full screen background image

Ekipa IC Fedeli na Inter-Rubin

Odlučujuća utakmica Intera za prolaz u osminu finala Champions League nije prošla bez podrške članova Inter Cluba Fedeli na tribinama “Giuseppe Meazze”. Prije utakmice su iskoristili priliku posjetiti Winterstore ali nisu imali sreće susresti se sa velikom legendom svjetskog fudbala koji je okončao igračku karijeru u našem klubu. Nismo niti sumnjali da će njihovo putovanje biti uspješno i sretno za naš klub kao i za sve navijače jer smo uspjeli pobjediti neugodne Ruse i kao drugi u grupi otići u 1/8f LP. Sve pohvale za naš kvartet (Antonio, Billy, Ogi i Elvis) koji je bodrio nerazzurre na utakmici a nisu propustili niti turu po stadionu.

inter-rubiniusa1 inter-rubiiusb1 inter-rubiniusd1 inter-rubiniuse1 inter-rubiniusf2 inter-rubiniusg1 inter-rubiniush inter-rubiniusj inter-rubinius1 interusrcuiusl inter-rubiniusm inter-rubiniusn inter-rubiniuso inter-rubiniusp inter-rubiniusr
2 thoughts on “Ekipa IC Fedeli na Inter-Rubin

Odgovori