full screen background image

Na čijem dresu će slijedeće sezone pisati IBRAHIMOVIĆ?

U zadnje vrijeme samo čitamo o jednom igraču Intera (izuzev Adriana, koji to više nije), o Zlatanu Ibrahimoviću. Sve je počelo nakon još jednog ispadanja u 8-ini finala Lige Prvaka. Od Zlatana se kao i kod svake utakmice očekivalo da sruši protivnika, no još jednom “Ibracadabra” je zakazao pred velikim klubom. Sezonu prije nije uspio iznenaditi Liverpool, sezonu prije Valenciju. Zlatan je po meni tu utakmicu u Engleskoj odigrao najbolje u knock-out fazi od kako je u Interu, pokušavao je nešto, imao je i prilika, opet je zakazao 1 na 1, no sve u svemu puno bolje nego protiv iznad navedenih klubova.
Zlatanu je prekipjelo, on želi biti najbolji. Njegov ego i glad za uspjehom je prevelik za njega. Zlatan, iako neće to priznati žarko želi titulu najbolje, zlatnu loptu. No nema je. Već 3. sezonu hara Italijom u crno-plavom dresu (onaj dres prije nećemo spominjati jer znamo kako su harali). Osvojio je u Italiji sve, no fali mu jedan trofej – Liga Prvaka. Zlatan ima debeli ugovor, vrijedan čak 12 mil. Iskreno sumnjao sam da će otići sve do danas. Sumnjao sam da mu netko može pružiti te uvjete, jer ipak on igra prvenstveno zbog novaca. No nakon utakmice sa Laziom i onim ponašanjem kojim je definitivno izgubio simpatije navijača i nakon onih priča kako će Real opet imati titulu galacticosa sve se čini mogućim. Šteta što se slijedeće kolo ne igra na Meazzi pa da vidim bi li Zlatan zbog suspenzije po uzoru na svog mlađeg kolegu iz napada završio na Curvi Nord. Zapravo dajem obje ruke da ne bi. Mislim da je Ibrahimovićevo ponašanje prešlo neke granice, a i da nije 100 mil. o kojima se priča definitvno jesu. Sa tim novcima Inter može dovesti sve potebno. Mogu dovesti toliko željenog fantazistu, jednog defenzivnog veznog, jednog obrambenog, pa čak i jednog napadača. Dakle ja sam za njegovu prodaju, što će nam igrač koji nije zadovoljan, koji ruku na srce mislim nikada neće postati najbolji, istina stoje njegovi svi prekrasni golovi no za najboljeg igrača mora barem jednom postići pogodak u knock-out fazi već spomenutog natjecanja. Iskreno želim mu sve najbolje u karijeri, bilo to u bijelom, crno-plavom ili nekom ljubičastom dresu. Dao nam je puno toga, pogotovo zadnji scudetto.
Vrijeme je da klub poput Intera prestane ovisiti o pojedincu, da ovisi o momčadi! Nadam se da će Crespo ipak nekako ostati iduću sezonu, jer čovjek kojem skandira cijeli stadion protiv Lazia to i zaslužuje. Eto sad kad sam njega spomenuo slobodno vodite usporedbe između njih dvojice. Po meni bolji igrač, ali i bolja osoba grije klupu. No eto drago mi je da si nisam na kraju kupio dres od Zlatana, iako sam žarko htio to prije nekih 4 mjeseca. Volio bih da se sretnu Real i Inter u Ligi Prvaka, pa da Zlatanu bude krivo kada će njegovi bivši suigrači slaviti, onda će tada čupati kosu. No svakako jednog dana će biti lijepo pričati djeci kad me budu pitali: “Tata kakav je onaj Ibrahimović bio igrač?” Onda ću im pričati o nevjerojatnim golovima, o fulanim zicerima 1 na 1, o njegovoj prgavosti…. Reći ću im ukratko da je to odličan igrač kojem je jako malo falilo da postanje najbolji.
Dakle Zlatane hvala ti i sretno!
20 thoughts on “Na čijem dresu će slijedeće sezone pisati IBRAHIMOVIĆ?

 1. Ibrakadabra

  ODLICHNO NAPISANO, ma malo me nervira ovaj ZLATAN sve se vrti o njemu u poslednjo vreme..vise necu ni citati vesti o njemu jel znam da je sve to jedno isto,ZLATAN U REALU ZA 100 MILIONA,ili bilo sta…jeste da e najbolji a ako hoce da ode i Moratti rece DA onda to je to !!!

 2. stefi

  Očito da je Ibrahimović na odlasku, ako ga prodajemo nije mi krivo ali ako ga prodamo pametno, znači za pravi iznos i te novce uložiti u kupnju ali pametno. On je valjda prvi na kojem čemo nakon ko zna koiliko godina i zaraditi. Ako su istiniti iznosi o transferu ja ne bi ni trenutka razmišljao, umjesto njega možemo dovesti 3 igrača koji mogu popuniti pozicije di imamo igrače ali ne Interovog kalibra.

 3. irriducibile

  BRAVO!DOBRO NAPISANO.TKO NIJE ZADOVOLJAN NEKA ODE!
  TREBA GA DOBRO PRODAT I KONAČNO DOVESTI PRAVOG FANTAZISTU I SREDITI
  OBRANU.UZ CRESPA OBAVEZNO UZETI ZEMLJAKA MILITA,I TO JE TO.

 4. materazzi

  sacekajmo kraj sezone pa cemo puno vise znati , sigurno je da zlatan ne osjeca inter kao zanetti ali je on ipak najbolji napadac na svijetu i recimo da igra u barci zabio bi dosad 40 golova , nebi bilo dobro za nas da ode jer osim drogbe ne postoji igrac sa kojim mozemo igrati ovako

 5. danijel1908

  ak mu se ide neka ide…a l ja mislim da ce inter u tome poslsu najmanje novaca dobit jer ako budu pametni mogu dobiti warrta i nekog napadaca(HIGUAIN ILI HUNTELLAR koji se nije snaso)i jos nekih 20-30 milijuna…svaka cas zlatanu al kao sto sam rekao vec u jednom komentaru,jedan novinar je savrseno opisao riqelmea a to isto vrijedi i za zlatana….VELIK IGRAC ZA MALE UTAKMICE….ne treba na m pojedinac,treba nam momcadski duh,borba za svaku loptu i svaki centimetar terena…ne bojim se ja za inter neka ide zlatan ,vec o tome razmislja i mourinho i moratti,a 2 velika uma ce naci najbolje rijecsenje

 6. Ibrakadabra

  tacno danijel1908, u potpunosti se slazem sa tobom,jer sve je tacno sto si kazao! i ako hoce neka ide vise mozemo dobiti Van Der Vart ili Higuain i 50 miliona,pa so to kupimo jos neki klasa napadac! Mada ima vreme leto je ispred nas vidicemo sta ce se dogoditi.

 7. Huske

  Slažem se sa svim,jer je to realno.Ali samo u slučaju da se dovede nešto adekvatno(znači ne Quaresma ili slično).Zlatan je vrhunski,zamjena treba biti vrhunska.
  Iako,osobno sam za to da se dovede pravi organizator igre,tako da Muntari i ekipa ne preskaču igru dugim loptama na Zlatana,pa onda on neka se bakće sa 2-3 obrambena igrača.Znači,organizatora koji će stvarati višak,i pravom igrom(jer ovo što Inter trenutno igra to definitivno nije) upošljavati naše napadače.

 8. danijel1908

  osobno muntari bi meni bio jedan od oslonaca u momcadi jer po meni decko se dize s svakom odigranom utakmicom….jedini mu je problem kao i kod balttelija sto je previse emotivan…ovako dobar igrac

 9. MukiIceman

  Ko god je ovo pisao svaka mu cast…Majke mi koliko je dobar toliko i nije…Ja iskreno sam isto tako za prodaju tako da mladi Balotelli i Obinna dobiju vise prilike a tu su i Crespo i Cruz mada ce oni mozda isto tako otic…Nama treba neko ko je PRAVI TIMSKI IGRAC kao sto je Rooney u Man.Utd…
  Zao mi je sto sam morao pomenuti njega ali onaj treci gol Ronalda protiv Arsenala, SVE POHVALE sto Ronney nije bio sebican i asistiro za pogodak…
  Takvih nam igraca treba…Igraca od kojih ne ocekujemo samo go…I ako je on raspolozen za igru onda pobjedjujemo…DOSTA MI JE TE PRICE…
  Kad mi neko kaze da vam nije Ibre nebi Inter mogo meda…Al ja znam da smo sad dosta bolji da nam on i nije toliko bitan…BAR PO MENI
  😉

 10. fanatico

  Meni isto već cijelo desetljeće smeta ta igra bez igre. Jaki pojedinac u napadu (Vieri pa sad Ibra) od kojeg zavisi cijeli tim. Hoću igru koja stvara prilike i onda tko će poentirati nije toliko bitno a po najnovijoj vijesti da nam JuBe ispred nosa uzme Diega (a nismo se baš niti trudili da ga dovedemo) bojim se današa rukovodeća struktura ide već utabanim stazama koje su sami izmislili i po tome smo zbilja posebni od svih velikana. Ne mogu to razumjeti…kako ne razumiju?!!!

  1. MukiIceman

   Ja mislim da sad Mou razmislja o kako je neko nedavno reko TALIJANIZACIJI ekipe..Da sto vise igraca iz Intera predstavlja Italiju u EP i SP..Tako da je poceo sa Balotellijem i Santonom…Mogao bi ubrzo zaigrati i mladi Bolzoni i tako malo i pomladiti ekipu…A i tu ti je Obinna koji je isto tako dobar a mlad, jes da je iz Nigerije ali i on je predobar igrac…Vjeruj vise mi je dojadilo gledati i Zanettija, Stankovica, Cambiassa, Vieru, Figa i ostale stare igrace…ONI CE UVJEK BITI IGRACINE I UVJEK CU IH PAMTITI..NEMAM NISTA LOSE PROTIV NJIH ali vrijeme je da se malo pomladi ekipa i da vise prostora ovim mladjim i iskusnijim…Sve bi dao da hoce doci D.Milito umjesto Cruza….

   Neki ce mozda reci pricam gluposti ali ovo je samo moje misljenje i volio bi da me Mou bar malo poslusa 😀

   Toliko od mene 😀

 11. danijel1908

  ok diega su samo naklapanja…potpiso je nije potpiso…ja mislim da ce on za parama a sad je samo ma morattiju i murinhu…da li oni njega uopce vide u nekim planovima,ja sam osobno cou da murinho oce dovesti obi mikela a i o wartu se nest prica…sad koliko tu ima istine ali ako dovedemo nekog covjeka kojeg ima loptu s ocima(anderson iz man utd-nevjerojatno sazrio)koji ce znati smiriti loptu i povuci kad treba a ne da imamo 2000 zadnjih veznih…napad je predobar ,jos kad se vrati aquafranceska a posudbe…ali ja sve vise uvidjam da ce murinho od balotelija napravit svjetski poznatu poluspicu…ali opet i njemu netko treba dodati loptu,neki fantazista…mi neznamo prepoznati takvog igraca a oni dobri vrijede suhog zlata…ako dodje obi mikel i u suradnji s esebanom ,stankovicem i muntarijem bili bi jako dobri…ja u zadnjih par utakmica bas pratim muntarijevo igranje,ima decko nesto,ali vrijeme ce pokazati

  1. MukiIceman

   Muntari je uvjek imao nesto samo sad je malo pao u Interu u pocetku ali se odlicno vraca…Ako to sto kazes za te igrace bude istina onda je dobro 😀

   A sto se tice Balotellija, prirodna mu je pozicija cisti SPIC ali on to nemoze pored Ibre nikako…ali opet dobro se snalazi i kao poluspic, cak mozda mu je to i bolja pozicija isto kao i Zanettiju vezni nego bek…

   A treba neko ko zna malo bolje loptu dodat 😉

   Kako bi nama dobro dosao neki englez u ekipi, nemora biti englez ali et oni tamo iz VB imaju neku posebnu tehniku s tim dodavanjima, ubacajima i sta ja znam..Po tome su najpoznatiji…Eh bogdom da je Lampard dosao sve bi bilo drugacije…

   Ali ali :(:(

   UGL Inter ima prejaku ekipu i nadam se da ce Mou sljedece sezone napraviti od njih ekipu koju ce svi obozavati gledati 😀

 12. mimi19

  OK, shvaćam da su novci uvijek bitni, ali nije Ibra kriv što nemamo igru i što se sve mora oko njega vrtiti, pa neka mi netko kaže oko koga bi se možda trebala odvijati igra, oko našeg kreativnog veznog reda koji nije u stanju odigrati dupli pas. Taj dečko je apsloutno zaslužan za zadnja dva naslova a bome i za prvi u nizu. Kad bismo umjesto da ga prodamo, pridodali mu doista dva-tri prava igrača, prvenstveno kreativnih veznih (netko je rekao Obi Mikel, ne mogu uopće vjerovati da bi Inter želio dovesti igrača kakvih već ima) i prestali igrati englesku igru od prije 15 godina sa sumanutim prebacivanjem veznog reda možda bi onda i naš klub pored rezultat i imao igru. Zlatan svakako nije igrač za male utakmice, međutim kad te protivnik uvijek prati s najmanje dvojicom onda je malo teže uvijek biti najbolji (no sigurno je trebao pružiti više u takvim utakmicama). Ok, ako je već odlučio otići onda ga treba dobro prodati i dovesti zaista odlične igrače koji nam fale, a ne popunjavati redove tek toliko da dobijemo dojam da se nekog kupuje.

Odgovori