Poll

Trener?

Capello
22 (41.5%)
Hiddink
16 (30.2%)
Mihajlovi?
1 (1.9%)
Hodgson
3 (5.7%)
Benitez
2 (3.8%)
Netko drugi(navesti u temi)
9 (17%)

Total Members Voted: 52

Author Topic: Novi trener?  (Read 32877 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline amel

• Nosim Inter u srcu
  • INTER
    • View Profile
Odg: Novi trener?
« Reply #50 on: Svibanj 30, 2010, 17:49:49 pm »

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline interista4ever

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #52 on: Svibanj 30, 2010, 22:00:30 pm »
za capella ja.........poslje moa po meni najbolji trener....

Offline amel

• Nosim Inter u srcu
  • INTER
    • View Profile
« Reply #53 on: Svibanj 31, 2010, 01:10:41 am »

Offline nerazzurri

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #54 on: Svibanj 31, 2010, 19:27:38 pm »
da budem iskren najvise sam se nadao ostanku mourinha,ali on je takav tip zeljan uspjeha i moramo mu se zahvaliti na svemu ucinjenom za nas voljeni klub a ucinio je mnogo..sto se tice njegovog nasljednika po meni jedini pravi i dostojan klupe evropskog prvaka je Fabio capelllo, i ako ga uspijemo dovesti mislim da je nastavak dominacije objektivan.medjutim veliki problem je taj njegov ugovor sa engleskom a posebno sto svjetsko prvenstvo mu tek prestoji i borba za finale sto je realno engleski domet ove godine..na zalost osim njega ne vidim trenera koji bi mogao da nastavi ovako superiornu dominaciju u italiji i velike uspjehe u ligi prvaka..mozda gus hidink ali on je tek potpisao ugovor sa turskom te je jos nerealniji njegov dolazak.iskreno mo je zao sto se nismo ranije pobrinuli za novog trenera i rezervisali prandellija koji je sada vec zauzet takodjer reprezentacijom.na kraju mogu se samo naati da nece doci neki neiskusan trener i da ce predsjednik moratti i ovaj put izabrati pravu osobu da nas vodi do jos jednog skudetta i mozda odbrane naslova prvaka evrope..
GRANDE INTER!!!!! :inter8:

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #55 on: Svibanj 31, 2010, 19:37:27 pm »
Ma nema Moratti šta birati kad sam mu ve? rekao prije: Don Fabio. Znam da ?e ga dovesti i uop?e niti ne razmišljam o drugoj opciji. Nas dvojica smo u telepatskoj vezi još od onda kad sam zagovarao Posebnog i uslišio mi je želje. Ne sumljam u našeg Il Presidentea.
« Last Edit: Svibanj 31, 2010, 19:39:05 pm by fanatico »

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #56 on: Svibanj 31, 2010, 20:29:00 pm »
daj bože da te posluša!!!!!!! :baklja for in:

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #57 on: Svibanj 31, 2010, 20:36:40 pm »
I ja sam nekako , necu rec siguran , ali jako vjerujem da je Don Fabio C. vec nas  :interflag:

Offline GrandeMassimoMoratti

• Super clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Svibanj 31, 2010, 21:24:11 pm »
Ma o?igledno je da je Capello Morattijev prvi pick, ukoliko sve dobro pro?e na SP ne?e ga biti teško dovesti. Odšteta je nekih 5 milijuna eura, samo treba navijati da Englezi ili osvoje ili dožive totalni debakl. Najgore je po meni da odigraju dobar turnir i onda nesretno ispadnu na penale ili na neku tešku nesre?u u polufinalu ili finalu, možda bi onda Don Fabio razmslio i o ostanku.
« Last Edit: Svibanj 31, 2010, 22:09:50 pm by Princ #22 »

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Svibanj 31, 2010, 22:06:46 pm »
nisam pobornik capella.
po meni idelan izbor bi bio naš bivši igra? blanc koji je napravio odli?an posao sa bordeauxom. šteta što preuzima klupu francuske nakon svjetskog prvenstva.   :-\

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #60 on: Svibanj 31, 2010, 22:08:10 pm »
nisam pobornik capella.
po meni idelan izbor bi bio naš bivši igra? blanc koji je napravio odli?an posao sa bordeauxom. šteta što preuzima klupu francuske nakon svjetskog prvenstva.   :-\
ni ja nisam odusevljen capellom ali realno boljeg trenera od njega nema

SEMPER FIDELIS

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #61 on: Svibanj 31, 2010, 22:13:11 pm »
Capello ili Hidink nema ostali a taj sa Bordeau mozel ko stavit jel sta osvojio ako moze naravno Mislim da on nije jos za intera isto kao ni Sinisa al eto dobro je Moratti ipak zna koje dostojan Mourinha nadam se da ce stavit potpis na crno plavi ugovor heheh pa opet da idemo dominirat serijom a 6 godinu zaredom hehe FORZA INTER ...

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Svibanj 31, 2010, 22:30:34 pm »
Capello ili Hidink nema ostali a taj sa Bordeau mozel ko stavit jel sta osvojio ako moze naravno Mislim da on nije jos za intera isto kao ni Sinisa al eto dobro je Moratti ipak zna koje dostojan Mourinha nadam se da ce stavit potpis na crno plavi ugovor heheh pa opet da idemo dominirat serijom a 6 godinu zaredom hehe FORZA INTER ...

prošle godine osvojio prvenstvo s bordeauxom nakon dugogodišnje dominacije lyona. ove godine bio najve?e iznena?enje lige prvaka. u skupinima postigao najve?i broj bodova, dobio dva puta bayerna, juventusa. igrali fenomenalno i nesretno ispali u ?etvrtfinalu od lyona. mislim da bi igrali finale da su prošli lyona.

• Super clan
    • View Profile
« Reply #63 on: Svibanj 31, 2010, 23:11:40 pm »
nisam pobornik capella.

A što zamjeraš Capellu ako se smije znat? :)

Ina?e i meni je Blanc sjajan, ali eto, još jedna od loših strana ovog rastanka od Mourinha i na?ina na koji je to oda?eno je ?injenica da Moratti nije znao za njegove namjere(tj. vjerovao je da ?e mo?i Portugala uvjeriti da još ostane). Moglo se Blanca dovesti, napraviti neki pred ugovor s njim prije mjesec dva.

Offline amel

• Nosim Inter u srcu
  • INTER
    • View Profile
« Reply #64 on: Svibanj 31, 2010, 23:23:29 pm »
Ma nema Moratti šta birati kad sam mu ve? rekao prije: Don Fabio. Znam da ?e ga dovesti i uop?e niti ne razmišljam o drugoj opciji. Nas dvojica smo u telepatskoj vezi još od onda kad sam zagovarao Posebnog i uslišio mi je želje. Ne sumljam u našeg Il Presidentea.

:clap: :thumbup: :rrooffllmmaaoo: telepatija :rrooffllmmaaoo:

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Svibanj 31, 2010, 23:46:03 pm »
A što zamjeraš Capellu ako se smije znat? :)

dosta formalan i hladan odnos sa igra?ima i forsiranje svojih kupovina. primjer iz juventusa kad je zlatan imao katastrofalnu sezonu,a non stop ga je forsirao uštrb del piera koji je bia u fenomenalnoj formi.

• Super clan
    • View Profile
« Reply #66 on: Lipanj 01, 2010, 00:01:39 am »
dosta formalan i hladan odnos sa igra?ima i forsiranje svojih kupovina. primjer iz juventusa kad je zlatan imao katastrofalnu sezonu,a non stop ga je forsirao uštrb del piera koji je bia u fenomenalnoj formi.

Dobro, Zlatan je sezonu prije te zadnje igrao jako dobro, tako da razumijem Capella.

Iako si u pravu za ovaj odnos s igra?ima, premda koliko se dalo pro?itati ovi u Engleskoj repki ga dosta respektiraju. A to je jako bitno, ionako sumnjam da ?e se on zadržati duže od dvije tri sezone u Interu.

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Lipanj 01, 2010, 00:10:46 am »
pa sad kad smo se oslobodili euro pritiska bilo bi lijepo da dovedemo nekog stru?njaka koji ?e bit dugoro?no rješenje i koji ?e polagano uvodit nove mlade igra?e i stvarat odli?nu bazu za budu?nost.
mislim da u talijanskoj ligi iti malo ozbiljniji trener ne bi trebao imati problema kraj "ovakvog" milana i juventusa, eventualno roma može radit probleme, no oni nemaju za biber.

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Lipanj 01, 2010, 00:26:40 am »
pa sad kad smo se oslobodili euro pritiska bilo bi lijepo da dovedemo nekog stru?njaka koji ?e bit dugoro?no rješenje i koji ?e polagano uvodit nove mlade igra?e i stvarat odli?nu bazu za budu?nost.
mislim da u talijanskoj ligi iti malo ozbiljniji trener ne bi trebao imati problema kraj "ovakvog" milana i juventusa, eventualno roma može radit probleme, no oni nemaju za biber.

Pa da, svakako se slažem, ali ne znam koliko je Moratti spreman riskirati, a i nije baš da imaš sad nekog velikog izbora.

Blanca se ne može dovesti, od Talijana tako?er mi nitko ne pada na pamet da je realna opcija osim ovog Allegrija kojeg Milan ho?e.

Leonarda je Moratti pohvalio, ali i kategori?ki otpisao kao opciju.

Ostaju Dunga i Deschamp, osobno se ne bih bunio ni malo, svidjelo mi se kako igraju Brazil i OM pod njihovim vodstvom.

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Lipanj 01, 2010, 00:47:58 am »
sada baš i nema, da je prije jose rekao morattiju za real moglo se komodno upecat blanca ili prandellia. nažalost jedan je ubrzo izbornik francuske,a drugi italije.
od ovih šta si nabroja deschamps je posebno zanimljiv. s monacom napravio povijesni uspjeh(finale lige prvaka), s jubeom osvojio drugu ligu(otišao jer klub nije imao ambicije za instantni povratak na vrh) i sada sa marsellieom radi odli?an posao. (osvojeno prvenstvo). meni bi on bio prvi izbor  :thumbup:

• Super clan
    • View Profile
« Reply #70 on: Lipanj 01, 2010, 00:52:25 am »
Da, taj odlazak iz Juventusa je dokaz da nije ni?ija marioneta i da je htio da bude ili po njegovom ili nikako.

Svakako veliki plus, bez obzira na njegovu prošlost u Juventusu. I za mene prvi izbor ako bude netko mla?i.

• Super clan
    • View Profile
« Reply #71 on: Lipanj 01, 2010, 13:04:02 pm »
Izgleda da ništa od Capella. :'( :'(

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #72 on: Lipanj 01, 2010, 14:48:21 pm »
Inter pronašao Murinjovog naslednika?

Portugalac Žoze Murinjo je u ponedeljak predstavljen kao novi trener madridskog Reala, a ceo doga?aj bio je samo potvrda višenedeljnih spekulacija. Kao što se znalo da ?e Murinjo napustiti Inter, tako se i znalo da je predsednik "nero azura", Masimo Morati, u potrazi za novim "šefom struke". Brojna imena su sada, ali su i bila u opticaju, a poslednje "veliko" je Fabijo Kapelo, koji je trenutno na klupi engleskog nacionalnog tima. Kako od ovog posla verovatno ne?e biti ništa, The Sun otkriva da je najve?a želja uprave evropskog i italijanskog prvaka trener Liverpula, Rafael Benitez. Prema istom izvoru, ponuda je spremna, pa se ?eka odgovor Španca. 

- U Interu su sre?ni kada znaju da svi misle da ?e uzeti Kapela za trenera. Oni na taj na?in, u stvari odvla?e pažnju sa Beniteza - rekao je izvor blizak milanskom klubu.

Jedino što postoji kao problem je visina ugovora, odnosno da li ?e Inter biti spreman za sve Benitezove zahteve.

www.sportal.rs

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #73 on: Lipanj 01, 2010, 14:51:47 pm »
Ma koji Benitez sta ce nam on  >:(

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #74 on: Lipanj 01, 2010, 14:58:15 pm »
Trapattoni: Capello želi preuzeti Inter

Izbornik irske nogometne reprezentacije Giovanni Trapattoni izjavio je kako njegov sunarodnjak na klupi engleske izabrane vrste Fabio Capello ima ambiciju preuzeti upražnjeno mjesto na trenerskoj klupi Intera...

- ?ak i prije nego li je Mourinho otišao mislio sam da bi on mogao biti jedan od potencijalnih nasljednika. Sljede?i Interov trener? U ovom trenutku Capello je kandidat broj 1. Nema sumnje o njegovoj želji da preuzme Inter, ali sve ovosi o ugovoru s Engleskom – rekao je Trapattoni.

Nakon osvojene trostruke krune s Interom, klupu “nerazzurra” je po završetku sezone napustio Jose Mourinho i preuzeo Real Madrid, dok se po medijima kao potencijalna zamjena za Portugalca spominje upravo aktualni engleski izbornik koji je ugovorno vezan s Engleskim nogometnim savezom (FA) do 2012.

“Tko zna”, komentirao je nedavno Capello na pitanje o mogu?em preuzimanju Intera i tako ostavio mogu?nost posve otvorenom, dok je predsjednik milanskog kluba Massimo Moratti rekao kako je na Capella "spreman najdulje ?ekati".

Osim Intera, Capello je u Italiji vodio sve najve?e klubove poput Juventusa, Milana i Rome, te je sa svakim osvojio “scudetto” (s Juventusom je Seriju A osvojio 2005. i 2006., ali su kasnije naslovi oduzeti zbog afere “calciopoli”, op.a.).

U ovom trenutku ?ini se da bi njegov angažman u Interu mogao ovisiti isklju?ivo o uspjehu Engleske na SP-u...

Preuzeto sa nogometni-magazin.com