Poll

Trener?

Capello
22 (41.5%)
Hiddink
16 (30.2%)
Mihajlovi?
1 (1.9%)
Hodgson
3 (5.7%)
Benitez
2 (3.8%)
Netko drugi(navesti u temi)
9 (17%)

Total Members Voted: 52

Author Topic: Novi trener?  (Read 30357 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Odg: Novi trener?
« Reply #275 on: Travanj 03, 2013, 13:12:09 pm »
Novi trener? Da!
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #276 on: Travanj 03, 2013, 18:07:12 pm »
Koga god oce neka dovedu samo da nije Italijan jer su ljudi potpuno puklo pukli sa 3 stopera. A definitivno ne bih podnio Valtera Macarija!
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #277 on: Travanj 19, 2013, 18:04:11 pm »
Nisam za mihajlovica nikako,nema sanse. nedaj boze da se tako sta dogodi

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #278 on: Travanj 20, 2013, 10:02:27 am »
pokazao je svoje umjece u reprezentaciji srbije

SEMPER FIDELIS

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #279 on: Travanj 20, 2013, 10:32:26 am »
Murinjo  ;D

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #280 on: Travanj 20, 2013, 16:33:25 pm »
ako će već otpustit Stramu makar sam ja za njegov ostanak onda samo Laurant Blanc dolazi u obzir. čudi me da je čovjek tako dugo bez angažmana.

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #281 on: Travanj 20, 2013, 18:26:10 pm »
ako će već otpustit Stramu makar sam ja za njegov ostanak onda samo Laurant Blanc dolazi u obzir. čudi me da je čovjek tako dugo bez angažmana.
:thumbup: i ja sam za blanca

SEMPER FIDELIS

Offline Special.One

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #282 on: Travanj 20, 2013, 18:37:55 pm »
:thumbup: i ja sam za blanca
Laurant Blanc je worldclass slobodan nebi nas puno kosta gladan uspjeha igrao vec u Interu.. rjesenje za iducih 10 godina   :pehar:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #283 on: Travanj 22, 2013, 13:39:27 pm »
Ne znam jel bi se smijao ili plakao.

http://www.football-italia.net/33373/stramaccioni-confirmed-2013-14

Moze ako:

1. ce biti konzistentan s taktikom
2. nece igrati s 3 stopera
3. ako ce se promijeniti medicinski tim
4. ako se se smijeniti Marco Branca

I to sva 4 uvjeta ispunjena, ali i dalje sam skeptican.
Nadalje, indikativno je da se zna sto se dogadja kad Moratti konstanto podrzava trenera......

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #284 on: Travanj 22, 2013, 14:02:03 pm »
Osobno bi pristao da nam trener bude josip gaspar,samo da se brancu smjeni. ali ako biraju,nek uzmu blanca,samo ne mihajlovica

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #285 on: Travanj 22, 2013, 23:49:05 pm »
Moratti je shvatio da nema smisla mjenjat trenere ko carape, valjda dolaze bolji dani

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #286 on: Travanj 23, 2013, 05:46:43 am »
Osobno bi pristao da nam trener bude josip gaspar,samo da se brancu smjeni. ali ako biraju,nek uzmu blanca,samo ne mihajlovica

Ako dovedeš Gašpara ,onda imaš problem da dečki moraju čuvat' novčanike  :awerjjfe:, a fetiš mu je Jagermeister  ;D ;D ;D

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #287 on: Travanj 23, 2013, 13:26:56 pm »
Ja sam za Zemana!

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #288 on: Travanj 23, 2013, 15:04:12 pm »
slažem se sa maverickom upotpunosti...
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #289 on: Svibanj 18, 2013, 21:51:33 pm »
Mazzarri ( 51 ) je do sada odbijao da odgovori na pitanje hoće li produžiti ugovor sa Napolijem koji ističe na kraju aktuelne sezone . No , ako su tačni subotnji izveštaji nekoliko italijanskih medija , njegova je budućnost na Djuzepe Meaci . Navodno je u petak potpisao ugovor sa Interom , a sa sobom će povesti iz Napulja i kompletan stručni štab . Takođe , spominje se i da je dogovorio da će imati potpunu kontrolu nad transferima .

Ima li istine u ovim glasinama , verovatno ćemo saznati vrlo brzo s obzirom da se u nedelju igra poslednje kolo italijanskog prvenstva . Gostovanje kod Rome bi tako mogla biti posljednja Mazzarrijeva utakmica na klupi Napolija sa kojim je ove sezone osvojio drugo mesto i izborio direktan plasman u Ligu šampiona .

Eventualni dolazak Mazzarrija bi značio i da s klupe Intera odlazi mladi stručnjak Andrea Stramaccioni ( 37 ) .

http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFyllZZuZlPUYtvAbM&tmpl=coranto_ita_news

Navodno je u petak potpisao ugovor s Interom, a sa sobom će iz Napulja povesti i kompletan stručni stožer. Također, spominje se i da je dogovorio da će imati potpunu kontrolu nad transferima.

Ako je istina dobrodosao da se ja pitam ...

Cavani Sanchez Kovacic Guarin Paulinho  :D
« Last Edit: Svibanj 18, 2013, 21:52:54 pm by Adnan »

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #290 on: Svibanj 19, 2013, 11:16:02 am »
Ako mazzarri dolazi to je za nas idealno rijesenje nakon murinha prvi pravi normalni trener!odma mu dat par pojacanja koja mu tribaju i u lov na scudeto!!!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #291 on: Svibanj 19, 2013, 13:50:16 pm »
INTER : PONOVO SE SPOMINJE ORIALI . AKO ZANETTI NE PRODUZI KARIJERU BILO BI RED DA ...

Sve je izvesnije da ce dosadasnji sportski direktor PSG-a , Leonardo , ostati u francuski klub i iduce sezone , a kao sto nam je poznato Inter nije zadovoljan od dosadasnjeg sportskog direktora , Marca Brance .

Na papiru kao njegov zamjenik sve do danas je bio Leonardo , ali sve glasine o njegovom odlasku iz PSG-a , je negirao sinoc posle utakmice sa Brestom .

Corrierre Dello Sport , je danas izasla sa informacijom da je predsjednik Intera , Massimo Moratti , rijesen da reorganizuje strucni stab , pa bi doveo fantasticno trio da rukovodi sa nekoliko funkcija . Medju njima se nalaze : Lele Oriali , Montali i Luis Figo .

Ukoliko bude donesena ova odluka , a Javier Zanetti ne bude produzio karijeru , onda ce se i on pridruziti ovoj grupi , te postati jedan od glavnih faktora kada je Inter u pitanju .

( A.S )

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #292 on: Svibanj 19, 2013, 23:25:32 pm »
Macari napustio Napoli!

Valter Macari, trener Napolija, večeras je posle utakmice sa Romom, objavio da u narednoj sezoni neće predvoditi ekipu Napolija sa klupe.I pored velike želje predsednika Napolija, De Lautrentisa, da zadrži sjajnog stručnjaka na klupi ekipe, Macari je večeras saopštio da napušta Napoli.

Macarijev je istekao po završetku ove sezone, i on je slobodan u izboru nove sredine.

"Želeo bih da se zahvalim navijačima na podršci, ali mislim da smo zatvorili krug ovde u Napoliju", izjavio je Macari na večerašnjoj konferenciji za novinare.

"Zahvaljujem se i gradu, kao i predsedniku De Laurentisu, koji su nam stvorili savršene uslove za rad", dodao je on.

Spekuliše se da je Macari već postigao dogovor sa Interom, a kao kandidati za novog trenera Napolija u prvi plan su došli Marselo Bijelsa, i Rafa Benitez.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #293 on: Svibanj 19, 2013, 23:38:13 pm »
Mourinho
Benitez
Leonardo
Gasperini
Ranieri
Stramacioni
...............
Sad je navodno Mazari i sta dokle kako Mazari ako dodje a ne dobije slobodne ruke oko igraca tj da starkelji igraju po zasluzi a ne od stare slave i da dovodi igrace po zelji onda ce biti nesto Vako ne vjerujem vec sam piso inter mora otjerat dosta da bi napravio nesto ...Do tad dokle jebeni trener mora za sve bit kriv ...
Mazari ako dolazis sretno ti od mene ...veliki si strateg i dobar trener ... :welcome:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #294 on: Svibanj 20, 2013, 01:10:07 am »
nadam se ostanku Strame...

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #295 on: Svibanj 21, 2013, 10:27:54 am »
Mislim da bi najgori potez bio ostanak Strame. Covjek je pokazao da nema autoritet, karakter, da nema formaciju, ustrajnost, da luta i da nije stvorio ama bas nista. Toliko me nazivcirao, da mi je i dolazak Mazzarija ok.

Ne svidja mi se sto i on igra 3 u obrani, no to isto tako ne znaci da ce ovdje tako igrati. Takodjer, jako mi se svidja da se pitanje trenera rijesi vec sada, a ne u pola priprema. Takodjer, Mazzariju dati odrjesene ruke. Gore od ove sezone ne moze.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #296 on: Svibanj 21, 2013, 14:08:26 pm »
Trenutno rastu akcije Mancinija. Ne vjerujem, ali opet nije mi ni Mazzarri baš pri srcu.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #297 on: Svibanj 21, 2013, 14:24:08 pm »
Da, ne znam kojeg bi manje htio od ove dvojice, ali jos manje sam za ostanak Strame. Ne znam zasto uopce nije Blanc u igri, ili Bielsa.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #298 on: Svibanj 21, 2013, 15:40:52 pm »
Moratti: Stramaccioni? Moramo sve analizirati

Iz izjava predsjednika nogometaša milanskog Intera Massima Morattija da se iščitati da bi klub vrlo vjerojatno za sljedeću sezonu mogao dobiti novog trenera...

Pod Andreom Stramaccionijem Inter je sezonu završio na katastrofalnom devetom mjestu u Seriji A i propustio dohvatiti Europu po prvi put od 1999., što je dovelo do nagađanja o smjeni 37-godišnjeg trenera.

- Ne volim reći da je došao kraj jedne ere, ali ponovo razmatramo nedavne događaje. Da li sam se predomislio oko trenera? Ne radi se o tome da sam se predomislio, ali ponovo se osvrćemo na sve tako da možemo bolje razumjeti što je najbolje za Inter – rekao je Moratti.

- Nisam još razgovarao sa Stramaccionijem ni sa kim drugim. Ovo je doba za analizu i ona će biti duga.

Podsjećamo, još nedavno je Stramaccioni bio u Morattijevoj milosti koji ga je javno oslobodio odgovornosti za slabih rezultata zbog brojih problema s ozljedama.

Talijanski mediji sugeriraju da bi nasljednik trenera koji je u ožujku 2012. godine naslijedio Claudija Ranierija lako mogao biti Walter Mazzarri koji je napustio Napoli nakon što ih je odveo do drugog mjesta u Seriji A.

- Mazzarri? Svi su treneri dobri, ali onda moraju doći raditi u Inter, što je posve drugačija stvar. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Dolazi nam jos jedna sezona lazi pusti obecanja i kao inter se veze za sve i svakog i svaki igrac koji dolazi igrat za inter je najbolji na svjetu zalosno je kako navijacima intera tako malo treba radosti a pameti najvise jer gledamo propadanje Jednostavno kulturno propadnaje unistavanje kao sto se nam je Jugoslavia raspala  :awerjjfe:
Necu vise pratit intera ako ove sezone ne urade veliki remont tj da se rjese dosta igraca koji su svoje dali od argentinskog klana pa ostali debila kad se to rjese doci ce bolji dani ,tu se podrazumjeva odlazak Brance i companije .Nama je sad i Andreoli dobar stoper a do skoro bio panj krivo nam je kad Milan ode u LP a taj isti Milan je uradio promjene sto je inter trebo uradit ove sezone ..A mi smo Milanu bjezali +13.
Inter nas nema plana ni vizije Livaja se prodaje ..dolazi gospodin Rochi mislim ko koga j.......   ili prodaja Coutinha je vrhunac i onda operes 15 miliona na balkanu na nedokazanog igraca Kovacica ..Zivi bili pa vidjeli da inter ako ne uradi ove promjene sto sam naveo nece nista napravit ..Naj zalosnije je sto ja laik sam ovo pisao i prosle sezone pa se sve opet desava sto se desava sad al nema veze ..Ja cu i dalje pratit inter ako ne da gledam na tv ima teletext manje cu se nervirat ....
« Last Edit: Svibanj 21, 2013, 15:51:19 pm by Adnan »

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #299 on: Svibanj 21, 2013, 20:39:02 pm »
A neka se čovjek djelomično prilagodi klubu i tradiciji koju klub njeguje. Ako nismo nikad igrali sa 3 igrača do Strame kojeg na žalost ne treba shvatit ozbiljno, bar ne još, zašto bi igrali ubuduće. Jel nije Gasperini popio otkaz zbog toga, Benitez zbog nekih svojih metoda, jučer Mourinho u Madridu jer je tjerao po svome i išao protiv tradicije i nekih općih pravila i normi koji vrijede tamo.

Kad malo bolje pogledam, nisam siguran da će se situacija drastično promijeniti, ljudi moji mi se trebamo riješiti 80% trenutnog igračkog kadra + većine debilne uprave da bi krenuli u nekakav remont, što je za jedno ljeto nemoguće napraviti i uz najnajbolju volju. Šteta, jer uz ove tri silazne godine smo to sve mogli s puno manje žrtve odraditi, a ovako se bojim još jedne godine lutanja.