full screen background image

Počelo je! Sretno!

Danas u 10h je počeo prvi trening u pripremama za novu sezonu. Treningu je prisustvovao i predsjednik Massimo Moratti pozdravivši se sa svim igračima i stručnim stožerom na čelu sa našim novim trenerom. Poštedu su imali još nedovoljno oporavljeni Chivu, Cordoba, Samuel, Vieira i Ibra. Dugo se čekao taj trenutak da vidimo Josea Mourinha u trenirci našeg kluba na Appiano Gentileu. Konačno je krenuo novi Inter projekt u kojemu ,bez lažne skromnosti , želimo zadržati pokal serie A i uzeti onaj od Champions league. Dobar rad sigurno neće izostati a nadamo se ni dobra atmosfera. Sretno Jose! Sretno ragazzi!
One thought on “Počelo je! Sretno!

  1. AdnanInter060583

    Sretno sve naj od srca mnogo srece trofeja i konacno i da mi navijaci Intera zapamtimo dominaciju naseg kluba u europi forzza inter I kako god bilo inter ostaje zauvjek,,,,,

Odgovori