full screen background image

IMAMO INTER CLUB U ZAGREBU!

Dobili smo iz Milana odobrenje za novi Inter club u Hrvatskoj sa sjedištem u Zagrebu. Velika želja članova Inter cluba Rijeka je bila da se registrira novi klub sa sjedištem u Zagrebu. Uspjeli smo u svojoj nakani i od juče imamo Inter club Croazia.
Jedan od najvećih razloga je veća mogućnost odlazaka na putovanja u Italiju jer je veliki broj članova iz Zagreba i Slavonije te im je trošak puno manji kad se ide iz Zagreba a ne Rijeke. Postojalo je i nezadovoljstvo velikog broja članova sa radom ICR ali o tome ne bi trebalo razgovarati. Svi smo veliki navijači Intera i trebamo nadalje surađivati sa svim klubovima navijača. Antonio je kao predsjednik kluba iskoristio svoju kolumnu da objavi rukovodeću strukturu kluba pa ću na kraju teksta samo kopirati njegovu kolumnu.
Inter u srcu postaje službena stranica Inter cluba Croazia.Gotovo svi članovi naše stranice , kao i foruma, će postati članovi novog Inter cluba a ovom prilikom pozivam sve interiste koji posjećuju našu stranicu a nisu registrirani da se učlane u Inter club Croazia. Članstvo na stranici ne obavezuje nikoga da se učlani u Inter club a isto tako član Inter cluba Croazia može postati svatko i ne obavezuje se da bude i član na stranici Inter u srcu.
Pozdravljam sve buduće članove i 18.06. postaje povijesni dan interizma u Hrvatskoj.
Naš Inter club je otvoren i za članove iz drugih država u kojima nema Inter club (BIH, Makedonija, Slovenija…).
FORZA INTER!

KREĆEMO !!
Zbog svima već poznatih razloga, velike većina članova iz unutrašnjosti i Dalmacije, javila se želja za osnivanjem novog Inter Cluba u Hrvatskoj. Poslali smo službeni dopis glavnom koordinatoru za inozemne klubove i u roku 30 minuta dobili smo pozitivan odgovor. Popili smo jednu u to ime i odmah krenuli na posao. Jučer kasno na večer smo odradili on line skupštinu i da previše ne dužim zaključci su:
1. Ime kluba je: INTER CLUB CROAZIA
2. Sjedište kluba: ZAGREB
3. Predsjednik kluba: Antonio Bulić ( Zagreb )
4. Dopredsjednik kluba: Rade Rajić ( Vinkovci )
5. Tajnik kluba: Biljan Davčev ( Rijeka )
6. Blagajnik kluba: Denis Jahić ( Vrbovec )
7. Upravni odbor: Nikola Raguž ( Dubrovnik ), Ivan Duper ( Dubrovnik ), Darijo Mrzić ( Zagreb ), Hrvoje Kovač ( Zagreb ) i Davor Vrabec ( Zagreb )
8. Regionalni povjerenici: Nikola Raguž i Ivan Duper ( Dalmacija, Lika ), Darijo Mrzić i Hrvoje Kovač ( Zagreb i okolica, Zagorje ), Biljan Davčev ( Rijeka i Istra ), Rade Rajić ( Slavonija, Baranja, Podravina, Moslavina )
9. Program kluba: putovanja na utakmice, posjet trening kampu, posjet stadionu ( muzej i tura po stadionu ), izrada navijačkih suvenira, organiziranja druženja navijača Intera u Hrvatskoj….
Mislim da nisam ništa propustio napisati, ako jesam slobodno se nadovežite u komentaru.

Prikupljanje članova za sezonu 2009/2010 kreće odmah. Članarina za novu sezonu je 120,00 kn za seniore, a 60,00 kn za juniore. Za one koji ne znaju u cijenu članarine je uključeno: članska iskaznica + članski materijali ( za ovu sezonu nisu još objavljeni, ali proteklih godina su bili; privjesci, loptice, zastave, torbice, kape- šilterice ili zimske, značke, posteri )

Za sve informacije o učlanjenju obratite se regionalnim povjerenicima:

REGIJA ZAGREB- ZAGORJE:
Darijo Mrzić- darijo.mrzic1@zg.t-com.hr
Hrvoje Kovač- hrvoje.kovac@hds.hr
REGIJA SLAVONIJA, BARANJA, MOSLAVINA, PODRAVINA:
Rade Rajić- rajic@interusrcu.com
REGIJA ISTRA I RIJEKA:
Biljan Davčev- biljan.davcev@ri.t-com.hr
REGIJA DALMACIJA I LIKA:
Nikola Raguž- nraguz1979@gmail.com
Ivan Duper- iduper@gmail.com
REGIJA INOZEMSTVO:
Rade Rajić- rajic@interusrcu.com

Rok za prijavu članova i uplatu članarina je 10.07. zato lijepo molim da se svi odmah primimo posla i odradimo što prije prvi krug prijava.
Nadam se da ćemo prvo putovanje organizirati već u samom startu nove sezone ( prva utakmica je rezervirana za pretplatnike i “face”, ali drugo- treće kolo je realnija opcija )

Uglavnom, čujemo se !!!

Forza Inter
35 thoughts on “IMAMO INTER CLUB U ZAGREBU!

 1. Bog i Inter

  E imam ja pitanje, ovo za seniore juniore placanje. Do koje godine je neko junior, nije meni do novca dao bi ja 1000kn odma sad samo da budem s vama, nego eto cisto me zanima. Ja cu ionako 120kn uplatit. I sto se tice uplate, jel to iz neke regije nekom mailom javim pa se dogovorimo oko slanja novca ili … ? eto toliko hvala

 2. Valentino

  pozzzzzzzzzzz i jako me veseli što je sada club u zagrebu jer mi je puno bliže.Sada me samo zanima kome da se javim za prijave jer ja sam iz DUGE RESE Karlovačka županija pozzzzzzzzzzz

 3. FCIM-khf

  pravi hrvatski inter fan club će zauvijek ostati u RI
  vi ste samo loša kopija
  ne želim generalizirat ali zagrepčani su posesivni i sve moraju držat pod sobom pa tako i nešto ne vezano za hrvatsku
  j*** vas centralizacija
  šta vam nije dosta da svime upravljate, a ne znate
  čast iznimkama jer ih ima, i to puno ali ne dolaze od izažaja od takvih
  NEKA VAM BUDE!!!
  uživajte dok možete
  Inter club fiume živi vječno, a vašdok se ne posvađate (uostalom kao i u drugim stvarima)

  1. billyRi

   ovo o posvađanosti bih volio da mi objasniš…pogotovo gdje su nestali SUOSNIVAČI IC Fiume…da ih ne nabrajam znat ćeš koji su…

   možda su otišli svojevoljno iz IC Fiume ali činjenica je da se IC FIUME raspada već odavno i prije stranice INTER U SRCU… toliko o čestitkama novom klubu…pozdrav

 4. Antonio

  Odgovorit ću ja, zato što znam da Fanatico neće. Stranicu je napravio, stvaorio ili kao god to želite RR ( neću pisati puno ime, nego samo inicijale ) i on je stranici i tata i mama. Nitko iz IC Rijeka nikada nije ništa slično napravio niti imao u Hrvatskoj, a postoje jako puno godina. RR je samo, pošto je bio član IC Rijeka,svojevoljno promovirao IC Rijeka na svojoj stranici, za neupućene ću napomenuti, da i sada RR niti jedne kune ne uzima od nikoga za troškove koje on privatno ima, a vezani su uz stranicu: interusrcu.

 5. FCIM-khf

  oh neš ti poštenja i empatije, dalje ne idem odg. Antonio

  očito i sam znaš di su nestali i zašto su otišli, pa ti ne trebam ja potanko objašnjavat situaciju
  a o tome da se raspada, istina, a zašto vjerojatno si i u to upućen ali ću iznjet svoje mišljenje
  raspada se jer ga vodi osoba kojoj se ništa ne da te je prepustila sve poslove ZG i nadalje je logičan slijed osnivanja novog IC u hrvatskoj
  ja sam samo reko da nije fer jer su takvi u svemu
  o čestitkama – cijenim samo original a kopije mi se gade odg. billyRI

  1. billyRi

   vidiš meni se niko ne gadi, ja samo želim( dok mogu) ići na utakmice INTERA, i ove godine išao sam preko dva IC (ni jedam IC Fiume) na utakmice i primili su me kao njihovog dapaće i više od toga, i nitko mi nije rekao da mu se gadim, tako da originalu skidam kapu ali znaj nekad je kopija bolja i od originala…

 6. Antonio

  A što smo trebali, pustiti 50-70 nezadovoljnih članova da iduće sezone u potpunosti izađu iz cijele stvari. Ja osobno nisam niti razmišljao, prvobitno, o novom klubu, zadovoljila bi me skupština i nekakav sastanak gdje bi svi rekli što imaju,jer ako klub postoji onda se na njemu treba intezivno raditi, nekakav “muving” mora postojati, ali toga zadnje dvije godine nije bilo, mislim da je sve krenulo kada su nas napustili ljudi koji su bili u IC Rijeka od prvih dana, od osnutka, to je već bio znak da tu nešto ne štima

 7. fanatico

  Ja osobno poštujem i cijenim ICF ali je do ovoga moralo doći jer su mnogi bili nezadovoljni. Želim da ICF i dalje radi i poštujem predsjednika i osnivača a novi inter club je i nastao iz želje da se ne povrijedi nitko iz ICF i da oni i dalje rade kako misle da je najbolje te da ničime ne povrijedimo original (kako ti to nazivaš) jer je to povijesna činjenica interizma u Hrvatskoj i ja osobno to poštujem i nikada neću učiniti ništa protiv toga. Zahvalan sam i ponosan što sam bio član ICF.

 8. icfiume1908

  najlijepse cestitke na osnivanju novog inter cluba.ali ja cu kao rodeni rijecanin ostati vjeran icf.ovo je samo dokaz koliko inter ima pristalica u rh.nadam se da ce ova dva ic-a uspjesno suradivati i zajedno ici na sto vise tekmi.forza inter

 9. Bonzo

  Bravo icfiume1908!Svaka čast.Hvala na čestitkama. I ja se nadam uspješnoj suradnji i daljnjem razvijanju Inter pokreta u Hrvatskoj jer jedno nam je zajedničko – ljubav prema Interu.

 10. FCIM-khf

  pa dobro volio bi vidjet koliko biš bio sretan da za plaću dobiješ odličnu KOPIJU novca

  i da ljudima slabih umova i neupućenih u stvari uvijek se moglo upravljati, a tako će i nadalje biti – na tu je foru nastala ova umjetna tvorevina

  fanatico riječi ne pokazuju ništa već postupci

  a vjeruj mi ja ću brzo preć na postupke

 11. fanatico

  icfime1908 svaka ti čast! Ne vidim nikakav razlog za svađu i isto tako želim dobru suradnju jer nam je svima zajednička ljubav prema FC Inter.Ničime nismo ugrozili postojanje ICF niti ja to osobno(a niti velika većina članova) želim, niti je bio cilj pri osnivnju novog kluba rušenje ICF. Isto tako ne vidim razlog niti da mi smetamo prvom i najstarijem Inter clubu u Hrvatskoj. Jednostavno članovima iz unutrašnjosti je zgodnije i prihvatljivije radi putovanja na utakmice da sjedište bude u Zagrebu – i to je to. Organizirat ćemo se onako kako mislimo da je najbolje a sva slava Inter clubu Rijeka i dalje i osobno je niti ne namjeravam tamniti, da po tko zna koji put ponovim. Doista ne rezumjem tvoju ljutnju FCIM-khf.

 12. Bonzo

  Poštovani fcim-khf, ne vidim koji naš postupak je potaknuo tvoju ljutnju. To što smo odabrali svoj put i odabrali svoj način kojim želimo biti uz svoj klub se tebe i bilo koga na svijetu ne treba ticati. Jednostavno, nastavite svojim putem, mi ćemo svojim. Ne radi se o nikakvoj posesivnosti, meni je jednako drag čovjek i iz RI i iz ST i ZG i ne pravim razlike među njima. Ne znam šta te natjeralo da nas etiketiraš lošim kopijama, nazivaš naše članove neupućenima i ljudima slabih umova, koji je to naš postupak izazvao takav silan gnjev u tebi. Iščitavam iz tvog zadnjeg upisa i nekakve prijetnje, ponavljam, zaista ne razumijem taj način ophođenja i ne razumijem šta te smeta u tome što smo odabrali svoj put.Na kraju, bolje usmjeri tu energiju u pozitivne stvari kao što je ljubav prema Interu, jer nam je to ipak svima zajedničko. Ili nije?

 13. DRAKULA

  Pozdrav svima,
  posebno osnivacima novog inter kluba, svaka cast decki!
  osobama koje negoduju bi samo preporucio da se pitaju zasto su svi ti ljudi otisli iz IC Fiume, da malo razmisle…
  i umjesto da trose energiju da bi smetali drugima, da se koncentriraju na rjesavanju problema u svom dvoristu!
  organizirano navijanje za Inter nije niciji monopol nigdje pa ni u Hrvatskoj!

 14. FCIM-khf

  problemi u našem dvorištu se itekako trebaju raščistit

  ali to ne znači da čim problemi krenu da ih treba izbjegavat i bježat od njih a to je upravo šta se desilo, jednom čete i majku svoju izdat

  a bonzo moj dragi itekeko me se tiče kad se članovi kradu i bježi se od nečeg dobrog samo zato jer su naišli prvi problemi koji se daju rješit

 15. Bonzo

  Dragi moj FCIM-khf, ljudi su sami odlučili i prešli k nama, nitko ih nije tjerao. Zato te molim da riječi kao što su “kradu” i sl. ne stavljaš u kontekst našeg IC-a. A koliko je dobro to što ti spominješ navedeno je u bezbrojnim postovima na ovim stranicama. Ponovit ću se – imate svoj put, mi svoj, sretno vam bilo, želim vam sve najbolje a bilo bi korektno da isto čujem i od tebe i ostalih iz ICR.Ili…?

 16. fanatico

  Čemu ovakvi tonovi?…jednom čete i majku svoju izdat…jako loše zvuči (koristim najblažu moguću retoriku jer ne želim i dalje da razgovaramo preko nišana) i lijepo te molim da ne komuniciraš na takav način. Želim vam sve najbolje a valjda i ovo nešto znači, kao znak dobre volje, što necenzurirano diskutiraš na stranici. ICR će uvjek imati moje puno poštovanje bez obzira na ovakve ispade pojedinaca.
  FORZA INTER!

 17. Bonzo

  Ma da, ti si u pravu, priznajem. Povlačim se, nema smisla s tobom lamentirati.Uzalud, čisti gubitak vremena…volio bi samo da nam objasniš ove prijetnje nekakvim postupcima. Do sada sam bio fin i pristojan a sada ti lijepo kažem da nam se skineš, jer mi se ne gubi više vrijeme na dibiduse i provokatore kao što si ti.

Odgovori