full screen background image

Naši članovi opet na „Meazzi“, Inter-Lazio 2-0

Četiri člana Inter cluba Rijeka i naravno naše web stranice (Antonio, billyRI, hate i EL CUCHU 19) su se sami organizirali i osobnim autom putovali na utakmicu sa Laziom. Vratili su se doma sa velika tri boda i po tko zna koji put, svojom nazočnošću, bili sretni za našu momčad. Velika požrtvovnost i napor putovanja se ovaj put nevjerojatnom slučajnošću pretvorila u nesvakidašnje zadovoljstvo. Vraćajući se nazad sa utakmice, umorni i sretni velikom pobjedom, negdje oko Brescie su skrenuli na pumpu natočiti gorivo i ne malo bili iznenađeni da je ispred njih, nitko drugi nego…Mario Balotelli! Vidjevši ih u dresovima Mario im je nešto dobacio i onda su stupili u kontakt s njim i to ovjekovječili foto-aparatom. Nevjerojatna slučajnost i nezaboravan doživljaj. Ponosni smo na našu malenu ekipu što su i nama omogućili da imamo ovako vrijednu i ekskluzivnu fotku, a o njihovom zadovoljstvu možemo samo sanjati. Velika im je to nagrada za sva dosadašnja putovanja na tako daleki put. Zbilja trofejna slika! Očekujemo slike sa stadiona i iz grada.

balotellii-l-2-01 baloteliji2i-l-2-0 inter-lazio-2-0004ius1 inter-lazio-2-0006ius inter-lazio-2-0007ius inter-lazio-2-0010ius inter-lazio-2-0025ius inter-lazio-2-0298ius1
7 thoughts on “Naši članovi opet na „Meazzi“, Inter-Lazio 2-0

Odgovori