full screen background image

Foto: Sestre s Brača na Meazzi

Još nam stižu fotografije naših članova koji su putovali na utakmicu Intera i Torina prošle nedjelje…

Valentina Zelanović, također s Brača (kao i Ivan Kruezi koji je poslao fotografiju prije par dana) prvi je put posjetila “Meazzu” u društvu svoje sestre Mladenke koja je od ove sezone također član Inter Cluba Fedeli.

Valentina i Mladenka iskoristile su Interov poklon povodom Dana žena i svog rođendana svim ženama koje su bile na stadionu, te su posjetile muzej na San Siru. Uz dobru zabavu na stadionu i na putu cure su nam donijele i tri boda.

Klikom na fotografije ispod možete ih vidjeti u većem formatu

P1060774 P1060657 m 345 m 343 m 342

Isto tako, Mladenkin prvi posjet zabilježio je i gospodin Biagio Privitera, član Inter Cluba 11 stelle iz Rima koji kamerom bilježi svako putovanje svog Cluba u Milano. Mladenka se pojavljuje na 22:07 i 22:11. Video je objavljen na www.videointer.it.

http://www.videointer.it/watch.php?vid=64072a873
One thought on “Foto: Sestre s Brača na Meazzi

Odgovori