Author Topic: Lebron James  (Read 1246 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Davor

• Moderator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
Lebron James
« on: Prosinac 25, 2010, 18:43:42 pm »
Lebron meni najbolji igrac osobno ima ih dosta da se razumjemo ali definitivno vrh. Kada je u formi i kada zeli imam osjecaj da u svakom trenutku i iz svake pozicije moze zabiti, stvarno je mocan. Sa 18 godina je postigao 30 koseva i postao najmladi igrac koji je to uspio,a onda je skidao rekorde i dalje 40 poena je postigao vec iduce godine i opet skinio rekord isto je napravio iduce godine kada je zabio 50 koseva u utakmici ec duze vremena nije se dogodilo da je zabio manje od 10 koseva u utakmici. Ove sezone ima 24,7 poena po utakmici zaista fantasticani igrac a jos je mlad zaista jos moze puno napredovati.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Lebron James
« Reply #1 on: Prosinac 25, 2010, 19:18:23 pm »
LeBron Jamesova biografija
LeBron je ro?en 30. decembra 1984.godine u Akronu u državi Ohio, njegova je majka Gloria tada imala tek 16 godina. Njegov biološki otac Anthony McClelland nije bio zainteresiran za njega pa ga je majka morala sama odgajati. Tako?er LeBron nije želio uzeti o?evo prezime pa je uzeo James kako se preziva njegova majka. Život je bio više nego težak za LeBrona jer su on i njegova majka patili od siromaštva. Gloria je ?esto tražila posao ali to su uvijek bili privremeni poslovi od kojih se ne može živjeti. Gloria je mislila da joj se život promjenio onda kada je LeBron imao 2 godine tj. kada je Gloria po?ela izlaziti sa Eddiem Jacksonom, ali stvari su se promjenile 1990. godine kada je Eddie imao problema sa zakonom i završio je u zatvoru(prodavao je kokain). Ali nije sve bilo tako crno Gloria se borila da bude dobra majka. Od ranih dana LeBron je pokazivao interes za košarku i rugby(igrao je rugby u osnovnoj školi). Tako je LeBron James napredovao njegov trener rugbya Frankie Walker bio je upoznat sa njegovim socijalnim statusom, pa ga je pozvao da živi neko vrijeme kod njega sa njim i njegovom porodicom. LeBron je bio najbolji igra? rugbya u školi, ali je trener primjetio da ima ogroman talenat za košarku. U srednjoj školi se potpuno posvetio košarci i školi jer LeBron je želio da bude dobar košarkaš a uz to i dobar u?enik. Najbolji prijatelj mu je bio Dru Joyce koji je igrao playmakera u srednjoj školi ina?e Druev otac je bio trener njihovoh ekipi. Na jednom turniru u Californiji LeBron je bio proglašen MVP-jem ( 54 ponea na finalnoj utakmici turnira). Kako je vrijeme prolazilo LeBron je rastao a rastao je i talenat za košarku pa je ve? u srednjoj školi bio proglašen za Mr. Basketball Ohio( Mr. Košarke države Ohio). Ali onda tek nastaje rat sve se mijenja i svi su onda zavolili LeBrona koledži su vodili op?i rat za LeBrona izme?u ostalih i California, Michigan State, Ohio, North Carolina i Duke. U isto vrijeme adidas i nike su tako?er vodlili rat za sponzorska prava obje strane su želile LeBrona da potpiše za njih. A u to vrijeme iz zatvora je izašao Eddie Jackson koji je odmah kupio LeBronu jedan SUV ta?nije Ford Explorer. Tako je došlo ljeto 2003. godine i LeBron je imao dvije opcije: da ide na koledž ili da ide na draft NBA lige i on se odlucio za draft. Izabran je kao 1. pick prve runde( najbolje je prosao na tom draftu iako su ). Bili su ga izabrali Cleveland Cavaliersi koji su namu?ili i previše da dobiju LeBrona. Sada je LeBron vjerovatno najbolji igra? u NBA ligi i ima ugovor sa Nikeom koji mu svake sezone izbaci na tržište nove patike sa njegovim logom (LeBron James Air zoom). A što se ti?e njegove statistike evo one za sezonu 2005/06 ima 31.4 koša u prosjeku 7.0 skokova i 6.6 asistencija.

Offline Davor

• Moderator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #2 on: Prosinac 25, 2010, 22:05:39 pm »
Adnane stvarno si temeljit!!!  :clap: :rrooffllmmaaoo: :yess da:   Ma strasna statistika zaista kao mlad igracvec skidati rekorde ima vec toliko rekorda,a nema puno godina svida mi se jako. Pratim ga od pocetka i mogu reci da sam zbog njega krenuo malo vise pratiti kosarku!!! Bit ce najveci igrac nasvijetuu to sam siguran ako ovako nastavi.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #3 on: Prosinac 25, 2010, 22:19:48 pm »
Ma nista lako je na Google sve naci Jamesa cjenim al moj idol je Kobe Bryant smatram ga jednim od najveci koji igraju kosarku za mene James je mlad i ima uslova da bude po svemu uz Bryanta Jordana i ostale Al Kobe je Kobe pozz i sretno s kosarkom ja sam pokuso al je flasa prevagnula  ;D ;D

Offline Davor

• Moderator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #4 on: Prosinac 25, 2010, 22:30:05 pm »
Definitivno Bryant je jedan od najvecih i po duzini i kvaliteti trenutno u ligi najbolji,a za ovaj dio sta da kazem sve si dobro reko. Uglavnom uzivamo svi u njihovim potezima i divimo im se svima i hvala Nba-u sto postoji zaista volim gledati utakmice jer se puno toga lijepog moze vidjeti.Pozz i tebi. 

Offline Davor

• Moderator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #5 on: Prosinac 26, 2010, 02:24:05 am »
LEBRON JAMES ponovno velicanstvena predstava danas Triple double njegov 31 u karijeri 27 koseva,11 skokova i 10 asistencija odlicno.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Prosinac 26, 2010, 22:26:34 pm »
michael jordan i to je to, lebron je fantasti?an, ali jordan je jednostavno nenadmašiv. iako da se mene pita i magic johnson je jedna sasvim deseta razina, najsvestraniji igra? u povijesti (on i toni kuko? jedini u povijesti koji su utakmicu startali na svih 5  pozicija)

Offline Davor

• Moderator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #7 on: Prosinac 27, 2010, 04:10:19 am »
A cuj najveci jesu,ali mlad relativno ima jos vremena i to je tvoje misljenje postigao je vec dosta treba to cijeniti i trenutno je najbolji igrac uz njih par jos, Jordan je nevjerovatan igrac bio u proslom stoljecu.On ce ostati najveci u svoje doba,ali sta sa pippenom,chamberlainom,petrovicem,abdul-jabbarom,malone,larry birdom... sta je sa njima svaki igrac od ovih je bio vrhunski u svoje vrijeme i niko ih nece zaboraviti,ali su tu novi decki koji dolaze i sada haraju NBA-om

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Prosinac 27, 2010, 15:00:40 pm »
definitivno, nisam ni rekao da lebron nije dobra igra?, od svih danas superzvijezda je najsvestraniji.iako po meni ima porblema sa prevelikim egom i to je ?injenica...

od novih mladih igra?a izdvojio bih kevina duranta, to je strašan igra?, ubojica...