full screen background image

Imamo pozdrav od Darka Pančeva!

Naš član iz Makedonije Gjoko Popaginovski (registriran na stranici pod nickom gjokavi) je napravio veliku ekskluzivu za sve nas i učinio nam neviđenu čast (vjerujte da mi drhte ruke dok tipkam ovaj tekst) da imamo pozdrav od velike legende i jednog od najboljih igrača svih vremena sa područja bivše Jugoslavije DARKA PANČEVA. Iznimno je drago nama Interistima da je nosio dres našeg voljenog kluba. Gjoko se sa Darkom našao u njegovom kafiću u Skoplju “Caffe 9” i napravio ovu fotografiju sa logom našeg kluba. Dao mu je i adresu naše web.stranice a Darko je rekao da će sigurno pogledati i napisao nam ovaj pozdrav.
Darko LEGENDO primi najtoplije pozdrave od svih nas i želim ti sve najbolje u životu, nek te prati sreća i zdravlje.
pancev-autogramiusa panceviusa
11 thoughts on “Imamo pozdrav od Darka Pančeva!

  1. Dexter

    Ovo je veliki dan za naš klub!

    Svaka čast gjokavi što si nas počastio ovom ekskluzivom.

    Hvala i Darku Pančevu koji je ovim potezom puno učinio za naš klub na ovim prostorima.

  2. Bonzo

    Ovo je fenomenalno,Gjoko svaka ti čast, ovo je genijalno.Veliki pozdrav svim Interistima u dalekoj i prijateljskoj Makedoniji, nadam se još članova od tamo. Usput, imam prijedlog da Darka Pančeva proglasimo počasnim članom našeg Inter cluba, po meni je to velika stvar da nam jedan takav igrač našeg kluba bude počasni član. Gjoko još jednom – care!

Odgovori