Poll

Trener?

Capello
22 (41.5%)
Hiddink
16 (30.2%)
Mihajlovi?
1 (1.9%)
Hodgson
3 (5.7%)
Benitez
2 (3.8%)
Netko drugi(navesti u temi)
9 (17%)

Total Members Voted: 52

Author Topic: Novi trener?  (Read 36502 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Interista

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
Odg: Novi trener?
« Reply #250 on: Rujan 21, 2011, 17:04:10 pm »
Sam da ne dode Ancelotti. I da se stavi neka normalna formacija tipa 4-4-2 romb ili neka napadacka 4-3-3 .

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #251 on: Rujan 21, 2011, 17:13:26 pm »
NIje los ni Ancelotti dokazan u Italiji ne moze biti nikako gori od ovoga panja ..najbolje bi bilo da ostane Baressi  da vidimo u subotu sta nudi al sa njim nemamo sta izgubit dat cojku sansu i cojk je interovac ...

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #252 on: Rujan 21, 2011, 18:14:11 pm »
pa gotovo je... ranieri je novi trener

Offline bergomi_shp

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #253 on: Rujan 21, 2011, 18:15:26 pm »
ova bi sezona mogla bit rekordna po broju promjene trenera

Offline diego.a.milito

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #254 on: Rujan 21, 2011, 18:40:46 pm »
Ma sta ja znam nije on ni los a nije ni dobar.Sa chelsea-om je bio 2. sezona 2003/04 , sa juventusom je bio 2 puta 3.,ali juve je imao slabu ekipu,Sa romom je mogao osvojiti scudeto 2009/10 da je bilo jos 2 kola jer smo mi bjezali 14 bod. a na kraju sezone samo 1 bod.
http://www.transfermarkt.de/de/claudio-ranieri/aufeinenblick/trainer_456.html

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #255 on: Rujan 21, 2011, 18:42:23 pm »
ma bilo tko,čak i benitez samo da nevidim ovoga glupana više :baklja for in: :yess da:

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #256 on: Rujan 21, 2011, 18:47:56 pm »
Moj favorit je Zenga, ako ne on onda Cuper ili Figo. Ranieri ne dolazi u obzir.

:baklja for in:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #257 on: Rujan 21, 2011, 21:40:10 pm »
Ranieri je dobar kada treba izvući momčad iz loše situacije. Na stranu što je luzer i što nije trener za trofeje. Pa ljudi kakvi trofeji,mi se borimo za opstanak,gubimo od Novare s hendikepom.  :wallsmack:

Zbogom Gasperini.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #258 on: Rujan 22, 2011, 00:42:47 am »
Ranieri do ponoći novi trener Intera?

Talijanski mediji raspisali su se da je Claudio Ranieri već stigao u prostorije nogometnog kluba Inter, nakon što je Gian Piero Gasperini prijepodne dobio "cipelu", kako bi potpisao ugovor s osvajačem Lige prvaka iz 2010. godine...

Bivši trener Chelseaja, Juventusa i Rome stigao je oko 17 sati u Milano gdje bi trebao potpisati ugovor s Interom do ljeta 2012. godine, s opcijom produženja na još jednu godinu. Za očekivati je da će Ranieri postati 17. trener Intera otkako je Massimo Moratti predsjednik (1995.).

Ljudi realno mi trebamo bit srecni ako izborimo ligu sampiona Od novog trenera zelim da forsira mlade igrace i da od njih napravi bazu da neko nekad sa njima osvaja trofeje jer on ih sigurno nece osvojit.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #259 on: Svibanj 17, 2012, 00:15:02 am »
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFFZEllFFFuMMIBFvS&tmpl=coranto_ita_news
Capello: Istina je da sam pregovarao s Interom

Bivši izbornik engleske nogometne reprezentacije Fabio Capello priznao je da je pregovarao o dolasku u Inter prije no što je trenerom "nerazzurra" imenovan Andrea Starmaccioni...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #260 on: Svibanj 17, 2012, 12:59:29 pm »
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFFZEllFFFuMMIBFvS&tmpl=coranto_ita_news
Capello: Istina je da sam pregovarao s Interom

Bivši izbornik engleske nogometne reprezentacije Fabio Capello priznao je da je pregovarao o dolasku u Inter prije no što je trenerom "nerazzurra" imenovan Andrea Starmaccioni...

Hvala ti Capelo sto nisi doso. Sad imamo Stramu

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #261 on: Ožujak 24, 2013, 12:33:06 pm »
Za Mihu nema zime, Korvino ga vodi u Inter?

Siniša Mihajlović bi na leto mogao da postane novi trener Intera. Ako Pantaleo Korvino postane direktor, njegov izbor bi bio srpski selektor.Siniša Mihajlović nije jedini kandidat za klupu Intera, ali jeste jedan od najozbiljnijih, ako Andrea Stramaćoni ne izbori plasman u Ligu šampiona. Malo je verovatno da Inter može da se dokopa trećeg mesta, pa bi, kako je Masimo Morati i najavio, moglo da usledi veliko spremanje.

Ceh neće platiti samo trener. Naime, gazda Intera je nezadovoljan načinom na koji su odrađeni prelazni rokovi, pa visi posao klupskih direktora Branke i Ausilija.

Kako pišu italijanski mediji, u prvi plan je iskočilo ime Pantalea Korvina bivšeg direktora Fiorentine. Korvino je poznat kao čovek koji je napravio sjajan tim u Lećeu, otkrio i Mirka Vučinića, a da ima njuh za igrače sa balkanskih prostora pokazao je dovođenjem Jovetića i Ljajića.

Uspeo je da oformi tim koji je igrao osminu finala Lige šampiona, a Toskanu je napustio razočaran odlukom porodice Dela Valje da ne ulože novac u tim. On je i doveo Sinišu Mihajlovića u klub, ali je srpski selektor sa lošim timom bio u sredini tabele, bez povređenog Jovetića. Otišao je, a njegov naslednik Delio Rosi je strepeo od ispadanja.

Korvino je razočaran događanjima u Firenci napustio klub, sada je bez posla, a mogao bi da se preseli u Inter koji čeka rekonstrukcija tima.

Mihajlović je, kako se pretpostavlja, prvi kandidat u slučaju da Korvino sedne u direktorsku fotelju.

Naš selektor ima ugovor do kraja kvalifikacija, Tomislav Karadžić je potvrdio da će biti na klupi do oktobra, ali čini se da FSS ne bi stajao na putu Mihajloviću koji je pretrpeo neuspeh na klupi Srbije, i "Orlovi" će verovatno sa drugim čovekom krenuti u pravljenje tima za novi kvalifikacioni ciklus.
_________________________________________________________________________________________________________________

HEHEHEHEHehehehe :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: taj covjek je ukopao reprezentaciju srbije(imaju vise utakmica nego bodova  ;D ), ko igrac je bio dobar al je ko trener ona stvar, nadam se da je ovo šala, posto bi nas ovo dotuklo   :awerjjfe: :awerjjfe:
« Last Edit: Ožujak 24, 2013, 12:34:32 pm by herrera »

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #262 on: Ožujak 24, 2013, 12:55:50 pm »
Za mene bi bilo veliko razočaranje da Sike na ljeto preuzme klupu Intera... Mislim da je svima poznato koliko je loš posao odradio u Bologni i Fiorentini, premda moram napomenuti da je sasvim solidan bio dok je vodio Cataniu! Na klupi Srbije poražavajuči rezultati, s obzirom na to koje igrače ima. Što se mene tiče nije kalibar za Intera, a realno nije ni neka legenda kluba pa da je zaslužio da mu se pruži šansa.  :awerjjfe:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline Antonio++

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #263 on: Ožujak 24, 2013, 13:55:44 pm »
Problem je sto presidente nema 100 mil spremnih za prelazni rok pa ne moze razmisljati o top class trenerima, tima Capello itd.

Takodjer ako ne budemo igrali LP naredne sezone to je ogroman financijski gubitak, takodje tesko ce biti privuci top pojacanja i trenere u klub koji se seljaka po Ligi Evrope jer svi zele u LP.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #264 on: Ožujak 24, 2013, 15:02:42 pm »
Nije ni Bayern igrao ligu prvaka pa su dosli Riberi, Klose, Toni itd. Nije ni juventus igrao LP pa su dosli Pirlo, Vucinic, Vidal, itd.
pare diktiraju sve..

samo lud covjek moze mihajlovica dovesti za trenera.. ako vec nemaju kes za top trenera zasto tjerati stramaconija i dovoditi novog i ajmo opet ispocetka od taktike, formacije.. bezveze
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #265 on: Ožujak 24, 2013, 15:10:37 pm »
Ako Mihajlovic bude trener Intera, ja cu se upucat. Koji idiot uopce moze i pomisliti da taj moze voditi ikoga, a kamoli veliki klub???? Samo zato sto laje kako bi volio bit trener Intera? Pa i ja bi vozio Aston Martina, pa ne mogu...... Taj tzv. trener je takticki nepismen, ama bas nista u karijeri nije postigao, nije nikakav trag ostavio u Interu, u Srbiji se mole da dobije otkaz......ne znam kako netko s imalo razuma uopce razmislja o njemu kao opciji.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #266 on: Ožujak 24, 2013, 15:27:31 pm »
Taj cojk je po meni nacionalista i takvi ljudi nisu dobrodosli u inter moze mi bit drag kao igrac al njegovi postupci djela koje je uradio sa nekim igracima u repki su smjesni i zalosni a ne sikiram se jer znam da nece doci taj strateg koji je steko slavu zahvaljujuci Manciniju koji ga je povuko zasobom u inter po stare dane  gdje god je bio otjerali su ga Tebi je kapak da vodis neki klub tipa Catania Norvich Celta itd itd ...Strama samo ako izbori kvalifikacije LP on ostaje zasigurno tako da te natpise neverujem..

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #267 on: Ožujak 24, 2013, 15:30:32 pm »
Nije ni Bayern igrao ligu prvaka pa su dosli Riberi, Klose, Toni itd. Nije ni juventus igrao LP pa su dosli Pirlo, Vucinic, Vidal, itd.
pare diktiraju sve..

To me boli najvise, to samo pokazuje da imamo nestrucan kadar u interu, a sto se tice mihajlovica, mislim da bi to bilo najgluplje od Moratija ako ga dovede
« Last Edit: Ožujak 24, 2013, 15:32:08 pm by herrera »

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #268 on: Ožujak 24, 2013, 20:00:03 pm »
pare diktiraju sve..

samo lud covjek moze mihajlovica dovesti za trenera.. ako vec nemaju kes za top trenera zasto tjerati stramaconija i dovoditi novog i ajmo opet ispocetka od taktike, formacije.. bezveze
ne mozes poredit bayern i inter.Bayern ako ima losu sezonu kupit ce dobre igrace jer svi znaju da sl.sezone ce se borit za titulu.Losija liga i oni drze monopol na trzistu u njemackoj.ovo sto si nabrojo nisu top klasa igraci osim pirla a i on je bio na zalasku karijere i zato su ga i pustili iz milana.Ovakve igrace smo mi uspjeli dovesti na pocetku ove sezone(guarin,cassano).

SEMPER FIDELIS

Offline Antonio++

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #269 on: Ožujak 24, 2013, 20:08:14 pm »
Cassano je bolji igrac od vucinica ali isto tako Vidal je bolji od Guarina, covjek igra vec skoro 2 sezone konstantno na nivou, progurao je juve u LP.

Juve je Vidala platio samo 10 mil jer je bio u zadnjoj god ugovora inace bi ga platili bar duplo vise.

Ali sve bi to bilo djaba da im nije trener uspio da ukomponuje igrace koje je dobio u tim, pogledajte koju poziciju ugra Vidal a nas Strama voza Guarina po pozicijama, samo sto jos nije igrao spica.

Takodjer Strama nema autoritet da zabrani onako nepotrebno sutiranje Guarina kada god dobije loptu, treba tu uvesti dosta discipline.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #270 on: Ožujak 24, 2013, 22:18:08 pm »
ne mozes poredit bayern i inter.Bayern ako ima losu sezonu kupit ce dobre igrace jer svi znaju da sl.sezone ce se borit za titulu.Losija liga i oni drze monopol na trzistu u njemackoj.ovo sto si nabrojo nisu top klasa igraci osim pirla a i on je bio na zalasku karijere i zato su ga i pustili iz milana.Ovakve igrace smo mi uspjeli dovesti na pocetku ove sezone(guarin,cassano).

I to me boli, svi znaju da ce bajern opet bit dobar i svi ce doc u taj klub, to je reputacija kluba i brend i ponasanje ljudi u menadžemntu i upravi, to sto morati nezna da uradi...

Offline thedman

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #271 on: Ožujak 24, 2013, 23:30:35 pm »
To me boli najvise, to samo pokazuje da imamo nestrucan kadar u interu, a sto se tice mihajlovica, mislim da bi to bilo najgluplje od Moratija ako ga dovede

Mislim da je ipak najgluplji potez Morattija bio dovođenje debilnog Beniteza

Offline Puppi 04

• Mladi clan
  • **
    • View Profile

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #274 on: Travanj 02, 2013, 14:36:12 pm »
Dat Zanettiju da bude igrac trener kao Gianluca Vialli svojevremeno u celziju...
PS Gianluca Vialli je najmocnije ime na svijetu uz Gianfranca zolu :D