full screen background image

Naši članovi bodrili nerazzurre protiv Barcelone

Za utakmicu Inter-Barcelona nije bilo organizirano putovanje. Naš Inter Club Fedeli je obezbjedio 12 ulaznica za članove koji su išli osobnim prijevozom. Predsjednik Antonio i tajnik Billy kao i tognjen i levis su tako u četiri dana dva puta pohodili “Meazzu”! Svaka čast dečkii trebalo je to izdržati u kratkom roku tako daleki put. Do sada je Inter odigrao 4 utakmice a IC Fedeli je bio prisutan na dvije. Prije utakmice su se našli sa koordinatorom za Inter clubove van Italije g. Pisinom i uručili mu poklon u znak zahvalnosti oko registracije našeg kluba i prijema prije utakmice sa Parmom.
i-barcaius1 inter-barcaius2 i-barcaius5 i-barcaius31 i-barcaius4 i-barcaius6 i-barcaius7 i-barcaius8 i-barcaius9
2 thoughts on “Naši članovi bodrili nerazzurre protiv Barcelone

Odgovori