Author Topic: Novi trener, vaš izbor?????  (Read 5060 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
Novi trener, vaš izbor?????
« on: Travanj 07, 2011, 18:45:36 pm »
Htio bih da cujem ostale interiste i njihovo misljenje koga bi od trenera voljeli vidjeti na klupi Intera,malo da pokrenemo mastu ipak je ovo forum i tu smo za dijaloge...

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
Odg: Novi trener, vaš izbor?????
« Reply #1 on: Travanj 07, 2011, 19:32:42 pm »
ja bih volio vidjeti ovog tipa André Villas-Boas trenera porta frajer je 5 kola prije kraja osvojio ligu i sto je najvaznije ucio je od mourinha :nabac:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Travanj 07, 2011, 19:35:38 pm »
Vidim da si upoznat sa trenerom porta :), koju taktiku forsira i tako slicno???

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #3 on: Travanj 07, 2011, 19:51:07 pm »
sto se tice taktike ovako nekako izgleda
                         x-golman
     x.bek      x-stoper    x-stoper      x-bek

x-zadnji vezni

x-centralni vezni  x-centralni vezni

x-krilni napadac(krilo)         x-krilni napadac (krilo)

x-centarfor

nesto puput mourinho samo sto igra sa jednim zadnjim veznim frajer nema poraza rivale benficu i sporting pobjedio i kod kuce i na strani ----paravi mourinhov ucenik bio je i pomocni trener u interu 2008/09 zna vecinu interovih igraca mislim da je on pravi trener za intera jer ako on dodje mozda povuce i HULK-a koji je ove sezone bljesnuo 
21 gol i 14 asist. i uz sancheza i pazu u napadu njih trojca mislim da imamo idealan napad eta nabit u city i dobit 20-30 mil eura jer šeici su ludi i samo od tih para kupit sancheza i hulka narovno uz dodavanje para

u vezi po ovoj taktici na zadnjeg veznog stavit cammbiassa a veznjaci motta i sneijder i dovest sopera i idealni smo

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #4 on: Travanj 07, 2011, 20:22:30 pm »
Necu biti crna ovca pa dajem glas za toga covjeka ne znam mu ni ime a rezultati iza njega stoje misljenja sam da cojk ima stila da vodi jedan inter vidjet cemo ja bi bio naj sretniji da dodje Mou ili Rajkard mozda jer covjek nije los Mozda Capello jer ima respect pa i Hidink recimo provjereni Ljudi Mislio sam da je Leo cojk za budcnost medjutim drag mi je al nije ..JBt sad gledam kolko u nas ima tema novi trener  :D :D mjenjamo ttrenere ko carape  ;D ;D pozdrav novi clanu ... :novija zastava:

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Travanj 07, 2011, 20:37:28 pm »
Mislim da nema šanse da Mourinho dode,i ako ode iz Reala,to zasigurno nece biti jos,a kad ode otici ce u Englesku,ovdje se nece vratiti u to sam siguran...ovaj André Villas-Boas je zanimljiv,ali opet,tesko cemi naci pravoga kao Mourinho,trenerima treba pružiti priliku jer se mom?ad gradi godinama a ne da budemo osvojili sve u godinu dana i onda potirati trenera ako nije nista osvojio...

Offline levis

• Super clan
  • FORZA RAGAZZI !!!
    • View Profile
« Reply #6 on: Travanj 07, 2011, 21:30:48 pm »
Meni ovaj iz porta izgleda zanimljiv. Njeguje ipak Mourinhov stil i prima malo golova. I u 25 utakmica 23 pobjede i dva remija govore dovoljno za njega. Gol razlika 58-9.
Jedina stvar sto mu je tek 33 godine pa je mozda pitanje kako uspostaviti autoritet u svlacionici.
Ja bih Hiddinka kao prvi izbor a onda sam za njega.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Travanj 07, 2011, 22:50:10 pm »
Polako ljudi,sezona jos nije zavrsila,a vi bi vec mjenjali trenera.  ;D Leo jest zabrljao, u zadnje dvije utakmice je epski piiiiiiip. Ali,ponavljam,vidjet cemo kakva ce situacija biti do kraja sezone. Mozda nas iznenadi.

Ako ne napravi nista dobro,neka se prihvati posla skauta.
« Last Edit: Travanj 14, 2011, 14:42:09 pm by Dexter »

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Travanj 07, 2011, 23:16:45 pm »
VILAS BOAS ILI SPALETTI END OF DISCUSSION :novija zastava:

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Travanj 07, 2011, 23:38:29 pm »
deschamps, boas, spaletti, guardiola.... mourinho prije svih al njega necemo moc vratit
....potpuno trijezan umirem....

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Travanj 08, 2011, 00:32:34 am »
ja nisam za promjenu trenera. a bojim se da cemo sad poceti opet ih mijenjati kao carape a to ne moze nikako biti dobro..
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Travanj 08, 2011, 10:32:03 am »
slazem se oni dijelom koji nebi mijenjali trenera ali ipak dojde do toga rado bi volio vidit guardiolu.......

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Travanj 08, 2011, 10:36:36 am »
Ja Guardiolu nikako ne bih htio... On mi je zadnji izbor... Leo je prvi.  ;D :interflag:

Offline nefra

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #13 on: Travanj 08, 2011, 12:15:19 pm »
1. izbor, ostanak leoarda... 2. izbor guss hiddink... mourinha je nemoguce dovesti pa ga ne stavljam u izbor...
- ja nebi mjenjao trenera, a ako bi ga mjenjao onda mora biti bolji od leonarda, a guss hiddink to je...
- razmmijem vase razocaranje, s ove 2 lose utakmice za redom, ali leonardo nije kriv sto mu lucio i samuel nisu stoperski par, sto se na matrazzija i cordobu nemoze ozbiljno racunati, sto chivu radi crvena kartone kad god zaželi.... on nije birao momcad, sve igrace i filozofiju igre je nasljedio i od njih mora izvuci najbolje....
- mislim da nam treba na ljeto svijeze krvi dakle zamjeniti 3-4  igraca maksimalno, jer budimo realno i to je prevelik financijski trosak, a moratti se zadnje godine na razbacuje novcem nego trosi novac racionalno...
- po meni u svakoj liniji po jedan igrac (stope) i to je to + oporavljani samuel i lucio i mis osvajamo scudetto sigurno...
- dakle rijesiti se max 4- 5 igraca (suazo, materazzi, cordoba, khjara,....) i dovesti 3 kvalitetna igraca, jedan stoper (subotic, rolando, alex,), jedan vezni kreativac (montolivo, wilshere, ganso, ) i eventualno jedan napadac a u tom se slucaju rijesiti pandeva....
« Last Edit: Travanj 08, 2011, 13:16:45 pm by nefra »

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #14 on: Travanj 08, 2011, 13:38:54 pm »
ljudi ba kakav guus hidink sta vam je eto ako se ne varam vodio je chelsea i nist. Ovaj Andre Boas sinoc pobjedio 5:1, a dali ste gledali tekmu? Ja sam gledao i zapazi slijedece:
1. Igra je za 10.Ljudi kontre pucaju ko mi prosle godine pa cak i bolje a porto ima identicne igrace kao inter mislimn po stilu a ovaj trener je bio pomocni trener u interu tako da zna pojedine igrace
2. Kondicioni su nabijeniji nego igraci manchestera,chelsea ili sta ja znam vec(spartak moskva je ruski tim a rusi  najvise ulazu na kondiciju,medjutim porto ih je nadmasio)
3. Trener porta je citavo vrijeme na nogamo i stalno govori igracima sta da rade a nas leonardo samo govori: " Igraj te".
4. Hulk i Falcao mogu samo reci to je nest nemoguce ova dva igraca
5. 5:1 spartak moskva popusila a porto sigurno osvaja euro ligu a ligu svoju su vec osvojili

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Travanj 08, 2011, 14:11:02 pm »
ma taj hulk je cista perverzija od napadaca... nesto tipa adriano, brz, jak ko bik, odlican udarac... vilas i on u paketu bi bio odlican potez bez dvojbe

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #16 on: Travanj 08, 2011, 17:53:48 pm »
Ma nist bez Andre villas Boas-a ili eventualno Guardiole ,kojeg ja nebih za trenera ,ne mozemo  se borit za scudetto ali Bilan ce se isto pojacat na ljeto.Oni ce najvjerovatnije dovest Ganso-a i tu smo izgubili bitku.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Travanj 11, 2011, 14:11:29 pm »
navijam da porto osvoji europsku ligu, jer ako osvoje vilas-boas ce vjerovatno otici iz porta, a ponuda intera se ne odbija :baklja for in: :baklja for in: :ajmo: samo da moratti ne zapne previše za onog panja guardiolu koji je u rangu velimira zajeca :bang:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #18 on: Travanj 11, 2011, 14:22:19 pm »
samo da moratti ne zapne previše za onog panja guardiolu koji je u rangu velimira zajeca :bang:
:rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Travanj 14, 2011, 09:07:12 am »
neki novi Mourinho :D
In Strama we Trust!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Travanj 14, 2011, 13:39:43 pm »
Ok,sad sam stvarno izbugio strpljenje sa Leom. Ocajni smo,ocajni!

Treba dovesti tog mladog Villasa Boasa i amen.

Offline Starmo4

• Nosim Inter u srcu
  • Il Capitanooo
    • View Profile
« Reply #21 on: Travanj 15, 2011, 17:19:20 pm »
Villasa Boas ,samo pogledajte profil i sve ce vam biti jasno,ovi stari treneri koji se sele svake sozene iz kluba u klub,i repke u repku su uzasni...
Villasa Boas,jedino rjesenje za klupu naseg intera,niko drugi....Samo se moze podnje povratak Velkog Mourinha,al pogledajte zasto nebi smo napravili svog moruinha koji nas nece napustit cim nesto osvoji.
nabavit trenera koji ce do ushiju zaljubit u inter,iztrpit ga godinu dana i bit cemo najjaci ponovo...

PONAVLJAM ,Villasa Boas jedino rjesenje ili ostanak leonarda jos jednu sezonu,necu da razmisljam o hidinku drolji zadnjoj ...:)
Amala!Pazza INTER amala!E’ una gioia infinita che dura una vita!!Pazza INTER amala!

Offline Forza

• Super clan
  • per me c'è solo l'Inter
    • View Profile
« Reply #22 on: Travanj 15, 2011, 19:02:57 pm »
i ja sam za    Luís André de Pina Cabral de Villas-Boas     

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Travanj 16, 2011, 20:42:20 pm »
i ja sam za    Luís André de Pina Cabral de Villas-Boas     

veli mourinho da je jos prezelen za talijansku ligu, al za koju godinu svakako ga mozemo ocekivati... fan je talijanskog stila nogometa (za razliku od mourinha) i sigurno ce kad-tad doci ovamo...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Travanj 17, 2011, 23:13:32 pm »
Ni povratak murinja nebi bio loš...