full screen background image

Barcelona u crno-plavom

Navijači Intera su okupirali Barcelonu. Procjene su da je došlo preko 5000 tifosa nerazzurra koji su ulicama katalonske prijestolnice u znamenjima našeg kluba. Glavna parola na putu prema Nou Campu je “Noi ci siamo”. Inter Channel i Centro Coordinamento Inter Club su organizirali u 13h malu svečanost koju je vodio legendarni Roberto Scarpini a navijače su došli pozdraviti Ernesto Paolillo i Bedy Moratti.

barcelona-navijaci3 barcelonanavijaci2 barcelonanavijaci4
3 thoughts on “Barcelona u crno-plavom

  1. forzainter

    Ne mogu da verujem da smo u finalu! Kakva utakmica! Kad smo primili gol bukvalno sam se preznojavao i tresao, a kako je tek bilo njima na terenu! Ejjjjj ljudiiii, pa Inter je u finalu Lige sampiona! Jao ne mogu da verujem! Kako smo opet zaustavili Mesija, to samo mi mozemo! U obe utakmice se nije video! Moramo skenjati i Nemce! Najtezim putem do finala, to mora da se naplati na kraju! Najbolji smo! FORZA INTER

Odgovori