full screen background image

Ibrahimović: Hvala vam svima od srca, vidimo se u Madridu

Otišao je. Zlatan Ibrahimović jučer je napustio pripreme Intera. Pravac Malmo, a potom Barcelona. Nakon ručka se ustao, zagrlio Jose Mourinha, a potom se obratio momčadi: “Zbogom i hvala vam. Svima vam od srca hvala na svemu. Sretno vam i nadam se da se vidimo u Madridu, u finalu Lige prvaka.”

Ibrahimović je u Inter stigao 2006. iz Juventusa. Odigrao je tri sezone za crno-plave, te osvojio tri naslova prvaka i dva Superkupa. Odigrao je 117 utakmica i zabio 66 golova. Bio je sigurno najbolji igrač Intera, ključan kotačić momčadi koja je dominirala Serijom A protekle tri godine. Da, nedostajao je njegov doprinos u Ligi prvaka, no Ibra će u povijest našeg kluba biti upisan slovima boje svoga imena – ZLATAN!
16 thoughts on “Ibrahimović: Hvala vam svima od srca, vidimo se u Madridu

 1. MIRKO

  Jako mi je zao sto odlazi jedan od najboljih igraca u istoriji naseg kluba … Hvala mu za svaki pogodak i svaki dribling… Mislim da cemo tesko naci nekog vodju slicnog njemu.
  jos jedno veliko HVALA i nadamo se da ce Eto’o biti pola dobar koliko ZLATNI !!!!

 2. eterno amore

  a neka ide,ja san oduvik navija za inter iznad svega i tako će bit i u budućnosti,neka odlaze i ibrahimović i mourinho i moratti itd itd…ali Inter je jedan jedini i za njega navijan,ne za legende i zvijezde kluba

 3. boxi

  Ja ne znam zasto i kako ali mi se javio opet isti osjecaj kad je Ronaldo otisao u Real i sto vise pregledavam akcije i golove koje je Ibra dao za nas klub sve mi je teze.Na kraju svega moje je misljenje ljudi iako znam da vas je mnoge nervirao ponekad kao i mene da smo izgubili igraca koji u ovom trenutku ima sigurno mjesto u prvih 11 svijeta.
  O Etou nemam sta reci osim dosta dobar igrac ali ipak klasa ispod Ibre i mislim da je sve ovo realna cijena sto je Inter dobio.

 4. boxi

  Razumijem te fanatico sta si htio reci,razumijem da su to dva dosta razlicita igraca ali ipak kad sve te prednosti i mane oduzmem i saberem mislim da smo ostali bez vrhunske zvjezde svjetskog fudbala,igraca u top 5 danas.
  Volio bih naravno vise od svega da ispadne dobro,da igra postane tecnija da ne cekamo sta ce Zlatan uraditi ali ako se nesto drasticno ne promijeni ne pise nam se dobro.

 5. hate

  Neću mu nikad zaboravit onaj prst za navijače koji smo nas par mogli vidjeti uživo,a isto tako mu neću nikad zaboravit svu radost i golove koje nam je donio.Hvala ti Ibra od srca i neka ti je sa srećom…Forza Inter Grazie Ibra

Odgovori