full screen background image

Službeno: Milito i Thiago Motta crno-plavi

Inter će sljedeće sezone biti bogatiji za dva imena. Enrico Preziosi, predsjednik Genoe jučer je na Telenordu službeno objavio: “Sastao sam se s predsjednikom Morattijem jutros na doručku i sve smo dogovorili. Odlaze dva vrlo važna kotača Genoe, Diego Milito i Thiago Motta. Bila je to za mene vrlo teška odluka i želim se obojici zahvaliti za sve što su dali našem klubu. Za njih smo dobili novce, ali i neke igrače. Spomenuti ću samo jedno ime – Acquafresca.”
4 thoughts on “Službeno: Milito i Thiago Motta crno-plavi

  1. Ibrakadabra

    paa staa znam,ja bih hteo sto mladze igrache kupuvati,Milito je vec skoro nakaj 30 godina al je strahno dobar,a Motta ne ga poznam toliko osven kad je igrao u Barcelonu sada nisam ga pratio mnogo al se nadamo biti sve dobro ovajput da ni je utka neka 🙂

  2. MukiIceman

    Iskreno nije mi drago uopste zbog njih 2 ali eto imaju priliku, nek se pokazu…MADA mene je Motta UZASNO nervirao u Barci jer je pravio BANALNE greske koje su kostale Barcu titule…nije ni cudo zasto je otisao odma na kraju sezone…

    Al opet nikad se nezna…Nisam ni tuzan ni radostan…Jednostavno cekam da vidim kako ce se uklopiti…

Odgovori