full screen background image

FOTO: IC Fedeli protiv Iraca (Škota)

FOTO: IC Fedeli protiv Iraca (Škota)

Još jedna utakmica Intera, još jednom s Fedelima na tribinama Meazze…

Sedam članova Inter Cluba Fedeli prošli je četvrtak bodrilo svoj klub u borbi za prolaz među 16 najboljih momčadi Europske lige: Hrvoje, Damir, Joško, Sven, Seid, Nikola i 6-godišnji Marko kojemu je to bila prva utakmica Intera. I nije kući otišao praznih ruku. Naime, u restoranu u kojem smo ručali prije utakmice simpatični Marko je oduševio navijače Celtica koji su ga čak i ljubili, a jedan mu je objesio šal irskog (škotskog) ponosa za vrat.

Dodatna vrijednost cijelog putovanja svakako je susret s legendom našeg kluba Giuseppeom Baresijem kojeg smo sreli u trgovini njegove kćerke Regine, Golden Ball (Hrvoja nažalost nema na slici, jer je išao u trgovinu igračaka s Markom).

Utakmica nije ponudila spektakl, ali složiti ćemo se, sam Guarinov pogodak vrijedio je cijene ulaznice.

Klikom na fotografije dolje možete ih vidjeti u većem formatu

1 7 2 3 4 6 8 5
Odgovori