Author Topic: Novi trener, vaš izbor?????  (Read 4669 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
Odg: Novi trener, vaš izbor?????
« Reply #25 on: Travanj 17, 2011, 23:34:25 pm »
ljudi ba kakav guus hidink sta vam je eto ako se ne varam vodio je chelsea i nist. Ovaj Andre Boas sinoc pobjedio 5:1, a dali ste gledali tekmu? Ja sam gledao i zapazi slijedece:
1. Igra je za 10.Ljudi kontre pucaju ko mi prosle godine pa cak i bolje a porto ima identicne igrace kao inter mislimn po stilu a ovaj trener je bio pomocni trener u interu tako da zna pojedine igrace
2. Kondicioni su nabijeniji nego igraci manchestera,chelsea ili sta ja znam vec(spartak moskva je ruski tim a rusi  najvise ulazu na kondiciju,medjutim porto ih je nadmasio)
3. Trener porta je citavo vrijeme na nogamo i stalno govori igracima sta da rade a nas leonardo samo govori: " Igraj te".
4. Hulk i Falcao mogu samo reci to je nest nemoguce ova dva igraca
5. 5:1 spartak moskva popusila a porto sigurno osvaja euro ligu a ligu svoju su vec osvojili

Ali znaš li kako je Chelsea tada igrao?Prejebeno...Odli?ni su fkt bili... :)

Nažalost Mourinho ?e se teško vratiti...

Ja sam za ovoga ?ovjeka iz Porta. :)

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #26 on: Travanj 18, 2011, 13:54:16 pm »
Pojavila se vjest na dr forumima da postoji sansa da Baressi preuzme inter od Leonarda do kraja sezone nece ni on bog zna sto promjenit al ako nista makar ce dat sansu vise Marigi Coutinhu ljudi koji bi vise trebali igrat Ovi standardi izgledaju kao Dead man walking ili zombiji   :D :D ... sta ja znam no coment
http://fcinter.com.mk/aktuelno/1832-barezi-e-naslednikot-na-leonardo

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Travanj 18, 2011, 18:59:45 pm »
To bi bio odlican potez! Tesko da moze biti gore...

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Travanj 18, 2011, 21:54:52 pm »
ako ništa BB je radio s Mourinhom i vjerujem da je on miljama ispred leonarda u trenerskom smislu :think:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Travanj 18, 2011, 23:00:26 pm »
Dovoljno je da ne zapocinje utakmicu sa 3 zadnja vezna,da dadne priliku Coutinhu i Marigi, i ja zadovoljan.  :thumbup:

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Travanj 19, 2011, 00:29:16 am »
Dovoljno je da ne zapocinje utakmicu sa 3 zadnja vezna,da dadne priliku Coutinhu i Marigi, i ja zadovoljan.  :thumbup:
a mariga dode kao neki fantazista?  :novi107:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Travanj 19, 2011, 09:39:21 am »
a mariga dode kao neki fantazista?  :novi107:

Ne,ali dode kao potencijalni odlicni zadnji vezni,samo mu treba davati priliku.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Travanj 19, 2011, 11:49:41 am »
Slazem se ja s tobom jer je Mariga superiorniji jaci fizicki trkacki od Stankovica i Motte koji su dobri al trebaju odmora previse je to sporo dok je dvojac Coutinho Mariga ove sezone doveden ko pojacanje a nisu sabrali 3 utakmice zajedno smijo bi se kladit da su igrali ne bi inter nista ni bolje ni gore prolazio cak sta imali bi odmornije igrace u veznom redu vako lose ...Od ove sezone ocekujem samo 3 mjesto da budemo pa na ljeto promjene ...steta samo sto Coutinho propada .. :awerjjfe:

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #33 on: Travanj 19, 2011, 12:44:20 pm »
Guss Hidnik

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Travanj 19, 2011, 19:36:18 pm »
Ne,ali dode kao potencijalni odlicni zadnji vezni,samo mu treba davati priliku.
a gore pricas kako ne bi trebali igrati s 3 defenzivna vezna... cinjenica je da inter u veznom redu ima same radnike i dva umjetnika od kojeg je jedan u potpunosti fizicki i mentalno iscrpljen (sneijder), a drugi je u potpunosti fizicki podreden ama bas svakom protivniku s kojim se susreo (coutinho) tako da je jednostavno nasa istina u ovom trenutku da moramo igrati s 3 defanzivna vezna ako hocemo trkacki parirati bilo kome...

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Travanj 19, 2011, 19:39:14 pm »
a gore pricas kako ne bi trebali igrati s 3 defenzivna vezna... cinjenica je da inter u veznom redu ima same radnike i dva umjetnika od kojeg je jedan u potpunosti fizicki i mentalno iscrpljen (sneijder), a drugi je u potpunosti fizicki podreden ama bas svakom protivniku s kojim se susreo (coutinho) tako da je jednostavno nasa istina u ovom trenutku da moramo igrati s 3 defanzivna vezna ako hocemo trkacki parirati bilo kome...

Nisi me skonto. Oduvijek sam zagovarao formaciju 4-2-3-1,ne vidim u cemu je problem,u toj smo formaciji osvojili tripletu. A bome smo zahvaljujuci toj formaciji nokautirali Bayerna. Ne kazem da Mariga treba zapocinjati svaku utakmicu,ali da mu treba davati priliku - treba! Jbg,pa šta bismo trebali stalno igrati sa istim igracima,nije ni cudo sto ne mogu trcati!

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Travanj 19, 2011, 21:04:15 pm »
mi smo lovili -13 bodova zaostatka, morali su stalno isti igrati da se ulovi ta prednost... 4-2-3-1 ove godine s indisponiranim pandevom i maiconom, etoom u krizi, millitom stalno ozljedenim i iscrpljenim sneijderom - tesko... ubile su nas ozljede ove godine i treba se pomiriti s tim...

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Travanj 19, 2011, 23:12:44 pm »
mi smo lovili -13 bodova zaostatka, morali su stalno isti igrati da se ulovi ta prednost... 4-2-3-1 ove godine s indisponiranim pandevom i maiconom, etoom u krizi, millitom stalno ozljedenim i iscrpljenim sneijderom - tesko... ubile su nas ozljede ove godine i treba se pomiriti s tim...

Ok,u globalu se slažem sa tobom. Igraci su odigrali ispod razine,jbg,šta je tu je. Nema veze,i da ništa ne osvoje iducih 10,ma sta 10, 100 godina,za nas navijace se nista nece promjeniti.  :thumbup:

E sad,jedino sto mi je zagolicalo maštu je perfektno drugo poluvrijeme u Minhenu. Na Meazzi smo imali svoje šanse,ali zasluženo smo izgubili. U prvom poluvremenu u uzvratu su nas zgazili,stvarno nam je Bog pomogao,trebalo je biti barem 4-1. Kad se sjetim loptine šetnje po crti,zatim nalijece Žabac i izbija loptu u stativu... Pa zatim Ribery 1-1 sa Cesarom,a Julionne majstorski skida. Ok,napravio sam preveliku digresiju. Poanta je da je u drugom poluvremenu ušao Coutinho,znaci u igri su bila 2 zadnja vezna te prema naprijed Coutinho - Sneijder - Pandev , ispred njih Eto'o. Ako je protiv Bayerna to odlicno funkcioniralo,ne vidim u cemu je problem.

:novija zastava:
« Last Edit: Travanj 19, 2011, 23:16:48 pm by chivu26 »

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Travanj 20, 2011, 00:53:41 am »
probao je isto i protiv leccea u ligi odmah poslije pa je izgledalo katastrofalno... al da je trebalo nesto mijenjati kad su se stvari pocele onako odvijati, trebalo se... jedina moja zamjerka leu je sta nije poslije derbija ispremijesao sastav nego je poslao skoro pa istu ekipu na teren...

Offline matrixpg

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Travanj 21, 2011, 23:51:17 pm »
SPECIAL ONE kad je vec donio realu kup kralja posle toliko god nek im donese jos ligu prvaka i nek se vrati dje pripada ,mou ti si nas zauvjek kakvi leonardo i kurci palci sto nam ix uvaljuju vidim traze trenera porta koji ima manje god nego nas kapiten pa pazi da ne dobije autoritet u svlacionici nije mu italija biera mar, academica i te sugave ekipe kad malo poraste moci ce kod nas jer je ucio od najboljeg !!!
E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco
lui diceva che la serie A e nel nostro dna
io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Svibanj 09, 2011, 11:17:19 am »
Morattijev izbor je Leonardo eto mozemo se sad zvancino p[risjecati PROSLOSTI i otome pricati jer Trener nam je Leo  ;D
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFpulZlplkuOUNecTK&tmpl=coranto_ita_news
Moratti: Ne razmišljam o Guardioli, Leonardo je naš trener

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Svibanj 09, 2011, 13:08:21 pm »
a guardiola je veliki trenerski mag, provjereni takticar... kladio bi se u kucu da bi s njim ta avantura zavrsila ko s benitezom, ako ne i gore...

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Svibanj 09, 2011, 17:59:24 pm »
a guardiola je veliki trenerski mag, provjereni takticar... kladio bi se u kucu da bi s njim ta avantura zavrsila ko s benitezom, ako ne i gore...

Nitko nije rekao da trebamo pod mus dovesti Guardiolu,nego nam je krivo što Leo ostaje. Protiv Lea nitko nema ništa osobno,ali mnogi od nas su se razočarali u njega u utakmicama u kojima se lomila sezona.  :thumbup:

Takoda vlada neko mišljenje da Leo nije dovoljno dobar trener za Inter.

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Svibanj 09, 2011, 18:33:27 pm »
nije ni guardiola...

Offline Enzzo

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #44 on: Svibanj 09, 2011, 19:16:35 pm »
Ma nek dodje trener sa iskustvom, koji je osvajao trofeje...ako ne... nek ostane L :think:eonardo...jbg

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Svibanj 09, 2011, 22:14:13 pm »
nije ni guardiola...

To ne znamo. Činjenica je da je čovjek u debitantskoj sezoni osvojio ama baš sve moguće. E to sad treba promatrati kroz prizmu toga da je Barcino dijete,da je radio sa mlađim kategorijama,da poznaje filozofiju kluba,da ima odličnu ekipu koji se žmirećki pogađaju loptama u trepavicu.

Nisam pametan,stvarno sam neopredjeljen u vezi Guardiole... Možda ipak malo više za ne.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #46 on: Svibanj 09, 2011, 22:59:46 pm »
on gaji stil koji inter nikad nije igrao pa sad je pitanje kako ce sve to zavrsit.Ako uspije ima da vladamo europom godinama mada ja nisam previse optimistican

SEMPER FIDELIS

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Svibanj 10, 2011, 02:20:58 am »
To ne znamo. Činjenica je da je čovjek u debitantskoj sezoni osvojio ama baš sve moguće. E to sad treba promatrati kroz prizmu toga da je Barcino dijete,da je radio sa mlađim kategorijama,da poznaje filozofiju kluba,da ima odličnu ekipu koji se žmirećki pogađaju loptama u trepavicu.

Nisam pametan,stvarno sam neopredjeljen u vezi Guardiole... Možda ipak malo više za ne.
rafa benitez je osvojio 2 spanjolske lige s valencijom, kup uefa i lp... dakle sve ima, a opet se nije uklopio u talijanski nogomet... spanjolski i talijansko nogomet su nebo i zemlja...
uz to, dodao bih da velicanstveni pep nije uspio nijednog igraca uklopiti u barcelonin tim i sustav - od ibre, hleba, mascherana, ville koji je blijeda kopija onog napadaca od proslih sezona, henryja itd. rijkaard mu je ostavio okosnicu ekipe, umjesto ronaldinha stasao je messi i to je to...
moj izbor je neki talijan, al ih nema bas voljnih za interovu klupu... za portugalca villas boasa veli mourinho da jos nije spreman za ekipu poput intera... zbilja ne vidim nekog trenera koji bi mogao u inter, a da je bolji od leonarda... sve u svemu, mislim da su veci problem bile ozljede i opca iscrpljenost ekipe, nego leonardova nestrucnost... glavna mana mu je nedostatak osjecaja kad koga rotirati, a da kvaliteta ostane ista - nesto sto ferguson radi savrseno...

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Svibanj 10, 2011, 08:37:41 am »
ma kruno jurcic je idealan za inter... osovjio je hrvatsko prvenstvo i jos s onom psiho facom igraci ce ga se usrat i dati 120% svaku utakmicu!! :clap: :clap: :kralj:

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Svibanj 10, 2011, 11:26:50 am »
ma kruno jurcic je idealan za inter... osovjio je hrvatsko prvenstvo i jos s onom psiho facom igraci ce ga se usrat i dati 120% svaku utakmicu!! :clap: :clap: :kralj:
wannabe mourinho... :D