full screen background image

Inter je osvojio “Pirelli Cup-Trofeo Sky” pobjedivši večeras u Monacu istoimenu momčad sa 1:0. Strijelac jedinog pogotka je bio Diego Milito. Slično kao protiv Milana, lažnjak desnom i onda hladnokrvna i precizna realizacija lijevom nogom. Veliki posao smo napravili dovođenjem ovog Argentinca. Prvo poluvrijeme je Mourinho izveo sve pričuve na teren i u prilično izjednačenoj igri bez šansi održali su remi. Na poluvremenu je u sastavu ostao samo Burdisso i kompletan prvi sastav je već na početku pokazo tkoje gazda i već nakon deset minuta smo poveli i do kraja rutinski završili posao. Utakmica je bila značajna i zbog debija u crno-plavom dresu Samuela Eto’oa koji je ušao na početku drugog poluvremena da bi ga u 88′ zamjenio junior Destro.
Tekst: fanatico

4 thoughts on “VIDEO: Monaco-Inter 0-1

1. Poshast

Slažem se da je Milito pravi pogodak posebno zato šta može zabija s obje noge, Mancini i Quaresam su igrači koji također igraju s obje noge samo šteta da se nikako ne mogu uklopiti u momčad