full screen background image

Oproštaj legende svjetskog nogometa

Veliki Luis Figo je danas protiv Atalante odigrao posljednju utakmicu u karijeri. U svečanoj atmosferi proslave scudetta nije niti mogao zamisliti ljepši kraj – uz podignuti pokal za osvojeno prvenstvo. Veoma lijepa gesta kluba i našeg il capitana koji su mu za ovu utakmicu podarili čast da bude kapetan momčadi. Velika karijera i veliki čovjek. Naš klub je imao čast da je tako veliki igrač proveo četiri sezone kod nas i okončao karijeru u Interu. Možemo samo žaliti da nije došao i prije kod nas. Cijelu karijeru pošten odnos prema klubu u kojem je nastupao a na kraju je i sam izjavio da je ponosan na činjenicu da se sa nijednim kolegom nije zamjerio igrajući za Inter. Eto i to puno govori o veličini Figa. Hvala ti za sve i puno sreće u daljnjem životu i radu.

figooprostaj-3 zanetti-figo figo-oprostaj-2 figo-supruga-oprostaj figointer-atalanta-4-3kapitn-oprostaj figooprostaj6
6 thoughts on “Oproštaj legende svjetskog nogometa

Odgovori