full screen background image

Svi smo mi u istom crno-plavom vlaku

U nedostatku inspiracije odlučio sam se za još jedno obraćanje svim našim forumašima i članovima IC Fedeli. Kako svi već znate, jer o tome smo pisali nebrojeno puta, na našoj stranici onaj stručni dio ne odrađuje puno ljudi, tek nekolicina vrijednih entuzijasta zaljubljenih u crno- plavu boju. Puno puta sam čitao izjave forumaša i članova IC Fedeli; napravit ćemo ovo, napravit ćemo ono, ali gotovo uvjek je to ostalo samo na riječima, a od djela nikada ništa. Djela su gotovo uvjek odradila ista nekolicina ljudi koji konstantno “vuku” za ostale, ali sada dolazimo u situaciju da ta nekolicina više nema toliko slobodnog vremena i pitanje je kako ćemo dalje zadržavati kvalitetu koju smo imali svo ovo vrijeme. Ponovit ću onu našu staru ; Kada se ide na Parmu ili Cagliari, rijetko vas ima na stranici, forumu i na telefone Vas se teško dobija, ali kada se bliži derby Inter- Milan, svi ste tu, zovete “stare prijatelje” i naravno očekujete svoje mjesto u autobusu !!
Nitko od nas, koji se bavimo svim ovim vezanim uz naš klub; od stranice interusrcu.com, do putovanja, od svega ovoga nema niti jedne jedine kune koristi, to radimo isključivo zbog nas samih kako bi imali prilike uživo gledati voljeni klub, a jedan autobus nije 10-15 ljudi nego 50, pa bi bilo korektno da još netko od ovog ostatka do broja 50 ponekad nešto korisno napravi za IC Fedeli.
Na svakom putovanju što aktivno, što pasivno, čujem 100 ideja od svih vas u autobusu, i kada vas slušam čini mi se da je do realizacije ideje ostalo tek da se vratimo u Hrvatsku i odradimo zamisao u roku 5-6 dana, ali kada se vratimo i kada umorni odete svojim kućama, očito sve zaboravite i do sljedećeg putovanja od većine niti glasa !! Lijepo Vas molim, i to zadnji put, aktivirajte se malo, ne samo za vikend derbya, jer toliko toga još trebamo napraviti; od majica, zastavica, šalova, posjeta trening kapu, odlaska na mnogobrojne utakmice, jer samo kvalitetnim radom možemo dobiti još veće povjerenje od glavnih koordinatora CCIC, gospodina Antonia P. smo već osvojili svojim radom, što se vidi iz dosadašnjih privilegija koje nam je u kratkom vremenu našeg postojanja omogućio, ali to nije naš maksimum i da bi se za utakmice sa Milanom i Juventusom dobilo ulaznica za cijeli autobus trebat će puno više, i to ne od nas 5-6-7, nego od svih članova IC Fedeli !!

Dajte nam svoje ideje, svatko od vas ima talenta za nešto, upotrijebite malo svoju kreativnost; od skica teme za majicu do izrade našeg IC Fedeli kalendara !!!
Zašto ne bi jednom zajedno pogledali neku od utakmica , ali u Hrvatskoj, pored TV-a, uz pivu i diskusiju, na takvim okupljanjima možemo puno toga pametnog napraviti

Bliže se blagdani, vodstvo kluba se opet organiziralo i trenutno smo u nabavci službenih kalendara FC Inter i to po povoljnijoj cijeni nego u službenom storu, također razmišljamo o Božićnoj nagradnoj igri na našoj stranici, spremamo se na dva dana u Milano na utakmicu sa Kazanom te bi u Milanu odradili malu reportažicu po stadionu dan nakon utakmice, sa kamerom bi snimili svlačionicu, press sobu, sobu za masažu, tunel prema travnjaku, travnjak, stadion iz perspektive travnjaka, klupe za rezervne igrače, trofeje koje je FC Inter osvojio kroz povjest, novi Inter store u centru grada….

Kod mene na poslu postoji jedna dobra, a glasi: Pobjednik radi djela, a gubitnik radi obećanja !!

Pređimo sa riječi na djela, svi smo mi u jednom vlaku i putujemo ka istom cilju, na nama je da taj vlak učinimo bržim i udobnijim nama koji putujemo njime.

Antonio
5 thoughts on “Svi smo mi u istom crno-plavom vlaku

 1. fanatico

  Da… jako mali broj nas vuče cijelu kompoziciju. Treba nam više suradnika kako bismo brže ostvarili silne ideje i kako bi u interesu svih nas bili što kvalitetniji i kao klub i kao stranica. I mi imamo svoje obitelji i svoje obaveze a ovaj zajednički rad nas puno troši. Kako je na predzadnjem putovanju rekao jedan uvaženi interista i jedan od osnivača prvog Inter Cluba u Hrvatskoj (koji nažalost nije u našem klubu): “Brzo ćete se potrošiti takvim tempom i onda…”.

 2. sswen

  Ekipa ja imam slozene majice (par verzija), a i tisak kak smo jos na Parmi pricali pa recite kome da ja sve to posaljem ovih dana pa da se krene u zavrsne dogovore i realizaciju ak se nije nesto promijenilo….

 3. amel86

  evo ljudi uradiću sve što je vezano za grafiku samo mi dajte par smjernica na mail ameeeel86@live.com
  i to ne samo ovaj put već šta vam god treba a ne tražim ništa za uzvrat… evo i na forum sam ponudio pomoć … ako želite bilo što za dizajn, grafiku, joomlu, module … samo pošaljite mail.

Odgovori