full screen background image

Nečlanovi kluba ipak neće moći dobiti ulaznicu za derby

Danas smo dobili obavjest iz CCIC-a da su nam, kao i svim klubovima, smanjili broj ulaznica za derby Inter-Milan i da oni koji nisu članovi Inter Cluba neće moći dobiti ulaznicu. Svima su rezane ulaznice na 1/4 tako da smo za drugi prsten mogli dobiti 13 ulaznica ali se naš kooridinator izborio za nas da prihvatimo opciju 38 ulaznica za 3 prsten (crveni-zapad). Već dugo nije bio takav interes za derby. Ispričavamo se svima koji su ušli na prvotni spisak a sada nakon potvrde iz Milana će, nažalost, ostati bez ulaznica jer nisu članovi kluba. Uvijek je tako za velike utakmice jer su narudžbe enormene i da je duplo veći stadion nebi bilo problema napuniti ga. Žao nam je, ali sada se vidi koliko košta i znači članstvo u našem klubu. Kao prvo bez člana kluba je teško doći do ulaznice a drugo naš Inter Club Fedeli, iako novi, je iznimno cijenjen u CCIC-u jer smo svojim radom pridobili simpatije i u ovakvoj situaciji izvukli čak 38 ulaznica.
Odgovori