full screen background image

Roberto Mancini uistinu blizu Real Madrida

Roberto Mancini više nije trener Intera. Dobro, to je već stara vijest… ili ne? Od danas Mancio više nije niti na službenoj platnoj listi, jer na sastanku sa čelnicima Intera predvođenim Massimom Morattijem ugovor Roberta Mancinija i FC Internazionalea raskinut je obostranom odlukom. Mancini je trebao biti na plaći u Interu još dvije sezone (šest milijuna Eura godišnje), no interes Real Madrida je izgleda ozbiljan. Jasno je kako Mancini nije mogao potpisati za neki drugi klub dok je ugovorom bio vezan za Inter. Real Madrid ili pak netko drugi, vidjet ćemo uskoro. Što se tiče Intera sjajan je to posao, jer uštediti će se 12 milijuna Eura koji se mogu uložiti u nešto drugo. U svakom slučaju još jedno hvala i sretno drugom najtrofejnijem treneru u povijesti našeg kluba.
5 thoughts on “Roberto Mancini uistinu blizu Real Madrida

Odgovori