Author Topic: Dario Šimic  (Read 1512 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Dario Šimic
« on: Travanj 02, 2009, 00:36:12 am »
Darijo Simic

21. studenog 1975.
Zagreb, Hrvatska
Visina    180cm
Težina    74kg

Dario je kao stoper karijeru zapo?eo u Dinamu iz Zagreba, 1992. godine. U Dinamu je proveo 7 vrlo uspiješnih sezona u kojima je ?ak 5 puta osvojio naslov prvaka Hrvatske, te 1998. nastupio u Ligi prvaka. U tom se razdoblju maksimirski klub nazivao Croatia Zagreb. Sjajnim igrama u klubu došao je do dresa reprezentacije iz kojeg se do dan danas nije maknuo. Nakon Cupe de Mondea 1998. otišao je u milanski Inter gdje se u 4 godine nije snašao i uspio izboriti mjesto me?u prvih 11. 2002. je godine došlo do zamijene velikih rivala AC Milana i Intera.
Kad zasluzuju igraci koji su bili na posudbama moze imati jedan Dario simic koji je bio igro za Inter ja ga se bas i ne sjecam bas najbolje U Milanu je bio dobar kad god je igrao .Interesuje me igral vise gdje .....
« Last Edit: Ožujak 07, 2011, 19:29:40 pm by fanatico »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: Darijo Simic
« Reply #1 on: Travanj 02, 2009, 01:48:07 am »
Darijo Simic

21. studenog 1975.
Zagreb, Hrvatska
Visina    180cm
Težina    74kg

Dario je kao stoper karijeru zapo?eo u Dinamu iz Zagreba, 1992. godine. U Dinamu je proveo 7 vrlo uspiješnih sezona u kojima je ?ak 5 puta osvojio naslov prvaka Hrvatske, te 1998. nastupio u Ligi prvaka. U tom se razdoblju maksimirski klub nazivao Croatia Zagreb. Sjajnim igrama u klubu došao je do dresa reprezentacije iz kojeg se do dan danas nije maknuo. Nakon Cupe de Mondea 1998. otišao je u milanski Inter gdje se u 4 godine nije snašao i uspio izboriti mjesto me?u prvih 11. 2002. je godine došlo do zamijene velikih rivala AC Milana i Intera.
Kad zasluzuju igraci koji su bili na posudbama moze imati jedan Dario simic koji je bio igro za Inter ja ga se bas i ne sjecam bas najbolje U Milanu je bio dobar kad god je igrao .Interesuje me igral vise gdje .....

Igra u Monacu,nikad tog lika nisam volio,...pogotovo mi se zgadio dok je trtljo ono s loptom protiv Newcastla i omogu?io Ketsbai da ih sjebu,...bio na toj utakmici i propisno me naživcirao.U Interu i gerijatriji odigrao 148 utakmica ukupno, u deset sezona, ili ti "respektabilnih "15 utakmica po sezoni ,ove sezone u Monacu igra dosta...      http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=12394&cc=5739

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
Odg: Darijo Simic
« Reply #2 on: Travanj 03, 2009, 20:27:48 pm »
molio bih da se tema preimenuje iz Darijo Šimi? u Dario Šimi?
moram dodat i da više na igra za HR repku, te da je standardan ?lan i kapetan Monaca
nisam ga volio nikada, nikada mi nije bio drag

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
Odg: Dario Šimi?
« Reply #3 on: Travanj 04, 2009, 00:46:51 am »
imam potpis od njega, moja teta je velika vjernica i negdje u bosni srela simica na nekoj molitvenoj zajednici, valjda je i on.
inace, moje misljenje o njemu je da je on cisti profesionalac.bas ono 100%

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #4 on: Travanj 04, 2009, 01:38:58 am »
da, da moj zemljak je ;D

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Travanj 08, 2009, 00:11:06 am »
Dario Šimi? je igra? koji je u svoje zlatno doba spremao Shevchenka u džep. Malo je svjetskih stopera to moglo. Najve?a mu je greška što nije otišao iz Milana kad mu je postalo jasno da nikad ne?e biti prva opcija.
Mogao je igrati gdje je htio. I to doslovno mislim. Real, Barca, Man. Utd... gdje god, jer bio je svjetska klasa.  Me?utim optere?enje "non - Eu" putovnice i vje?ni Paolo Maldini u?inili su svoje.
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Travanj 08, 2009, 18:01:01 pm »
slazem se sa tobom...vrhunski stoper u svoje vrijeme,sa odlicnom tehnikom,medju najboljim obrambenim igracima kad treba markirat napadaca..   nijedan se nije naigra kraj njega... ali,meni se cini da je on jedan od likova kojem su bitnije pare i sjedenje na klupi nego igranje u "manjim" klubovima...

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Travanj 08, 2009, 19:01:56 pm »
Volio sam ga dok je bio u Interu, ali za mene nikad nije bio igra?.
Kad treba dodati loptu prema naprijed ajme meni...  8)

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Travanj 08, 2009, 19:08:05 pm »
simic je znao odigrati i desnog beka, a to je igro u sezoni kad je bbilan osvojio LP(protiv juBea u finalu), samo sto u finalu nije odigro, nesjecam se vise zasto, ali znam da je bio standardan te sezone i to na poziciji koja mu i nije prirodna.
sad jel dali je vise volio lovu nego igranje, tko ce znati?
ja se sjecam da je on vise puta trebao ici iz bbilana, a oni mu ili nisu dali ili su ga kupovali obecanjima o igranju jer maldini ide u mirovinu.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Travanj 08, 2009, 19:31:10 pm »
Nije on nikad bio standardan u Milanu, pa ni te sezone. Istina je da je te sezone igrao najviše, ali standardan nije bio nikad.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Travanj 08, 2009, 19:45:06 pm »
Nije on nikad bio standardan u Milanu, pa ni te sezone. Istina je da je te sezone igrao najviše, ali standardan nije bio nikad.
u sezoni 2002/03, kada je bbilan pobijedio juBe u finalu LP na penale, dario simic je skupio 29 nastupa u serie A, i u LP 12, sto daje ukupni zbroj od 41 nastup :o.sto se meni cini standardno.
http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=12394&cc=5739
http://www.acmilan.com/InfoPage.aspx?id=12625
et..

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #11 on: Travanj 08, 2009, 20:32:15 pm »
41 tekma u sezoni :o majke mi ako sam ja mislio da ih je on tolko u svim sezonama skupio

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #12 on: Travanj 08, 2009, 20:34:21 pm »
Trebo je on i?i u neki drugi klub di bi igro kontinuirano,a ne ?ekat otpadke u Milanu,ali njemu je o?ito samo do para,još mu i bolje,prima pla?u,a niko ga nelomi ;D

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #13 on: Travanj 08, 2009, 20:36:12 pm »
ili on nikoga ne lomi ;D
evo sad lik igra u monacu, kapetan je ....

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #14 on: Travanj 08, 2009, 20:38:24 pm »
Znam da je u Monacu sad,ali kasno je otišao,na zalasku karijere je a tolko je vremena potrošio u Milanu za bezveze.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Travanj 08, 2009, 20:50:02 pm »
Znam da je u Monacu sad,ali kasno je otišao,na zalasku karijere je a tolko je vremena potrošio u Milanu za bezveze.

Nije bezveze,taj lik je bio prora?unat,jer gdje bi  dobio ve?u lovu nego u stara?kom domu...

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Travanj 08, 2009, 21:12:56 pm »
za dvije godine simic ce dobiti u monacu 3,5mil eura, a u bbilanu je dobivao 2,5 na godinu, razlika je velika, ali u obzir se mora uzeti da ovaj ugovor potpisuje kao 33godisnjak.
sto se tice simicevih nastupa, ironije li.u jednoj sezoni je skupio 41 nastup, a sveukupno 82 u bbilanu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #17 on: Travanj 13, 2010, 01:01:11 am »

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Travanj 13, 2010, 17:46:22 pm »
Darijo je odli?an na "mali" balun, jednako kao i u velikom balunu... (nekad).. Ina?e, kad god bi Šimi? odigrao "flastera" na protivni?kom napada?u ( u pravilu bio  to najopasniji i najbolji igra?) isti se ne bi naigrao..

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Svibanj 05, 2010, 15:15:22 pm »
evo darija u dinamo igrat ce za 0 kn :D