full screen background image

Godišnje okupljanje IC Fedeli uz mali nogomet

Danas je naš Inter Club Fedeli imao prvo okupljanje u Zagrebu. Na Zagrebačkom velesajmu smo organizirali malonogometni meč članova i nakon toga uz zakusku nastavili ugodno druženje. Ovo je prvi i povijesni skup naših članova u slobodnom druženju, bez odlazaka na utakmicu. Bila je prilika da se ekipa dogovori kako će slijedeći vikend poharati “Meazzu” i razbiti BBilaniste. Malonogometna utakmica je odigrana između riječkog i zagrebačkog ogranka i gosti iz Rijeke su ubedljivo trijufirali sa 12:6. Sve pohvale zaslužuju naši dečki sa Kvarnera koji su potegnuli do Zagreba samo radi druženja. Posebna pohvala i interisti7 koji je došao iz Đakova.Još jedna prava prilika da se prodube osobna prijateljstva, kao i da se stvore nova poznanstva između članova našeg IC Fedeli. Ovo je tek početak i sigurno će biti još susreta u ovoj godini.

ic-fedelizg1ius ic-fedelizg2ius ic-fedelizg3ius ic-fedelizg4ius ic-fedelizg5ius ic-fedelizg6ius ic-fedelizg7ius ic-fedelizg8ius
Odgovori