full screen background image

Naša ekipa ide gledati Barcu i nosi poklon za g.Pisina

Sutra naša mala ekipa od 12 članova ide na utakmicu Inter – Barcelona. Nekima će to biti nakon tri dana novo putovanje u Milano. Ništa nije teško članovima IC Fedeli kad su nerazzurri u pitanju pa tako u 4 dana dva puta potegnuti tako daleki put. Svaka čast dečki zaslužujete veliko poštovanje.
Ovaj posjet ćemo iskoristiti da se u ime kluba zahvalimo našem kooridantoru u Milanu g. Antoniju Pisinu na velikoj časti koju nam je ukazao pozivajući IC Fedeli u goste CCIC-u i na velikom gostoprimstvu koju su naša dva predstavnika imali tijekom nekoliko sati boravka u prostorijama FC Intera unutar stadiona. Predsjednik našeg kluba je danas kupio dres hrvatske reprezentacije i dao odštampati prezime g.Pisina i prije utakmice sa Barcelonom mu uručiti u znak zahvalnosti, da ima nešto što će ga podsjećati na naš klub i državu iz koje dolazimo.
Odgovori