INTER-DINAMO KIEV 2:2
Milano, 20.10.2009
Stadion:
“G.Meazza”
Sudac: Martin Atkinson (Engleska), linijski suci: Sharp i Richardson, 4-I sudac: Attwell
Opomene: 24′ Stanković, 29′ Maicon, 31′ Almeida, 53′ Chivu, 62′ Shevchenko, 70′ Milevskiy, 82′ Vukojević, 84′ Zanetti

0:1 – 5′ Mikhalik, 1:1 – 35′ Stanković, 1:2 – 40′ Lucio (auto), 2:2 – 47′ Samuel

INTER (4-3-2-1): Julio Cesar – Maicon, Lucio, Samuel, Chivu – Zanetti, Cambiasso (85′ Materazzi), Muntari (46′ Suazo) – Stanković (85′ Vieira), Sneijder – Eto’o
U pričuvi: Toldo, Cordoba, Mancini, Santon
Trener: José Mourinho

DINAMO KIEV: Bogush – Eremenko, Khacheridi, Almeida, Magrao (70′ Betao) – Mikhalik, Ninković (69′ Gusev), Vukojević, Yarmolenko – Shevchenko, Milevskiy (92′ Kravets)
U pričuvi: Rybka, Aliyev, Atanda, Zozulia
Trener: Valery Gazzaev

3 thoughts on “INTER – DINAMO KIEV 2 – 2

1. veki

IZVJESTAJ
    Inter – Dynamo 2:2

Samo dva osvojena boda u prethodna dva kola nisu nogometašima Intera ostavljala previše izbora uoči gostovanja kijevskog Dinama, koji je San Siro šokirao pogotkom Mihalika u petoj minuti. Izjednačenje talijanskom prvaku pola sata kasnije donio je Stanković, no kada se činilo da utakmica konačno počinje ići u očekivanom smjeru, Lucio je pogodio vlastitu mrežu i ponovno gurnuo domaćine u rezultatski zaostatak.

Pokušavali su, naravno, domaćini u drugom poluvremenu svim silama okrenuti rezultat, ali više od remija izvući uspjeli nisu. Na 2:2 odmah po povratku iz svlačionica izjednačio je Samuel.

Pogled na tablicu nakon odigrana tri kola obećava pravi “show” u nastavku natjecanja. Barcelona, Rubin i Dynamo, naime, imaju po četiri boda, dok je Inter skupio samo jedan manje.