full screen background image

Mazzarri: Zaslužili smo više

Nakon remija Intera i Cagliarija u 25. kolu Serie A izjave su dali Juan Jesus, Cicero Jonathan, Rolando, Zdravko Kuzmanović i Walter Mazzarri…

Juan: Jedanaesterac? Nisam se micao, lopta me pogodila, mogao sam se maknuti samo da me netko upucao. Žuti karton? Ibarbo je vidio da sam mu blokirao prostor, a čim sam ga taknuo bacio se na pod, nisam ga niti udario po licu. Sudac nije mogao ništa drugačije dosuditi. U drugom smo poluvremenu igrali dobro, držali loptu i na sve načine tražili pobjedu koja nije stigla.

Jonathan: Nisam iskoristio priliku u prvom poluvremenu. Ovo je razultat koji nam se ne sviđa, ali njihov je vratar bio odličan. Osim jedanaesterca nisu ništa napravili. Sami smo krivi što kod kuće ne znamo igrati kao u gostima. Moramo napraviti više kod kuće, to naši navijači traže, moramo tražiti pobjedu bilo gdje. Moramo naći način protiv momčadi koje se zatvore. Umjesto Hernanesa danas je igrao Ricky koji je po meni igrao odlično. Po kvaliteti mislim da to ne mijenja puno, iako je Hernanes s loptom u nogama naš najbolji igrač.

Rolando: Moj je gol bio važan, ali nismo uspjeli pobijediti. Ja sam se postavio u priliku kada sam vidio da su se svi oni povukli natrag. Danas smo trebali iskoristiti priliku da se približimo visokim pozicijama. Žao mi je, ali sve smo probali. Ibarbo i Gervinho? Teško ih je čuvati, među najbržima su u prvenstvu, ali danas smo dobro zaustavili igrača Cagliarija. Kada protivnik igra na kontre nama braničima je to teže zaustaviti. Moramo biti pozitivni bez obzira na dva izgubljena boda. Dali smo sve, samo nismo imali sreće.

Kuzmanović: Jedanaesterac na Icardiju? Po meni je bio. Što se tiče utakmice nismo zadovoljni, izgubili smo dva boda. To protiv “manjih” momčadi košta. Naišli smo na poteškoće, nismo dobro igrali u prvom poluvremenu, ne znam zašto. Trebali smo cijelu utakmicu igrati kao u drugom dijelu. Sada u Rimu moramo odigrati veliku utakmicu.

Mazzarri: Nije lako uvijek u 90 minuta igrati isto, čak i s Cagliarijem koji je odlično stajao na terenu. Čestitam im, igraju dobro i hrabro. Oni mogu biti dobri, ali mi smo zaustavili njihove kontre. Opet situacije nisu išle na našu stranu. Thohir? Svi smo ljuti, ja prvi jer danas nismo uzeli tri boda koje smo zaslužili. Takva je sezona, a nakon samo dvije pobjede svi su pitali možemo li još do trećeg mjesta. Nemam što reći momčadi, nadam se da će se vjetar okrenuti. U Firenzi smo poveli, da smo danas bila bi to drugačija utakmica. No Cagliari je bio odličan, došao se nadigravati. Uspjeli smo izjednačiti, ali unatoč dosta prilika nismo pobijedili. Zamjene su bile dobre, trebalo je svježih igrača, a bila je i ona prilika Palacija na asistenciju Guarina gdje je Avramov čudesno obranio. Nedostajao je Hernanes, igrač koji daje sigurnost drugima i koji je uvijek tu u odlučujućim trenucima: izvodi slobodne udarce, kornere, ali i bez njega smo stvarali prilike. Naravno, on je taj koji može odigrati pobjednički pas. O jedanaestercu ne pričam, vi to napravite za mene molim vas. Nisam komentirao prošlu nedjelju kada smo dobili sudački poklon pa neću ni danas. Icardi? Bio je evidentno gurnut nakon što je pogodio gredu, inače bi je lagano pospremio u prazan gol. Povećavamo mu minutažu, a u tjednu ćemo vidjeti jeli spreman za početi utakmicu.

6 thoughts on “Mazzarri: Zaslužili smo više

1. nraguz

Stvarno ne znam koje utakmice ovaj Jonathan gleda i igra!!
    A Kuzmanović više priča s novinarima u zadnje vrijeme nego što igra (iako ne igra loše) :). Ako ti moj Zdravko ne znaš zašto ste slabo igrali u prvom poluvremenu, onda sve u k…..!

Reply
  2. JimiHumu

Samo sto momak treba igrat svaku utakmicu da bi se upraksa… inace ne znam da li ste primjetili da momak barata loptom (bez zajebancije) kao veliki messi…

Reply
  3. Alen

moze li mi neko ostavit link cijele utakmice,ako ima negdje..bio sam u busu u 15:05 i vidio da alvarez igra i smio sam se zaklet da necemo pobijedit 😀
    tuzno macari da kova ne igra, a igra alvarez…vidit cemo ko ce postat kakav,al valtere otice kova ako ne bude igro