Poll

Trener?

Capello
22 (41.5%)
Hiddink
16 (30.2%)
Mihajlovi?
1 (1.9%)
Hodgson
3 (5.7%)
Benitez
2 (3.8%)
Netko drugi(navesti u temi)
9 (17%)

Total Members Voted: 52

Author Topic: Novi trener?  (Read 33024 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline GrandeMassimoMoratti

• Super clan
    • View Profile
Novi trener?
« on: Svibanj 25, 2010, 14:18:21 pm »
Dakle, pucajte premda možda ova tema ne?e dugo biti aktualna. Mourinho ide sigurno, fali samo službena potvrda i Moratti ?e tražiti 16 milijuna eura od Reala da ga pusti. Fina svota, može odmah time pokriti pla?u novome treneru, nadajmo se nekome tko je uistinu toliko kvalitetan da i zaslužuje ogromne novce kakve je i Jose dobijao.

Osobno, za mene su dva kandidata u ovoj anketi puno ispred svih ostalih-Capello i Hiddink, no Nizozemca ?e biti gotovo nemogu?e izvu?i iz njegova ugovora s Turcima, dok je Capello jedini od ovih potencijalnih kandidata koji još nije negirao mogu?e preuzimanje klupe Intera. Samo što je mini problem s njim ?injenica da bi ga Inter mogao angažirati tek nakon SP, nije da je kasno pošto prvenstvo završava prije nego što Inter kre?e na pripreme ako se na varam, a mercato bez problema može odraditi i sjajni Branca pošto ne vjerujem da ekipa treba previše korekcija.

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
Odg: Novi trener?
« Reply #1 on: Svibanj 25, 2010, 14:25:26 pm »
osobno, capello je i moj prvi pick... mislim da je on osoba slicna mourinhu i da bi se dobro snasao na nasoj klupi... od dvojca hiddink - benitez, radije bi beniteza - sad ga svi pljuju i ima neke mozda smjesne ideje, al da je dobar trener, je... lani ga je samo nevjerojatni manchester zaustavio na putu do naslova, osvojio je lp, osvojio je s valencijom prvenstvo, mislim da ova zadnja sezona ne bi trebala biti jedino mjerilo njegove kvalitete... od talijanskih strucnjaka prandelli - spaletti je dvojac koji bi uzeo u obzir... mihajlovic meni nije netko spreman za takvu poziciju...

Offline GrandeMassimoMoratti

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Svibanj 25, 2010, 14:46:13 pm »
osobno, capello je i moj prvi pick... mislim da je on osoba slicna mourinhu i da bi se dobro snasao na nasoj klupi... od dvojca hiddink - benitez, radije bi beniteza - sad ga svi pljuju i ima neke mozda smjesne ideje, al da je dobar trener, je... lani ga je samo nevjerojatni manchester zaustavio na putu do naslova, osvojio je lp, osvojio je s valencijom prvenstvo, mislim da ova zadnja sezona ne bi trebala biti jedino mjerilo njegove kvalitete... od talijanskih strucnjaka prandelli - spaletti je dvojac koji bi uzeo u obzir... mihajlovic meni nije netko spreman za takvu poziciju...

Osobno, smu?ilo mi se od ideje da do?e Benitez. Eventualno bi mogao pro?i za jednu dvije sezone i to posebno u LP, ali dati njemu mom?ad na duži period je ravno samoubojstvu. Doveo bi hrpu polovnih Španjolaca i ostalih poluigra?a i onda bi se bunio kako nema dovoljno para za transfere. Takti?ki je sjajan, ali to je to kod njega.

Transferi, na?in na koji vodi svoju svla?ionicu i sve ostalo je ispod prosjeka. A pokušavam si zamisliti kako bi se recimo on nosio sa svim ovim medijskim napadima na Inter u Italiji, Jose je savršen ?ovjek bio u pravo za to, teško da ?e Moratti uspjeti na?i trenera koji ?e s toliko žara stajati na braniku Intera i stalno upozoravati na ''intelektualnu prostituciju'' kako je Jose svojedobno izjavio.

Prandelli mi se osobno i ne svi?a previše, ono ok je trener, ali Juventin i nema baš sjajan score protiv najboljih mom?adi. Spaletti bi bio sjajna opcija, samo što bi vjerojatno morali dosta toga promjeniti u igra?kom kadru pošto on ima nešto druk?iju filozofiju nogometa, ajmo re?i da mu ekipe igraju ljepše nego što je to Inter demonostrirao zadnjih godina. A i teško ga je dovu?i iz Rusije.

Od ostalih talijanskih trenera potencijal po meni imaju Allegri(ide u Milan) te Gasperini iz Genoe.

Blanc se ?inio kao solidna opcija, ali on preuzima Francusku.

Ukoliko se Moratti ipak odlu?i ne angažirati nikoga od ovih ''teškaša'' dva mlada trenera su za mene ipak ispred ostalih, bez obzira na njihovu prošlost u rivalima Intera, a to su Deschamp i Leonardo koji su pokazali veliki potencijal u protekloj sezoni u svojim klubovima.

Naravno da postoji mogu?nost da Moratti odabere neko prijalazno riješenje, nekog nizozemskog, njma?kog, španjolskog stru?njaka(Jool, Advocat, Ramos, Magath itd itd), a daj taj isti ne spada u ovaj sam vrh vrhova gdje su Jose ili Capello, ali osobno sam skepti?an prema trenerima koji dolaze iz tako druk?ijih nogometih kultura. Ne znam koliko brzo i koliko uspješno bi se prilagodili, tu je i jezi?na barijera, totalno razli?ite škole nogometa itd.. Nisu svi Jose da se prilagode nakon mjesec dana.

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Svibanj 25, 2010, 15:03:07 pm »
velimir zajec

Offline juric91

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #4 on: Svibanj 25, 2010, 15:29:31 pm »
velimir zajec
haha  sa zekom po obranu LP..
 inace capello , nekako mi najvise odgovara mourinhovoj igri i taktici  :thumbup:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #5 on: Svibanj 25, 2010, 16:57:22 pm »
Glas sam dao kapellu

Offline ?udoredna velesila

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Svibanj 25, 2010, 17:06:37 pm »
Pozdrav povratniku Pokriva?u! Moj glas ide Capellu, iako sam ga mrzio u svim klubovima koje je prije trenirao. Ina?e mislim da bi Javier polako trebao krenuti u trenersku školu tako da on jednog dana bude trener Intera. Ako se ve? netko mora vježbati na klupi Intera nek to bude on, ali ne još bar 3-4 godine.
Bolje crna nego crveno-crna(ili još gore bijelo crna).

Offline nefra

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #7 on: Svibanj 25, 2010, 21:08:50 pm »
slazem se ovo da Javier bude za 3- 4 godine trener intera... glasao sam za capella, a mislim da bi on i guss hiddink bili jednako dobri jer igraju (posebno guss) tu vrstu nogometa s atomskom obranom, a inter ima odli?ne obrambene igara?e i tu bi igra (rezultat ) najbolje došao do izrazaja

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #8 on: Svibanj 25, 2010, 23:20:09 pm »
Moj izbor je Don Fabio

Offline MiMo 10 FCI

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #9 on: Svibanj 25, 2010, 23:22:17 pm »
Moj izbor je Don Fabio

Potpisujem  :) :)
 :novija zastava: :novija zastava:
 :inter8: :inter8:
Nije hrabrost oti?i u Milan, popeti se na stadion San Siro i vikati: Ja sam milanista ! Hrabrost je si?i sa stadiona

Puppi

• Guest
« Reply #10 on: Svibanj 25, 2010, 23:26:44 pm »
moj glas je isao hidinkku

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Svibanj 25, 2010, 23:32:46 pm »
Tako?er Hiddink, uvijek me oduševi kako njegove mom?adi i/ili reprezentacije daleko doguraju, uvijek više od o?ekivanoga

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #12 on: Svibanj 25, 2010, 23:36:39 pm »
I ja sam dao glas Hiddinku.Premisljao sam se izmedju njega i don Fabia , odlucio sam se za Gusa jer mi je ovaj drugi pomalo mrzak , a inace mozda jaci strucnjak.

Offline levis

• Super clan
  • FORZA RAGAZZI !!!
    • View Profile
« Reply #13 on: Svibanj 26, 2010, 01:13:10 am »
Tko god do?e ima dobre temelje momcadi. I chelsea je danas jedna od najjacih ekipa iako je Mourinho otisao i od tamo.
Po meni bi isto Capelo najbolje odgovarao da nastavi sa ovom ekipom.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #14 on: Svibanj 26, 2010, 10:36:22 am »
Evo Gospodin  Moratti se oglasio nije jos nista gotovo oko odlaska Mourinha iako ga talijanski i spanjolski mediji vec preselili a on se tako i ponasa jos nista nije gotovo izgleda Real ce morati platit puni iznos interu 16 miliona  Ma Moratti je kralj  ;D :kralj: :kralj: :kralj:

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Svibanj 26, 2010, 12:47:02 pm »
miha u fiorentini

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #16 on: Svibanj 26, 2010, 13:12:01 pm »
Tako?er Hiddink, uvijek me oduševi kako njegove mom?adi i/ili reprezentacije daleko doguraju, uvijek više od o?ekivanoga

tako je

Offline adriano10

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #17 on: Svibanj 26, 2010, 14:56:45 pm »

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Svibanj 26, 2010, 15:00:02 pm »
Pa nakon Afrike,ako loše pro?e Engleska,zasigurno ce Capello doci...vrlo vjerovatno..molimo se da Engleska loše pro?e na SP ;)

Offline nefra

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #19 on: Svibanj 26, 2010, 15:11:59 pm »

to sam i ja htio reci a i guss igra nogomet bolji nego fabio, tj imamo takve igra?e od kojih bi guss napravio bolji rezultat...

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Svibanj 26, 2010, 15:21:09 pm »

pa dobro jedna velesila nogometna slovenija zaustavila je malu rusiju  ;D...ali da je stru?njak, je

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #21 on: Svibanj 26, 2010, 15:36:58 pm »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Svibanj 26, 2010, 17:46:21 pm »
Pa nakon Afrike,ako loše pro?e Engleska,zasigurno ce Capello doci...vrlo vjerovatno..molimo se da Engleska loše pro?e na SP ;)

ako osvoji sp capello ce sigurno otic.... ma mislim kakav god rezlutat bio da ce capello otic il u inter il u milan il u juventus!!! po meni je hiddink dosta jaci trener a ovog capella se bojim da ne pocne se zezat previse jer je milanez, a i nekako mi njegov nogomet ispao iz mode al ko zna, stoji da je vrhunski!!! po meni bi bilo najbolje rijesenje covjek koji se i ne spominje to je redknapp, blanc takodjer izvrstan, deschamp bi mogao bit dobro rijesenje, allegri je strasan trener (al on je vec milanov), a leondardo i mihajlovic nikako nebi volio na nasoj klupi, cak prije miha nego leo!!!
....potpuno trijezan umirem....

Offline Imp

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #23 on: Svibanj 26, 2010, 20:44:55 pm »
Guus guus guus
C'è solo l'Inter, per me, solo l'Inter

Offline kova19

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #24 on: Svibanj 26, 2010, 22:16:16 pm »
?injenica je da su jedini kvalificirani nasljednici Moa zapravo Capello i Hiddink.. Mihajlovi? ide u Fiorentinu, tako da nema brige za njegove nepoklonike (i ja sam u toj skupini).. Benitez nema tu karizmu.. Mislim da je prvi Morattijev pick Capello, a ako se s njim ne dogovori Guus je na redu..