full screen background image
Search
Wednesday 1 February 2023
  • :
  • :

13.6. Godišnja Skupština Inter Cluba Fedeli

U nedjelju, 13.6. u Rijeci se igra triangl turnir u malom nogometu između navijača Intera, Milana i Juventusa, sa početkom u 10:00h. Na turniru nastupa naša riječka ekipa i stoga smo odlučili spojiti ugodno sa korisnim i napraviti godišnju Skupštinu našeg Inter Cluba. Pozvani su svi članovi koji su u mogućnosti doći u Rijeku, a početak je u 13:00. Skupština će se održeti u istom restoranu gdje je bilo i okupljanje naših članova uz mali nogomet.
Napominjemo da troškove jela i pića snose sami članovi, kako ne bi došlo do nesporazuma i neugodnosti pri podmirivanju računa.
Nadamo se dobrom odazivu i konstruktivnoj raspravi nakon prve godine našeg rada. Ideja nam je da svake godine organiziramo godišnju Skupštinu u drugoj regiji, kako bi se približili svim članovima jer je naša zemlja jako razvučena geografski i iziskuje velike troškove članovima iz rubnih regija. Ove godine je ta čast pripala Riječanima i ne sumljamo da će biti gostoljubivi domaćini.
2 thoughts on “13.6. Godišnja Skupština Inter Cluba Fedeli

Odgovori