full screen background image

Eto’o i Inter, ipak sve riješeno

Eto’o će u sljedećoj sezoni nositi dres Intera. Objavili su to večeras svi talijanski mediji. Na današnjem sastanku ipak je postignut dogovor dviju strana, pa će Kamerunac ubrzo potpisati petogodišnji ugovor s plaćom od 10 milijuna Eura godišnje plus bonusi. Agent Jose Mesalles otputovao je u Barcelonu gdje će tražiti raskid ugovora s katalonskim klubom, a potom se vraća u Milano na službenu objavu transfera. Eto’o u Interu, Ibrahimović u Barceloni! Ukoliko ne bude nekih značajnih iznenađenja u posljednji tren, gotovo je.
18 thoughts on “Eto’o i Inter, ipak sve riješeno

 1. Dexter

  Kad se stvar sagleda iz kuta nekakvog budućeg odlaska takvog preplaćenog igrača iz kluba onda je 12, odnosno 10 mil € na godinu potpuno ista stvar. Toliko visok ugovor nitko neće htjeti otkupiti. A tko garantira da Eto’o dogodine neće počet zanovijetat iz ovih, ili onih razloga, a pogotovo ako na natjecateljskom planu klubu ne bude išlo onako kako se zacrtalo.

 2. Valentino

  ko ga je… pričali su da je otišao iz Juvea zbog para a sada je otišao za vjerojatno manju paru a nama su uvalili budalu nezahvalnu s kojom nisu mogli doči na kraj sa njegovim budalaštinama,svađa s trenerom i upravom ko nam garantira da se i nama neče to dogoditi.bolje da su nam dali još para nego njega……….
  Imamo milita i maria i još neke pa netreba nam još i on i to sa tako velikim ugovorom

 3. eterno amore

  a neka se taj luđak eto’o sprijatelji sa našin ponekad još luđin predsjednikon eto mu velike plaće uz ne baš neki extra trud (nažalost takvih je primjera i bilo u našem klubu posljednjih nekoliko godina)po meni osobno eto’o nije nikakvo extra pojačanje za Inter,bolje da smo uz tih 45 milijuna još dobili 10-15 za Ibrahimovića i onda kupili još 1-2 kvalitetna napadača,ili još bolje,da smo iskoristili ka financijsku injekciju klubu i kako tako ublažili minus u poslovanju našeg kluba i to bi ujedno bilo i dodatno olakšanje u reformama u našem klubu vezano za financije,ili se to moglo uložit u omladisnki pogon kluba,puno bolje i pametnije se moglo proć u ovom transferu,ovako smo prodali extra igrača za prosjčnu svotu novca,i dobili igrača koji nam može donit više štete nego koristi

 4. Poshast

  Meni se taj Eto’o zgadio još kad je bilo problema s onim penalima u kamerunu, kad su prijetili Wome-ovoj obitelji. Eto’o je bio jedini igrač kameruna koji je trenirao penale i onda pi..a neće pucat nego naguze onog jadnika.

  Mogli su Owena dovest na free kao Mutd ili Teveza za 25M i jos ostane hrpa para od prodaje Ibre a u ova dva zajedno nebi trazili placu kao Eto’o

 5. ibra

  mislim da smo vise dobili nego izgubili. U vezi novca se ne bi trebali previse opterecivati jer smo vec navikli od morattija na razbacavanje.

  Vise me muci kako sad da promijenim nickname, pa te molim fanatico za upute!

 6. icfiume1908

  meni osobno je jako krivo sto nas zlatan napusta.pustimo sad narav i temperament,sto se tice njegovih nogometnih sposobnosti i umijeca nema mu ravnog.kapa dolje majstore.u protekle 3 sezone priustio nam je mnoge nezaboravne trenutke i poteze koji ce uci u anale svjetskog nogometa.ali ako on zeli otici neka ide.tek ce onda shvatiti koliko mu je bilo dobro u interu.u interu je bio gazda a u barci ce biti samo jedan od…a i navijaci barce negoduju njegov dolazak.a eto o,jako dobar igrac ali zauvijek ce biti u zlatanovoj sjeni…

 7. eterno amore

  Moj fanatico,a šta će Mou ludom Morattiju,more mu stavit soli na rep ako se ovaj ne slaže sa njegovin vizjiama,očiti primjer je rješavanje problema sa viškom igrača,odma čin je Mou doša na klupu Intera prvo šta je reka bilo je rješavanje problema igrača,a naravno pošto su neke zvijezde koje su u višku bile dobre sa ludin morattijen zadržali su se duže u klubu šta je rezultiralo sranjen u lp,mourinho čin je doša u italiju od njega se očekivalo da poput čarobnjaka preporodi Inter,isto tako jasan dokaz je Morattijevo stopiranje carvalha i deca da dođu u inter jer po njemu imamo jaku momčad (nije sad stvar igrača i njihovih kvaliteta,nego Morattijeve samovolje),ja san odma na početku prošle sezone reka ako Mourinho ne uspije sredit Inter u svom mandatu i ako ne uspije urazumit Morattija da je trener glavni u vezi momčadi,a ne predsjednik,mi s eonda nemamo čemu nadat,iskreno,dolaskon eto’o-a bojin se za sljedeći scudetto

Odgovori