full screen background image

Narudžba ulaznica za Inter-CSKA do subote u 20h

Danas smo saznali protivnika za četvrtfinale Lige Prvaka i kako već 31.03. igramo prvi meč na našem stadionu potrebno je hitno sve organizirati i dobili smo rok do sutra (subota, 20.03.) za trebovanje ulaznica. Inter Club Fedeli neće organizirati put na utakmicu ali ćemo zato omogućiti našim članovima ulaznice. Trebate se hitno javiti svojim povjerenicima jer sutra naveče moramo poslati spisak u Milano.

ZAGREB, ZAGORJE, MEĐIMURJE:
Darijo Mrzić: hatestill@hotmail.com
Hrvoje Kovač: hrvoje.kovac@hds.hr
SLAVONIJA, BARANJA, MOSLAVINA, PODRAVINA:
Rade Rajić: rajic@interusrcu.com
ISTRA I RIJEKA:
Biljan Davčev: billyri@interusrcu.com
DALMACIJA I LIKA:
Nikola Raguž: nraguz@interusrcu.com
Ivan Duper: dexter@interusrcu.com
INOZEMSTVO:
Rade Rajić: rajic@interusrcu.com
Odgovori