Author Topic: Novi trener, vaš izbor?????  (Read 4766 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
Odg: Novi trener, vaš izbor?????
« Reply #50 on: Svibanj 10, 2011, 13:56:29 pm »
rafa benitez je osvojio 2 spanjolske lige s valencijom, kup uefa i lp... dakle sve ima, a opet se nije uklopio u talijanski nogomet... spanjolski i talijansko nogomet su nebo i zemlja...
uz to, dodao bih da velicanstveni pep nije uspio nijednog igraca uklopiti u barcelonin tim i sustav - od ibre, hleba, mascherana, ville koji je blijeda kopija onog napadaca od proslih sezona, henryja itd. rijkaard mu je ostavio okosnicu ekipe, umjesto ronaldinha stasao je messi i to je to...
moj izbor je neki talijan, al ih nema bas voljnih za interovu klupu... za portugalca villas boasa veli mourinho da jos nije spreman za ekipu poput intera... zbilja ne vidim nekog trenera koji bi mogao u inter, a da je bolji od leonarda... sve u svemu, mislim da su veci problem bile ozljede i opca iscrpljenost ekipe, nego leonardova nestrucnost... glavna mana mu je nedostatak osjecaja kad koga rotirati, a da kvaliteta ostane ista - nesto sto ferguson radi savrseno...

Što se Rafe tiče,ta tema je stvarno zajebana. Možemo raspravljati do prekosutra i opet nećemo doći ni do kakvog zaključka. Što se tiče tih igrača koje si nabrojao... I najpovršniji pratitelji nogometa su vidjeli iz aviona da će Ibrahimović biti flop. To je visoki napadač koji je navikao na dosta sporiju igru i potpuno usporava njihov tika - taka sistem. Hleb ionako nije doveden da bude prva zvjezda barcelone,doveden je kao zamjena. Mascherano je budala,prošlo ljeto sam govorio kako mu je pogreška što odlazi iz Liverpoola jer se u Barceloni neće naigrati. Ono,ako su prodali Yayu Tourea sda bi se napravilo mjesta Busquetsu,onda je logično da im je u planu da Busquets igra u prvoj postavi. Što se Ville tiče,istina da nije kao prošlih sezona u valenciji,ali... Više ne igra na svojoj poziciji,sad je Messi u samoj špici dok Villa više operira po krilu. Ali za prvu sezonu u barci je sasvim solidan. Kazeš da mu je Rijkaard ostavio okosnicu ekipe... Eh,da je to tako jednostavno. Ostavio je i Mou svojim nasljednicima istu ekipu.

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Svibanj 10, 2011, 13:59:54 pm »
samo sto je rafa odlucio promijeniti sve iz temelja, a leonardo nije imao dovoljno vremena sve posloziti na staro... guardiola je imao dovoljno pameti ne dirati u postavku... a ovo prvo - svaki, al bas svaki igrac daje manje od svojih objektivnih mogucnosti... mislim da je to do trenera...

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #52 on: Veljača 24, 2012, 10:57:38 am »
http://www.calciomercatonews.com/ultime-notizie/2012/02/24/calciomercato-inter-zenga-favorito-su-figo-per-il-dopo-ranieri/
Calciomercato Inter, Zenga favorito su Figo per il dopo Ranieri
Nije moj Moratti do trenera sigurno ... :)

Offline felapton

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #53 on: Veljača 25, 2012, 19:20:01 pm »
S stalnim promjenama trenera dobivam dojam da se igrači ne zalažu jer si misle pa ionako će ga uskoro smijeniti, zašto bih se ja trudio. Time trener nema autoriteta, uprava treba izabrati trenera te ga podupirat u transferima,taktici,formaciji.... , a ne da njegova riječ ništa ne znači, to igrači vide i zato je takva situacija u klubu.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Veljača 26, 2012, 01:48:50 am »
sada je idealna prilika za trenera postavit neku od legendi kluba.nekom mladog,ambicioznog,koji poznaje inter u dusu.neko kome tece pcrno plava krv u venama.treba nam potpuna rekonstrukcija igackog kadra.dat mu odrijesene ruke,nek slaze sam ekipu.nikako netreba uzet nekom preplacenog matorca,kojem je cilj uzet pare.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Ožujak 07, 2012, 18:52:53 pm »
samo sto je rafa odlucio promijeniti sve iz temelja, a leonardo nije imao dovoljno vremena sve posloziti na staro... guardiola je imao dovoljno pameti ne dirati u postavku... a ovo prvo - svaki, al bas svaki igrac daje manje od svojih objektivnih mogucnosti... mislim da je to do trenera...

Slažem se i odmah sam govorio da je Rafu, inače odličnog trenera, pokopao kompleks Mourinha. Ništa drugo, jer nismo niti igrali loše, a i par trofeja, kakvih-takvih, smo s njime uzeli.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69