:55:03 pm »
 SNEIJDEEEEEEEEEER!!
In Strama we Trust!

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #10 on: Kolovoz 06, 2011, 14:55:22 pm »
taman stiga sa posla fala bogu da mogu gledat utakmicu na tv,ma gazimo ih :baklja for in:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Kolovoz 06, 2011, 15:00:09 pm »
taman stiga sa posla fala bogu da mogu gledat utakmicu na tv,ma gazimo ih :baklja for in:

Di si Cista druže  :D ,nema te dugoooo....

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Kolovoz 06, 2011, 15:01:05 pm »
Svaka cast za 1 poluvrjeme velike pohvale za Alvareza i naravno Obija cestitke Snjderu nadam se da presjednik gleda da nam ostane pa kako cojk razigrava igra mali pasova koji gol iz slobodnog nadam se da ostajes cestitke idemo jos koji gol u mrezi Milana sretno FORZA INTER ...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Kolovoz 06, 2011, 15:04:09 pm »
gatuso, boateng, van bommel i seedorf.. pa hvala bogu da nam ti panjevi ne dominiraju u sredini.. zatvorili smo zlaju to je odlicno. idemo sad pazzu u igru da ih dotucemo  :yess da: :baklja for in:

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Kolovoz 06, 2011, 15:05:40 pm »
Tek sada sam došao doma i vidim da vodimo. Nadam se da smo i igrali dobro

:baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in: :baklja for in:

Offline del_

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Kolovoz 06, 2011, 15:51:09 pm »
katastrofa, gaspu bi preporučio da ne igra sa 3 zadnja nego sa dva, i po mogucnosti da oba budu chivu.
evo 87 je minuta i mi nismo stvorili niti jednu jedinu priliku, gol smo dali iz slobodnjaka, motta je trebao dobiti crveni, a stankovic i chivu njima se treba zahvaliti i riješit ih se.

sve u svemu ovo ne izgleda ni najmanje dobro i ako se po jutru dan poznaje ovo ce biti duga i teska  godina.

jedine svijetle točke snajder i alvarez, a jednog  prodajemo.

ljut sam i isfrustriran, ovo je qurac od igre
Nella gioia e nel dolore, per l'inter eterno amore.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Kolovoz 06, 2011, 16:01:11 pm »

zar je drugi komentar potreban? :(

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Kolovoz 06, 2011, 16:04:22 pm »
1-poluvrjeme intera fenomenalno  :bowdown: 2 poluvrjeme intera kao da se ne izrazavam krivo mi je gledat neke poteze nizerazredni trenera Taktika 3-5-1-1 moze se igrat sa Cesenom ,ne znam zasto je vadio Alvareza jednostavno bojim se da ovaj inter nemoze mozda je ranoo da pricam al nesto ne miri u ekipi nema toga zajednistva jednine kao kod Mourinha ..i Mislim da ima sukoba u svlacionici (ima ono gdje ima dima ima i vatre ) Gasperini sa ovom formacijom nemze se nista bar ne protiv Milana .Cesara treba stavit  na klupu dat Vivianu da brani da mu se dokaze da Cesar nije nedodirljiv mnogo grjesi a to inter kosta mnogo .Boli me ovaj poraz posebno od Milana pa nemozemo ih pobjediti ukljucujuci u proslu sezonu ljudi su jaci cestitke jos jednom Milanu na osvojenom super cupu ..A mi cemo opet zivjet od stare slave Del - slazem se s tobom za igrace koji trebaju da odu ..zbogom.. LP I SERIA -A je miljama daleko od intera ..FORZA INTER BRAVO MORATTI...
« Last Edit: Kolovoz 06, 2011, 16:06:22 pm by Adnan »

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Kolovoz 06, 2011, 16:10:21 pm »
koje povlacenje nakon vodstva u pm......sta je on mislio dobit milan sa u 20 ekipom...........
a ni chivu i samuel nisu za prvu postavu
« Last Edit: Kolovoz 06, 2011, 16:11:36 pm by salee_inter »

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #19 on: Kolovoz 06, 2011, 16:32:23 pm »
1-poluvrjeme intera fenomenalno  :bowdown: 2 poluvrjeme intera kao da se ne izrazavam krivo mi je gledat neke poteze nizerazredni trenera Taktika 3-5-1-1 moze se igrat sa Cesenom ,ne znam zasto je vadio Alvareza jednostavno bojim se da ovaj inter nemoze mozda je ranoo da pricam al nesto ne miri u ekipi nema toga zajednistva jednine kao kod Mourinha ..i Mislim da ima sukoba u svlacionici (ima ono gdje ima dima ima i vatre ) Gasperini sa ovom formacijom nemze se nista bar ne protiv Milana .Cesara treba stavit  na klupu dat Vivianu da brani da mu se dokaze da Cesar nije nedodirljiv mnogo grjesi a to inter kosta mnogo .Boli me ovaj poraz posebno od Milana pa nemozemo ih pobjediti ukljucujuci u proslu sezonu ljudi su jaci cestitke jos jednom Milanu na osvojenom super cupu ..A mi cemo opet zivjet od stare slave Del - slazem se s tobom za igrace koji trebaju da odu ..zbogom.. LP I SERIA -A je miljama daleko od intera ..FORZA INTER BRAVO MORATTI...

Viviana nema 6 mjeseci - ozljeda

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #20 on: Kolovoz 06, 2011, 16:34:36 pm »
katastrofa, gaspu bi preporučio da ne igra sa 3 zadnja nego sa dva, i po mogucnosti da oba budu chivu.
evo 87 je minuta i mi nismo stvorili niti jednu jedinu priliku, gol smo dali iz slobodnjaka, motta je trebao dobiti crveni, a stankovic i chivu njima se treba zahvaliti i riješit ih se.

sve u svemu ovo ne izgleda ni najmanje dobro i ako se po jutru dan poznaje ovo ce biti duga i teska  godina.

jedine svijetle točke snajder i alvarez, a jednog  prodajemo.

ljut sam i isfrustriran, ovo je qurac od igre

Sneijder je bio svijetla točka samo u prvom poluvremenu, kao i svi drugi. Qurac od igre je samo u drugom poluvremenu, prvo smo odgrali profesorski.

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #21 on: Kolovoz 06, 2011, 16:38:24 pm »
Gasperini je glup jer tip starta sa 3-5-1-1 formacijom(koja je ne definisana jer nismo jaki ni u napadu ni u odbrani).Kasnije lik umjesto da pojaca napad u 50 min on pazzinija uvodi u 70 min i castaignosa u 80 min, ali najbolji je potez uvodjenja Faraonija a izvodjenje Alvareza.Onim igracima na odmoru treba je..t mater, milanovi se svi vratili sa  odmora,a u nas zanetti se vraca sa 37g. da trci a oni ostali na plazi se zajebaju.Prodat maicona, eto'o i dovest teveza.Tevez jest lud u glavi ali lik konstantno trci i bori se a nije nista manje kvalitetniji od eto'a(a mladji je).
Gasperiniju dat otkaz jer neozbiljno shvata utakmicu a Ancelotija dovest.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #22 on: Kolovoz 06, 2011, 16:42:30 pm »

Gasperini je glup jer tip starta sa 3-5-1-1 formacijom(koja je ne definisana jer nismo jaki ni u napadu ni u odbrani).Kasnije lik umjesto da pojaca napad u 50 min on pazzinija uvodi u 70 min i castaignosa u 80 min, ali najbolji je potez uvodjenja Faraonija a izvodjenje Alvareza.Onim igracima na odmoru treba je..t mater, milanovi se svi vratili sa  odmora,a u nas zanetti se vraca sa 37g. da trci a oni ostali na plazi se zajebaju.Prodat maicona, eto'o i dovest teveza.Tevez jest lud u glavi ali lik konstantno trci i bori se a nije nista manje kvalitetniji od eto'a(a mladji je).
Gasperiniju dat otkaz jer neozbiljno shvata utakmicu a Ancelotija dovest.

Kako je milan tad igrao popili bi peticu sa tvojom teorijom. Da bi uveo 2 napadača ranije morao bi vaditi 2 vezna i tek onda bi nam prodavali ševu.

Nije ni Zanettija bilo nigdje i bojim se da niti neće, ovu sezonu može polako završavati karijeru.

O Ancelotiju neću niti komentirati.
« Last Edit: Kolovoz 06, 2011, 16:43:52 pm by fanatico »

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #23 on: Kolovoz 06, 2011, 16:51:20 pm »

Kako je milan tad igrao popili bi peticu sa tvojom teorijom. Da bi uveo 2 napadača ranije morao bi vaditi 2 vezna i tek onda bi nam prodavali ševu.

Nije ni Zanettija bilo nigdje i bojim se da niti neće, ovu sezonu može polako završavati karijeru.

O Ancelotiju neću niti komentirati.

bas o tome razmisljam i nadam se da ce se sam povuci kad vidi da nemoze vise a ne ko totti da se mrcvari po terenu

SEMPER FIDELIS

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Kolovoz 06, 2011, 16:58:25 pm »