Author Topic: TENIS  (Read 16399 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

njunja

• Guest
TENIS
« on: Lipanj 04, 2008, 22:12:39 pm »
Mozda se nekima ova tema nece svidjeti,ali vjerujte mi niti meni se nebi svidjela do prije nekih tjedan dana!!!
Do nedavno nisam mogao niti pogledati mec niti nista,i sad u zadnje vrijeme kako je ovaj ROLAND GARROS sam poceo pratiti neke meceve na Eurosport-u
i mogu stvarno reci da me je poceo nekako zanimati taj sport...Nikako mi nece biti jasan Federrer,covjek je genijalac,pa   zatim Nadal...Koji takoder radi cuda na zemlji.Stvarno mi je postao jako zanimljiv sport i pogotovo kad vidim da to nema odredeno vrijeme trajanja i koliko dugo oni to mogu igrati,koja je to kondicija i snaga u rukama...
Svaka ima cast

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
Odg: TENIS
« Reply #1 on: Lipanj 04, 2008, 22:44:19 pm »
Ma meni je to dosadno sta ja znam nezanima me previse to al mozda da pocnem intezivnije pratit ko ti mozda bi mi se svidjelo.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #2 on: Lipanj 04, 2008, 22:44:41 pm »
 a tek da probaš igrati. Savjetujem ti da pratiš i ženski tenis, ima se šta vidjeti. Generacija prekrasnih tenisa?ica i vrhunskih igra?ica. Pratim tenismožda i najviše poslije nogometa a formulu sam malo zapostavio. Ostale sportove samo kad su frhunska takmi?enja. Nekad sam (do rata) pratio sve živo od šaha do atletike, ali kako je kod nas padala kvaliteta, tako je i meni interes. Mnogi sportovi su pali u kvaliteti(košarka, boks...) i na me?unarodnom planu da se nema što pogledati da valja. Jedino tenis i nogomet stalno napreduju i to masovno a ostali sportovi su momentalni bljeskovi nekih nacija. Tenis je jako dobar i kao rekreativni sport. Treba ti samo jedan frend i super se natr?eš i naigraš a ima iadrenalina takmi?arskog. Nemš neposrednog kontakta i manja je mogu?nost ozljede na taj na?in.

njunja

• Guest
« Reply #3 on: Lipanj 04, 2008, 23:06:41 pm »
od zena sam jedino gledao sad ovaj zadnji mec od jankovicke...steta sto sutra igra protiv ivanovicke...
ali ima dobrih tenisacica...pogotovo ova ana ivanovic...cura je stvarno preslatka

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #4 on: Lipanj 05, 2008, 08:01:52 am »
a ja ne podnosim tenis, nikako
al sam malo gledo neki dan ovu ivanovi? i vjerujte nisam gledo zbog tenisa  ;)

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #5 on: Lipanj 05, 2008, 14:51:45 pm »
 Ana je prekrasna. Ne samo što je preljepa nego je izuzetno ljubazna i simpati?na. Baš zra?i fino?om i dobrotom a uz to i sjajna tenisa?ica i sigurno budu?a br.1 Jednostavno mi je prirasla srcu i mnogo se razlikuje od svoje sunarotkinje Jankovi?, koja mi djeluje nekako prepotentno.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #6 on: Lipanj 05, 2008, 16:45:42 pm »
  kakav me? u polufinalu Roland Garrosa izme?u Ane Ivanovi? i Jelene Jankovi?. Upravo je gotov prvi set koji je Ana dobila a u kojem je bilo ?ak 5 brejkova i kojem Ana od 1-3 i 2-4 došla do 6-4. Fantasti?no! ulog je prevelik jer Ana ako samo u?e u finale postaje br.1, pošto je Kuznjecova uzgubila od Safine polufinale a Ana je ispred nje na listi.Jankovi?eva treba pobjedu. Uživam u tenisu i   girzem nokte za Anu.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #7 on: Lipanj 05, 2008, 17:32:53 pm »
1-1, sad je Jankovi?eva od 0-2 došla do 6-3. Sjajan me? i nadam se da ?e Ana ipak dobiti. Sutra je još jedno pakleno polufinale u muškoj konkurenciji Nadal-?okovi?. To svakako trba gledati.

njunja

• Guest
« Reply #8 on: Lipanj 05, 2008, 17:53:06 pm »
uzasno napet mec...ivanovic u pocetku rasturala,a sad odjednom popustila i jankovicka je preuzela inicijativu

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #9 on: Lipanj 05, 2008, 18:17:00 pm »
  Bravo Ana! sjajan me?, opet 5 brejkova u setu. Fantasti?no. Finale za Anu i ovim ulaskom u finale bit ?e broj 1.

njunja

• Guest
« Reply #10 on: Lipanj 05, 2008, 18:20:46 pm »
svaka joj cast...jos da vidimo kako ce djokovic protiv nadala odigrati

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #11 on: Lipanj 05, 2008, 18:25:23 pm »
to ?e isto biti lud me?, nikako ne propustiti.

njunja

• Guest
« Reply #12 on: Lipanj 05, 2008, 19:19:05 pm »
slazem se...ali finale ce isto biti ludo,
mogu vec reci da ce biti federrer i s druge strane mreze,i da bude djokovic ili nadal opet ce biti papreno,oboje su uzasno dobri tenisaci,a federrer ce biti posebno nabrijan jer jos samo roland garros nije osvojio

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #13 on: Lipanj 05, 2008, 19:35:48 pm »
ma ?isto ludilo, valjda ?e biti gotovo do po?etka nogometa.

njunja

• Guest
« Reply #14 on: Lipanj 06, 2008, 17:57:35 pm »
nadal dobio...nekako mogu i reci da sam to ocekivao jer ipak mu nema ravnog na zemlji,ali se i djokovic uzasno dobro borio i bilo je jako gusto...
sad federrer dobio prvi set protiv monfilsa i sad drugi set se moze reci da je monfils poludio i poceo igrati.
ma nece valjda dobiti federrera??
za sad uzasno napet mec

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #15 on: Lipanj 06, 2008, 18:13:02 pm »
  danas nisam gledao tenis ali svaka ?ast Nadalu. To mu je 27 zaredom pobjeda na RolandGarrosu i 4 finale za redom. Sjajno! Federrer ne?e dozvoliti iznena?anje.

njunja

• Guest
« Reply #16 on: Lipanj 06, 2008, 18:38:34 pm »
da ma lud je taj monfils...buduci da je sve do sad pobjedio,mislim da nece otici bez ostene borbe.
a i kao sto vidim sve mu vraca i ne olaksava federreru nastup

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #17 on: Lipanj 07, 2008, 12:02:33 pm »
  Ana danas igra u 15h finale sa ruskinjom Safinom. Bez obzira na rezultat, od ponedjeljka je prva na listi, ali bi bilo svakako dobro da uzme turnir. Prošle godine je izgubila u finalu od Justine.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #18 on: Lipanj 07, 2008, 18:22:48 pm »
   B R A V O     A N A  !!!

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

njunja

• Guest
« Reply #19 on: Lipanj 07, 2008, 20:43:19 pm »
svaka joj cast...sutra cemo vidjeti dali ce federrer uspjeti dobiti nadala na zemlji i dali ce uspjeti osvojiti vec jednom roland garros

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #20 on: Lipanj 07, 2008, 20:45:38 pm »
  to ?e biti doista uzbudljivo i bio bi red da Federrer to kona?no osvoji, mada...

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #21 on: Lipanj 07, 2008, 21:45:39 pm »
Ma Nadal to opet dobiva tip je kralj na zemlji nema mu ravnog.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #22 on: Lipanj 08, 2008, 17:12:53 pm »
  kakav tenis!!!!!  Fenomenalni Nadal!!!!!!!!!!!!!!         Rafa ima nuklearni reaktor u sebi i satelitsku navigaciju.
Bravo mega-majstore. ?estitam na ?etvrtom zaredom Roland Garrosu. Najboljem igra?u svijeta u tri seta prepustiti samo 4 gema!?!?!? Još nikada nije izgubio u Parisu. Hvala ti na nevi?enom tenisu!

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

njunja

• Guest
« Reply #23 on: Lipanj 08, 2008, 20:32:01 pm »
svaka mu cast na pobijedi...stvarno je bio dobar mec

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #24 on: Lipanj 12, 2008, 21:58:19 pm »
  Karlovi? u ?etvrtfinalu QUEEN'S-a ! Nažalost za prolaz u polufinale ?e vjerojatno igrati protiv Nadala. Valjda ?e netko to prenositi, bilo bi zanimljivo pogledati.