full screen background image

Bologna 1 : 1 Inter

Italy Soccer Serie A

FT: Bologna 1:1 Inter (12′ Panagiotis Kone; 51′ Jonathan)

Nakon dvije uzastopne pobjede , protiv Udinesea i Livorna , Inter je u 13. kolu morao se zadovoljni bodom protiv domaće Bologne .

Ovaj meč je završen rezultatom 1:1 , pa ”Nerazzurri ” nisu uspjeli na pravi način iskoristiti kiks Napolija i pridruže mu se na trećem mjestu tabele Serie A.

Bologna je prva došla do gola, i to već poslije 12 minuta igre. Cristaldo je odlično prošao po desnoj strani terena , Kone ga je odlično pratio , umakao pažnji obrane gostiju , izbio sam ispred Handanovića i zatresao mrežu – 1:0 .

Novi problemi za goste pojavili su se u 25. minutu, kada je Nagatomo morao van terena zbog ozljede .

Ipak, Inter je pokušavao što prije doći do izjednačenja, a bio je blizu tome, kada je Guarin pogodio prečku iz slobodnog udarca.

Ipak, početkom drugog poluvremena, on je asistirao Jonathanu, koji sa desetak metara uspijeva savladati golmana Bologne, pošto je prethodno lopta zakačila jednog od domaćih igrača – 1:1.

Do kraja, bilo je još par prilika na obje strane, ali se rezultat nije mijenjao.

Treba izdvojiti prečku Juana u 92′ nakon kornera.

8 thoughts on “Bologna 1 : 1 Inter

1. Cule

cijenim tvoje komentare i drzim ih uvjek za prilicno realne ali nije da se nisu trudili nego jednostavno im fali igrac ili dva da budu konkretniji i sa jasnom vizijom ! Ovako su uvjek nedoreceni

Reply
  1. Alen

poceo je i Mazzari nervirat,slazem se s tobom..I prosto je ne moguce kako covjek ubaci blefodila 5 min pred kraj,umjesto da pristisne s jos nednim napadacem u 70,da poboljsa jos vise napad kad smo bili blizu da ga zabijemo

Reply
      1. il-principe

šta sad nismo imali sreće jednostavno bili smo bolji 10 puta jel ti mazzari sad kriv šta ovi nemogu ugurat loptu u prazan gol

Reply
  2. Dexter

A ljudi moji jeste čudni. Nakon par pobjeda remiziramo i odjednom više ništa ne valja, taktika je sranje, trener prijelazno rješenje, igrače treba razjurit… Pa što bi htjeli, da se svakome bez razlike utrpa 5 komada?

Reply
  3. Alen

ne mislim ni ja da je Mazzari prijelazno rjesenje,cak naprotiv vjerujem da bi mogo bit dugorocno rjesenje,nije stranac pa da mu dosadi liga,a cak je negdje i reko da bi mu Inter mogo bit poslednji klub u karijeri..al jest me iznerviro sa neubacivanjem Belfodila,i u proslim utakmicama neubacivanjem Icardia,kad ganjamo rezultat…ali mislim da igraci poput Nagatome,Guarina,Palacia,Pareire trebaju bit prijelazna rjesenja..Znam da mnoge iznenadjuje ovo za Palacia,al misljenja sam da je imao puno vise sansi za golove koje je prokockao nego sto je dao….