full screen background image

IC Fedeli u Udinama

Inter Club Fedeli je uspješno odradio i četvrto putovanje na utakmice našeg kluba u ovoj sezoni (uz još dva odlaska u manjoj grupi autom). Tradicionalno se pohodi Stadion „Friuli“ u Udinama i evo već drugu godinu zaredom donosimo 3 boda sa najbliže destinacije. Kao i svaki put do sada i ovo putovanje je proteklo bez ikakvih problema i u savršenoj organizaciji. Nije bilo sreće jedino sa vremenom jer je kiša bila neumorna ali to naše članove nije smetalo uživati u utakmici i velikoj pobjedi. Naravno da niti ovaj put nismo ostali bez fotki kako bi svi mi koji smo ostali kod kuće mogli osjetiti bar dio atmosfere.

udinese-inter-2-328210aius udinese-inter-2-328210ius udinese-inter-2-328210bius udinese-inter-2-328210cius udinese-inter-2-328210dius udinese-inter-2-328210eius
7 thoughts on “IC Fedeli u Udinama

  1. J.Zanetti4

    po ovoj zajednickoj slici vidi se da je bilo oko 50 ljudi. svaka cast! zahvaljujuci dobroj organizaciji to je moguce! drago mi je zbog mnogih koji su priustili sebi ovo putovanje! 🙂

Odgovori