full screen background image

INTER – SAMPDORIA 0 – 0

25. kolo: INTER-SAMPDORIA 0-0
Milano, 20.02.2010
Stadion:
“G.Meazza”
Gledatelja: 53.806
Sudac: Paolo Tagliavento (Terni), Linijski suci: Rosi i Grilli, 4-i sudac: Valeri
Opomene: 23′ Pozzi, 28′ Samuel, 33′ Cordoba, 35′ Pazzini, 55′ Eto’o, 63′ Lucchini
Isključenja: 31′ Samuel (drugi žuti), 38′ Cordoba (drugi žuti), 74′ Pazzini (drugi žuti)

INTER (4-3-1-2): Julio Cesar – Maicon, Cordoba, Samuel, Zanetti – Stanković, Cambiasso, Muntari (35′ Lucio) – Sneijder (81′ Thiago Motta) – Milito (71′ Pandev), Eto’o
U pričuvi: Toldo, Quaresma, Krhin, Mariga
Trener: José Mourinho

SAMPDORIA (4-4-2): Storari – Zauri, Gastaldello, Lucchini, Ziegler – Semioli (84′ Padalino), Palombo, Poli (79′ Tissone), Guberti (56′ Mannini) – Pazzini, Pozzi
U pričuvi: Guardalben, Accardi, Rossi, Šćepović
Trener: Luigi Del Neri

211_00013

211_00023
7 thoughts on “INTER – SAMPDORIA 0 – 0

 1. quaresma

  Nikad se ovoliko nisam naživcirao zbog jedne utakmice…Al nebitna je ova utakmica, utakmicu sezone imamo u srijedu…Mislim da bi Zanetti trebao ostat na lijevom boku, nemamo nikakvu alternativu…Brine me forma Eto~a, možda bi čak bilo bolje Pandev i Milito(sjajan danas)u špici, Sneijder(nije na razini zadnje 2 utakmice) iza njih a u vezi Stanković, Cambiasso i Muntari…Bit će jako teško, opet ključnu utakmicu dočekujemo u ne baš dobroj formi…tri nerješena za redom.

 2. nerazzurr_1990

  neznam ljudi kako vi mislite al ja mislim da nam je odbrana da izvinete ko k…c pa onaj samuel za nepunih deset minuta dobije dva zuta kartona to samo mogu on i materaci neznam kako misle protiv čelzija sa ovom igrom al nam nece bit ni veselo ni lako……………..

 3. goran_pandef mk

  Morati je otkazao pres konferencija nakon utakmica tako da nemamo komentari murijna i igrace.Pametan poteg,inace murijno sigurno bi zaradio neka suspenzija a sada je nam najpotreban na klupi.Raduje sto momcadski duh ne umire i sa dava igraca majne.Ajmo sada na celzi.
  FORZZA INTER,FORZZA GORAN PANDEV,FORZZA MACEDONIA

 4. mimi19

  Mislim da se uopće nemaju što žaliti na sudački tretman, niti je ovaj silenzio uopće potreban, ako nisu svjesni da je naša obrana sve samo ne “nježna”, dapače Cordoba, Samuel, Materazzi pa i Lucio su bome jedna od najgrubljih linija u Europi. A mora se priznati da ni ostatak ekipe baš i ne odskače, Muntari mi prvi pada na pamet,pa Balotelli itd. Prije bi se trebali zapitati zašto su zadnje 3 utakmice odigrali katastrofalno loše, kao da valjda misle da nakon pobjede nad Milanom je sve odlučeno. I sad smo lijepo vjerojatno na samo 5 bodova ispred Rome, a ima još dosta do kraja. Ne znam što se događa s našima, Etoo, Maicon, obrana, Sneijder pa i Milito (ok on doista zabija, ali ukoliko ne zabije nema ga baš na terenu) kao da ne sliče sami sebi. Dobro je da Julio Cesar brani ko lud inače ni 3 boda ne bismo osvojili. OK, imali smo pehova s ozljedama i dosta utakmica u kratkom periodu, ali zato bismo trebali imati široki igrački kadar. Ne znam zašto je primjerice Quaresma stalno na klupi, pa sigurno je bolji od Muntarija na lijevoj strani na kojoj ovaj ne može apsolutno ništa napraviti, pa čak ni u obrani. Ako Portugalac nije za naš klub onda se tako treba lijepo reći pa nek ide negdje drugdje. Pogotovo u situaciji kad neki igrači igraju poluozlijeđeni, Quaresma je stalno na klupi. Ili neku kombinaciju sa Santonom naprijed i Zanettijem iza ili obrnuto ili nešto sasvim drugačije.

  Imamo opet istu situaciju kao i zadnje 3 godine da igramo loše u drugom dijelu prvenstva i to prije iznimno važne europske utakmice, a sjetimo se samo kako smo igrali i kakva je bila atmosfera nakon što smo ispali iz Lige prvaka zadnje tri godine. Ne želim biti zloguki prorok, vjerujem da će dečki ovog puta bolje proći protiv Chelsea i na kraju uvjerljivo osvojiti domaće prvenstvo, ali potrebno je da se malo ipak “spuste” na zemlju.

  I za kraj ne sviđa mi se uopće Mourinhovo gestikuliranje s rukama i ne razumijem što bi to trebalo značiti, u krajnjoj liniji je bezobrazno, jer kako rekoh po mom mišljenju Inter se zaista ne bi trebao žaliti na tretman kod sudaca.

Odgovori