full screen background image

INTER CAMPIONE !!!

Inter obranio titulu!Udinese je večerašnjom pobjedom protiv Milana (2-1) i matematički donio našem klubu 17-i scudetto. Sutrašnja utakmica protiv Siene će biti promocija novog prvaka Italije. Već večeras će Milano “gorjeti” a sutra na “Meazzi” veliki spektakl i nadam se velika pobjeda naše squadre u čast nove titule.
Čestitke svim igračima, stručnom stožeru i rukovodstvu kluba na sjajnoj sezoni i četvrtom scudettu u nizu.
GRAZIE RAGAZZI!!!
Forza Inter!
22 thoughts on “INTER CAMPIONE !!!

 1. nercco

  Sta reci drugo,nego hvala svima koji su na bilo koji nacin ucestvovali u ovom uspjehu,u ovakvim trenutcima,zaborave se sva razocarenja u toku godine i svi nekako pocnemo iznova sanjati nove i vece snove.. za sad uzivajmo u ovom vecerasnjem koji je postao java.. SVIM CLANOVIMA I GOSTIMA OVE STRANICE VELIKE CESTITKE I JOS PUNO OVAKVIH TRENUTAKA.. nercco

 2. stefi

  Čstitke svim prijateljima Intera. Ovo je velik dan, svaka čast igračima, treneru i vodstvu kluba. Ali ovaj scudetto mora biti temelj sljedećeg i još večih uspjeha Intera. Neizmjerno sam sretan i hvala svima koji vole Inter. Svim članovima ove stranice sve najolje.

 3. TeodorTiranin

  Pridruzujem se cestitkama, izrazavam nadu da je ova sezona prekretnica ka GRANDE INTERU! Sve najbolje ljudima koji su uz ovu stranicu i naravno moderatorima koji su napravili i rade odlican posao!!!!

  Ziveli!

 4. Dexter

  Milano siamo ancora noi!

  Vijest (koju mi je javio fanatico) me je stigla u putu iz Splita prema Dubrovniku. Oči su mi se sklapale, a kad je poruka stigla od trenutne euforije zamalo nisam sletio s puta!
  Čestitam klubu, svim njegovim navijačima, a posebno nama ovdje 17 – ti Scudetto u nizu.
  A sad naprijed po još jedan!

 5. Dexter

  Milano siamo ancora noi!

  Vijest (koju mi je javio fanatico) me je stigla u putu iz Splita prema Dubrovniku. Oči su mi se sklapale, a kad je poruka stigla od trenutne euforije zamalo nisam sletio s ceste!
  Čestitam klubu, svim njegovim navijačima, a posebno nama ovdje 17 – ti Scudetto – četvrti u nizu.
  A sad naprijed po još jedan!

 6. zythos

  TOOOOOOOOOOO!!!!! OPET SMO PRVACI, BRAVO DECKI, SVAKA VAM CAST !!!!!!! OVO JE FENOMENALNO, SUPER OSJECAJ. JEDVA CEKAM NOVU SEZONU I NOVE TROFEJE. “Sljedeće godine ćemo sve osvojiti!” POZDRAV SVIM INTERISTIMA!!!!!

Odgovori